Skocz do zawartości

Mój wygląd


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Postanowiłem położyć sobie karty na mój wygląd fizyczny i na zmiany, które mógłbym w nim wprowadzić. Uprzejmie proszę o dorzucenie trzech słów 

1.Karta reprezentującą mój wygląd - 6 buław

2.Co jest moim atutem - 2 buław

3.Co się ludziom we mnie nie podoba - Arcykapłanka

4.Co mógłbym zmienić - Paź buław

5.Efekt zmian/jak będą mnie postrzegać ludzie - Sąd

 

1.Zdecydowanie jestem osobą, która przyciąga wzrok. Jestem osobą dość charakterystyczną i wyróżniam się w tłumie. Wiele osób mówi, że na jakiś pierwszych spotkaniach zawsze zapamiętywali mnie, właśnie przez mój wygląd, który rzuca się w oczy.

2.Ta karta sprawiła mi nieco trudności. Musiałem się oprzeć na wyglądzie mojej karty. Więc przede wszystkim moim atutem jest wysoka i szczupła sylwetka. Z tyłu karty w grocie widać schowanego arcykapłana i myślę, że to jest ten klucz. Moim atutem jest taki spokój bijący z wyglądu. Ktoś mnie określił, że wyglądam jakbym przez pół wieku ćwiczył jogę. Patrząc na dwójkowy charakter, może moim atutem jest właśnie to, że wyglądam jakbym częściowo był z tego duchowego świata. 

3.Mam delikatniejsze rysy twarzy i dłuższe włosy. Myślę, że ludziom nie podoba się to, że mam takiej trochę kobiecej energii w wyglądzie, takiej delikatności.

4.Paź buław jest osobą aktywną i dobrze zbudowana. Myślę, że tego mi właśnie brakuje w wyglądzie. Powiniennem zacząć więcej się ruszać, uprawiać sport i dzięki temu poprawić wygląd całej sylwetki. Doda mi to bardziej męskiego wyglądu.

5.Zmiany zdecydowanie wpłyną na efekt końcowy. Jeśli zadbam bardziej o sylwetkę mój wygląd bardzo się zmieni i ludzie zaczną postrzegać mnie całkiem inaczej. Jakbym się odrodził na nowo, taki nowy ja 

 

Uprzejmie proszę o wniesienie swoich uwag 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie,

Postanowiłem położyć sobie karty na mój wygląd fizyczny i na zmiany, które mógłbym w nim wprowadzić. Uprzejmie proszę o dorzucenie trzech słów 

1.Karta reprezentującą mój wygląd - 6 buław

2.Co jest moim atutem - 2 buław

3.Co się ludziom we mnie nie podoba - Arcykapłanka

4.Co mógłbym zmienić - Paź buław

5.Efekt zmian/jak będą mnie postrzegać ludzie - Sąd

 

1.Zdecydowanie jestem osobą, która przyciąga wzrok. Jestem osobą dość charakterystyczną i wyróżniam się w tłumie. Wiele osób mówi, że na jakiś pierwszych spotkaniach zawsze zapamiętywali mnie, właśnie przez mój wygląd, który rzuca się w oczy.

2.Ta karta sprawiła mi nieco trudności. Musiałem się oprzeć na wyglądzie mojej karty. Więc przede wszystkim moim atutem jest wysoka i szczupła sylwetka. Z tyłu karty w grocie widać schowanego arcykapłana i myślę, że to jest ten klucz. Moim atutem jest taki spokój bijący z wyglądu. Ktoś mnie określił, że wyglądam jakbym przez pół wieku ćwiczył jogę. Patrząc na dwójkowy charakter, może moim atutem jest właśnie to, że wyglądam jakbym częściowo był z tego duchowego świata. 

3.Mam delikatniejsze rysy twarzy i dłuższe włosy. Myślę, że ludziom nie podoba się to, że mam takiej trochę kobiecej energii w wyglądzie, takiej delikatności.

4.Paź buław jest osobą aktywną i dobrze zbudowana. Myślę, że tego mi właśnie brakuje w wyglądzie. Powiniennem zacząć więcej się ruszać, uprawiać sport i dzięki temu poprawić wygląd całej sylwetki. Doda mi to bardziej męskiego wyglądu.

5.Zmiany zdecydowanie wpłyną na efekt końcowy. Jeśli zadbam bardziej o sylwetkę mój wygląd bardzo się zmieni i ludzie zaczną postrzegać mnie całkiem inaczej. Jakbym się odrodził na nowo, taki nowy ja 

 

Uprzejmie proszę o wniesienie swoich uwag 

 

 

 

1.  Moim zdaniem wygląd taki troszkę zmęczony, nie do końca przemyślany - jako, że wracasz z bitwy zwycięski - lekko znoszony. 

