Skocz do zawartości

Czy on się odezwie?


Magzie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, postawiłam karty z pytaniem: czy on się odezwie? spotykamy się od 7 miesięcy, bywały wzloty i upadki, w ostatnią niedzielę się widzieliśmy i wydawało się, ze oboje chcemy przepracować problemy. Niestety Pan wyszedł w poniedziałek i w zasadzie zapadł się pod ziemię - jest to o tyle bolesne, ze wczoraj miałam urodziny (najpewniej wyjechał służbowo) - niestety nie odpowiada na wiadomości, choć widzę, ze czytał.        
Postawiłam więc karty i wyszło:
as kielichów + 2 kielichów + paź mieczy.  
Wydaje mi się, ze karty są dobre - paź mieczy jest traktowany jako karta kontaktowa (tylko bardziej mailowa/telefoniczna), więc Pan powinien się odezwać, tylko ta dwójka kielichów mówi o kontakcie „twarzą w twarz”... czy można przyjąć, ze kontakt nastąpi w okresie tygodnia - dwóch? Postawiłam tez rozkład na przyszłość tej relacji, ale na razie dopiero się uczę interpretować i doczytuję :) 

Edytowane przez Magzie
Dopisanie treści i wyjustowanie zgodnie z sugestią
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zatwierdzam wątek, ale...

miło by nam było jakbyś się z nami przywitała w wątku powitalnym na forum :)

łatwiej czytałoby się nam Twój post gdybyś karty albo wyjustowała, albo oddzieliła enterem do nowej linijki, wówczas chętniej się odpisuje na taki post :)

Wszystkie karty masz kontaktowe, tak jak piszesz 2 kielichów oznacza kontakt face to face, paź mieczy jest nie tyle kontaktowy, co pyskówkowy.. dojdzie między wami do jakiejś pyskówki

 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza

Dziękuję, zaraz się poprawię :)
Ta pyskówka mnie zaciekawiła, bo zasadniczo nigdy wcześniej nie było nic takiego - nawet się ostatnio zaśmiałam, że nawet się porządnie nie umiemy pokłócić. A czy mogę zapytać jak w takiej sytuacji traktować As kielichów? Nie umiałam tego zupełnie zinterpretować przy tym pytaniu

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - jeśli mogę oczywiście :) 

 

Zrobiłam inny rozkład na kontakt, 3 karty wg schematu Tak/nie/wynik. I mam jeden problem podstawowy problem - jak się czyta kartę drugą w takim rozkładzie? tzn. czytam ją jak odwróconą czy wg normalnego znaczenia?

Wyszły mi kolejno: Świat /rycerz mieczy/ Sąd Ostateczny (Wieczność)

Edytowane przez Magzie
Odnośnik do komentarza

Tak: kontakt, odzew

Nie: nie kłótliwy

Wynik: wyjaśnienie jakieś dawniej sprawy, oczyszczenie, nowy poziom.

 

Czytała bym tą drugą kartę w zależności od kart obok: tu widać, że kontakt bedzie, także kartę na "nie" czytam jak zaprzeczenie jej sensu :)

 

Ogólnie dziwny rozkład. Osobiście bym nie stosowała, tak/nie sprawę dodatkowo komplekuje. 

 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Magzie napisał:

Zrobiłam inny rozkład na kontakt, 3 karty wg schematu Tak/nie/wynik. I mam jeden problem podstawowy problem - jak się czyta kartę drugą w takim rozkładzie? tzn. czytam ją jak odwróconą czy wg normalnego znaczenia?

A jakie było pytanie do tego rozkładu?

Bo inaczej można by interpretować, jeśli brzmiało ono: czy się odezwie? (i tu zdałabym się na intuicję ;)  np.: tak - co ułatwi kontakt / nie - co utrudni kontakt),

a inaczej: czy powinnam się odezwać? (tak - co przemawia na "tak" / nie - co przemawia na "nie" / wynik - prawdopodobny rozwój wydarzeń),

a jeszcze inaczej: co się wydarzy, jeśli się odezwę? (tak - to się na pewno wydarzy / nie - to się na pewno nie wydarzy / wynik - prawdopodobny rozwój wydarzeń)

itd. itp. Generalnie tu wszystko zależy, jak się z kartami umówisz i czy na danej pozycji będziesz ją czytała jako ułatwienie czy jako utrudnienie w danej sprawie, bo to, co napisałam, to jedynie jakieś opcje interpretacji. A intuicja podpowie o czym mówi dana karta - czy czytać jej blaski czy cienie :)

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mesi napisał:

A jakie było pytanie do tego rozkładu?

Bo inaczej można by interpretować, jeśli brzmiało ono: czy się odezwie? (i tu zdałabym się na intuicję ;)  np.: tak - co ułatwi kontakt / nie - co utrudni kontakt),

Mesi, pytanie było dokładnie takie jak podałaś: czy się odezwie :) oj dużo nauki jeszcze przede mną, dużo :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Magzie napisał:

oj dużo nauki jeszcze przede mną, dużo

Ale jakiej fascynującej :czarow:

14 godzin temu, Magzie napisał:

Wyszły mi kolejno: Świat /rycerz mieczy/ Sąd Ostateczny (Wieczność)

Wszechświat - to zjednoczenie, skrystalizowanie sprawy ale może pokazywać opóźnienia.

Rycerz Mieczy -  o tej karcie już pisałyśmy. Myślę, że w tej pozycji, w połączeniu z pierwszą kartą, on może z tym kontaktem zwlekać.

Wieczność - to konkretny ruch ale też podejmowanie ostatecznych decyzji.

Łącząc to wszystko razem, myślę, że kontakt będzie ale niekoniecznie zainicjowany przez M. (Rycerz Mieczy w pozycji "nie"). Myślę też, że będzie rozmowa wyjaśniająca Wasze wątpliwości :)

 

Odnośnik do komentarza

Jak na razie, to chyba musze przyjąć, że milczenie też jest odpowiedzią... :) Moja niecierpliwość spowodowała, że ja się odezwałam, ale pozostało to bez odpowiedzi. Ale dziękuję :)  Ps. nie napisałam, że chodzi o M., ale zakładam, że to było oczywiste :) na razie odpuszczę stawianie kart na tą relację, bo człowiek się tylko nakręca i spróbuję z innymi układami, bardziej przyziemnymi i mniej emocjonalnymi 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...