Skocz do zawartości

Wielka Tablica - ćwiczenia


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Proszę @Invis :)

Wielka Tablica na luty :thanks:

W rogach: Klucz Pies Bocian Księżyc- dowiesz się o nowym  związku (sympatii) przyjaciela.

Serce układu: Pan Kosa Trumna Myszy - niestety nie zwiastuje to niczego pomyślnego. Myślę, że pewien mężczyzna nagle zakończy znajomość z Tobą.  Będzie Cię to martwić.

W otoczeniu Twojego sygnifikatora Rozgi Pierscionek Chmury i Statek. W lutym będą towarzyszyć Ci myśli o kłótniach w związku, przez które nadciągnęły ciemne chmury... atmosfera jest ciężka i sprzyja oddaleniu się od siebie...

Zdrowie w otoczeniu Jezdzca Węża Serca Lilii - możesz dowiedzieć się o problemach z sercem kogoś starszego w rodzinie. Myślę, że sama też powinnaś trochę odpocząć, bo możesz być podatna na przeziębienia i jelitówki.

Pieniądze, czyli Ryby w otoczeniu Lilii Serca Trumny i Książki- zastrzyk gotówki od rodziny. Mogą Cię czekać spore wydatki, które nadszarpną budżet.

Praca, czyli Kotwica w otoczeniu Drogi Ptaki Wieża- może być różnie trochę nerwowo, będziesz miała dużo do zrobienia, ale dzięki temu nauczysz się czegoś nowego.

Karty przeznaczenia: Gwiazdy Drogi Kotwica Wieża mówią o nadziejach, dzięki którym wybierzesz swoją drogę, której bedziesz wiernie się trzymać.  Możliwe też poznawanie nowych ezoterycznych nauk :)

w swoich domach znajdują się karty Księżyca oraz Kotwicy bardzo ważne jest w tym miesiącu, abyś więcej uwagi poświęciła swoim emocjom wyciszeniu, stabilizacji i zakotwiczeniu się w nich

 

Pozdrawiam, udanego lutego  :koniczynka:

20210201_082933.jpg

Witaj,

Wracam z weryfikacją :) Z rozkładu sprawdziła się duża ilość pracy. Faktycznie nauczyłam się w tym czasie nowych rzeczy :) Środki pieniężne od rodziny były w styczniu. W lutym i marcu wyciszałam emocje :) Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.02.2021 o 22:57, Lunaria napisał:

Weryfikuję

Wielka Tablica na marzec 2021r.

W rogach znajdują się Książka Bocian Trumna Wieża- projekt lub nauka czegoś nowego, którą planowałaś rozpocząć na razie nie powiedzie się, moze też chodzić o to, że będziesz próbowała cos ukryć, a to jednak się wyda. Serce ukladu stanowi Rozgi Statek Pan Ptaki - ciężka podróż lub jakaś wymuszona podróż, na którą nie masz wcale ochoty sprawi, że pojawia się nieporozumienia z jakimś mężczyzną lub też poznasz jakiegos mężczyznę, z którym będzie utrudniony kontakt prze  odległość jaka was dzieli - poznałam mężczyznę, ale kontakt nagle się urwał

W pracy poradzisz sobie z jakąś ciężką sytuacją, ale jakiś drobny niesmak pozostanie, może dowiesz się o jakiejś skrywanej tajemnicy (Kotwica w otoczeniu Książki Myszy i Krzyża) - raczej przegrałam sprawę, i dalej trwa spór

Zdrowie poprawi się Drzewo w otoczeniu Chmur, Lilii, Ogrodu i Klucza - moze warto zrobić badania kontrolne. Może będziesz rozmyślań nad wyjazdem w celu podreperowania zdrowia. - zdrowie bez zmian

Ryby są w otoczeniu Pierscionka Bociana i Kosy świadczy to o tym, że to dobry czas dla Ciebie, stały dochód może się powiekszyc, jesli miałaś jakieś zobowiązania finansowe to uda Ci się je zakończyć. - bez zmian finanse

