Skocz do zawartości

WT na 3 miesiące ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Czas na moją wielką tablicę. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :wink:

W ciągu tych 3 miesięcy czeka mnie sporo wiadomości Jeździec (poz.1). Wiadomości będą dotyczyć kobiety; której marzenia nagle się spełnią. Dowiem się czegoś ciekawego. Serce układu stanowią Góry Lilie Drogi Myszy

Nastąpią jakieś problemy w rodzinie, zostanie zaburzony spokój. Trzeba będzie podjąć decyzje, które nie będą łatwe, będą kosztować trochę nerwów. Karty na dole mogą mówić o problemach w domu, coś z instalacją będzie problemem, ale uda się w porę temu zaradzić (Dom Zmija Słońce). Przy mężu serce- kocha :wink: on może dowiedzieć się czegoś o przyjacielu, może ktoś go oszuka. U mnie w pracy nerwy, dyskusje, awantury (Kotwica w otoczeniu Ptaków, Rozg, Chmur). 

Finanse mi się poprawią Ryby w otoczeniu Chmur, ale stoją obok jaśniejszej strony Ryb. Poza tym jakaś drobna podwyżka Ptaki+Ryby. Sporo nauki mnie czeka (Wieża Książka Klucz), ale jeśli się tego podejmę to będzie zwieńczone sukcesem. Dla mojego samopoczucia, to będzie dobry okres, będę promieniała radością i czuła się bezpiecznie (Pani w otoczeniu Klucza i Słońca)

Problemy w sprawach sercowych odeszły w niepamięć (za Sercem Krzyż i Trumna).

Nooo to chyba tyle tak na szybko :wink:

20201109_133514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 11.11.2020 o 22:28, Lunaria napisał:

Karty na dole mogą mówić o problemach w domu, coś z instalacją będzie problemem, ale uda się w porę temu zaradzić (Dom Zmija Słońce)

I już część się sprawdzila mialam zwarcie w kuchence przez co prawie spalila mi się instalacja, ale problem został w porę zauważony i rozwiązany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Weryfikacja:

Karty przeznaczenia nie popsuła mi się żadna instalacja, ale mogło tak być, bo na kuchence gazowo-elektrycznej było przebicie, a dotykała do rury od gazu. Generalnie do wymiany była kuchenka, a pozniej zepsuła się jeszcze pralka.

Sprawa remontu domu na razie umarła, zero działań (Trumna w domu 4)

Małż faktycznie miał rozmowę ze swoimi przyjaciółmi a propos fałszu i robienia plotek na siebie nawzajem.

W pracy umowa na stałe, ogólnie tam wszystko ok, bylo trochę użerania sie z niesubordynacją niektórych osób, ale do wytrzymania .

Sprawy finansowe nadspodziewanie dobrze Ryby nad Drzewem to chyba wyjątkowo dobra konfiguracja.

Zdrowie ok nic mi nie doskwierało

Wiadomości dotyczące kobiety i jej spełnienia marzeń - moja przyjaciółka właśnie wyjeżdża na misję (było to jej marzenie) ;)

Uczucia idealnie, nie było żadnych problemów ani kłótni :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na WT na 3 miesiące ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...