Skocz do zawartości

Joga w listopadzie ;) ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przez osłabienie wirusowe ćwiczyłam mniej. W listopadzie na szczęście częściej. Jakie będą efekty ćwiczenia jogi przeze mnie w listopadzie?

 

Król Kielichów 2 Mieczy 5 Buław 10 Kielichów 3 Kielichy

 

Wydaje mi się, że większe panowanie nad wewnętrznymi napięciami, chaosem, no bo 2 Mieczy, 5 Buław. W efekcie lepsze samopoczucie, dobrostan, radość, zadowolenie.

Odnośnik do komentarza

Zejdzie jakaś wewnętrzna blokada (2 mieczy) emocjonalną (Król Kielichów), może związana z ignorowaniem męskiej strony swojej podświadomości, lub jakiegoś spięcia z mężem (Król + 2 mieczy + 5 buław). Zniczszysz są - 5 buław, trochę bedziesz musiała z sobą powalczyć. Dalej widać radość, harmonie w rodzinie i z sobą, takie spełnienie, może większa aktywność społeczna :)

Będzie dobrze :) Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Jest w Tobie jakaś blokada - tak jakbyś tak wewnętrznie bała się otworzyć kolejne drzwi, bała się tej wiedzy pt.: co jest kolejnym etapem po 2 Mieczy, więc trzymasz je w napięciu (te miecze) i bronisz się. Te ograniczenia, blokady jednak zostaną pokonane choć możesz się trochę buntować, walczyć z tymi lękami, a wtedy poczujesz radość i szczęście :))

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja

 

Przepraszam, że z takim opóźnieniem, zapomniałam totalnie o tym wątku :P. Z tego co kojarzę, listopad był całkiem ok, ćwiczyłam regularnie. Mimo ciemności listopadowych- dużo było miłych chwil i radosnych, także 10 Kielichów i 3 Kielichy jak najbardziej pokazały prawdę. 5 Buław to może, że walczyłam czasem, aby ćwiczyć ;P

Dziękuję za pomoc ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Joga w listopadzie ;) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...