Jeśli chodzi o uczucia, to bezpośrednio nie widzę żadnego mężczyzny, ale Serce jest w otoczeniu Pani Koniczyny i Domu. Myślę, że w tym miesiącu los się do Ciebie uśmiechnie zdarzy się coś miłego, może tu chodzić o miłość do siebie samej, bardziej o siebie zadbasz, może będziesz czuła się dobrze i bezpiecznie sama ze sobą. - bez zmian

Karty przeznaczenia, czyli najbliższej przyszłości to Klucz Pani Serce Dom - jakaś ważna kobieta sprawi Ci dużo radości, może to domownik dzieki komu poczujesz się kochana i rozpieszczana :) - nic takiego się nie pojawiło

Twój sygnifikator jest w otoczeniu Klucza Ogrodu i Serca będziesz w otoczeniu ludzi, którzy są bliscy Twojemu sercu, może poznasz kogoś ciekawego w gronie znajomych lub osób, którzy mają podobne cele (Klucz+Ogród). Będziesz złakniona towarzystwa. - poznałam kogoś

ponadto karta Słońca i Klucza są w swoich domach, więc generalnie będzie to przyjemny miesiąc radosny pełen pozytywnej energii, w którym będziesz pewna siebie i spragniona wiedzy :) - tak się czułam

Dziękuję

20210223_222026.jpg

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 10.06.2021 o 07:38, Ragna napisał:

Lunario, czy można Cię poprosić o Wielką Tablicę do końca czerwca? :)

Proszę bardzo :) zdjecie niewyraźne, gdyż musiałam przyciąć jakość, żeby zmieściło się na forum.

W rogach Drzewo Lilie Chmury Pierścień- stan zdrowia kogoś z rodziny może się pogorszyc lub relacja z kimś z rodziny może być trochę szarpana, bo Chmury przy Pierscieniu mogą wskazywać na to, że niby będą zmiany Chmury raz jasne a raz ciemne, ale przy Pierścieniu mogą mówić, że jesteś w zaklętym kręgu.

Serce układu Lis Pan List Pani - uważaj na jakiegoś fałszywego typa i głoszone przez niego rewelacje. Jesteś w domu Góry jakieś problemy Ci się spiętrzyły i mogą teoretycznie wydawać się nie do przejścia, ale pod Tobą karta Wieży, więc myślę że poradzisz sobie z tym. Twoje karta sygnifikująca w otoczeniu Wieży Listu Pana i Ogrodu - chyba wyjdziesz ze swojej samotni i otworzysz się na ludzi. Trochę tych okazji do wyjść będzie, bo po prawo od Pani Ogród Jeździec i Pies. Pani spogląda w kierunku Listu Bukietu Klucza i Statku - czekasz na jakieś zaproszenie, imprezę "zamkniętą", która wiąże się z jakąś dalszą podróżą? 

Pieniądze w otoczeniu Pana Słońca i Góry- myślę, że to średni czas dla Twoich finansów. Są one przyblokowane może przez szefa?? 

W pracy Księżyc Książka List Wieża- nauka po nocach się zaznaczyła, która kończy się egzaminem podnoszącym Twoje kwalifikacje. Egzamin powinnaś zdać i dzięki temu zmienić miejsce pracy, bo po Książce Kotwica Wieża i Trumna (w tym miejscu osiągnęłas już wysoki poziom i nic więcej Ci nie zaproponują)a dalej jest Bocian, czyli nowe miejsce w ktorym podpiszesz umowę (Pierścień)

Zdrowie w otoczeniu Niedzwiedzia i Dziecka wygląda na to, że możesz być spokojna, nic nie będzie Ci doskwierać. Tak mi sie skojarzyło, że ten Niedźwiedź z Dzieckiem może wskazywać, że waga będzie powoli iść w dół :)

Karty na dole Krzyż Księżyc Ptaki Rozgi- czeka Cię jakaś ciężka przeprawa może chodzi o tajemnice bo Krzyż w domu Klucza, może dopadnie Cię jakaś niemoc twórcza lub kłótnia z kimś wyprowadzi Cię z równowagi 

20210615_075422.jpg

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...