2. Twoim atutem jest wyprostowana sylwetka i otwarta postawa. 

3. Delikatne rysy, nienachalna uroda, łagodny i inteligentny wyraz twarzy. 

4. Myślę, że mógłbyś wprowadzić coś bardziej kreatywnego np w ubiorze, może nawet coś troszkę ekstrawaganckiego. Może wizyta u fryzjera i całkiem nowa fryzura? 

5. Myślę, że zaczniesz być postrzegany jako bardzo odświeżony, może nawet młodszy i bardziej odpowiednio do swojego wieku. 

 

:D

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jesteś szczupły, wysoki, gibki. Masz dumny wygląd. Atutem mogą być długie, zgrabne nogi. Masz zniewieściały sposób ubierania się, skromny. 

Należałoby skupić się na zmianie garderoby na bardziej dostosowaną do wieku, z lekką nutą szaleństwa. Postawić na bardziej energetyczne kolory. Może zmiana fryzury również by się przydała.

Zmiany ocenią jako korzystne odrodzisz się na nowo, wygląd bedzie współgrał z osobowością

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo, 

Jestem wysoki, więc nogi mam długie, ale nie jestem pewien, czy zgrabne :oczko:

Co do ubierania się to nie lubię żadnych ekstrawagancji. Zawsze stawiam na klasyczny, luźny i przedewszystkim wygodny strój. Ale ciekawe, że znów pojawił się motyw zmiany fryzury :mysli: 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
23 godziny temu, nastek96 napisał:

1.Karta reprezentującą mój wygląd - 6 buław

2.Co jest moim atutem - 2 buław

3.Co się ludziom we mnie nie podoba - Arcykapłanka

4.Co mógłbym zmienić - Paź buław

5.Efekt zmian/jak będą mnie postrzegać ludzie - Sąd

Wiesz co... kijowo się ubierasz i tyle. 6 buław mówi, ze dobrze wyglądasz Ty jako Ty, zwracasz uwagę na siebie, masz reprezentacyjną postawą/budowę, mógłbyś np być w kadrze reprezentacyjnej wojska polskiego itp ale Kapłanka... no weź idź do jakiegoś stylisty, ubierasz się jakoś starodawnie, kompletnie nie podkreślając swoich atutów, w jakieś takie szmaty a nie ciuchy... Paź buław - no nadać młodości i dynamizmu swojemu wyglądowi i wtdy masz Sąd czyli uzdrowienie 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
23 godziny temu, nastek96 napisał:

1.Karta reprezentującą mój wygląd - 6 buław

Wyglądasz na osobę pewną siebie, wartką, dynamiczną, chodzisz wyprostowany, pewnie jesteś wysportowany. 

23 godziny temu, nastek96 napisał:

2.Co jest moim atutem - 2 buław

długie nogi? :D 

23 godziny temu, nastek96 napisał:

3.Co się ludziom we mnie nie podoba - Arcykapłanka

To, że nie rzucasz się w oczy, jesteś wyważony w swoim stylu bycia, ubiorze, nieco tajemniczy. Może Twój styl nawiązuje jakoś do zamiłowań ezoterycznych, tj dodatki (biżuteria), taki nieco mroczny/gotycki? To może wzbudzać ciekawość, zainteresowanie, aurę tajemniczości. 

23 godziny temu, nastek96 napisał:

4.Co mógłbym zmienić - Paź buław

Dodać niego ognia, energii, ubierać się adekwatnie do młodego wieku. Arcykapłanka z poprzedniego pytania sugeruje na pewną dojrzałość (lub nieco podstażały styl), a paź to szczawik, młodzieniec, więc może chodzi o nieco świeżości, młodzieńczej energii, czyli np. modne, zgodne z trendami ubrania. 

23 godziny temu, nastek96 napisał:

5.Efekt zmian/jak będą mnie postrzegać ludzie - Sąd

No lepszej karty na zmiany nie było :) totalna transformacja

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam bardzo,

Myślę, że mam reprezentacyjna postawę, bo jednak jestem dość wysoki i szczupły. Trochę za szczupły, ale już się tym zająłem, bo zacząłem ćwiczyć. I tak, mam długie nogi :)Rzeczywiście nie podkreślałem za bardzo swoich atutów, bo zawsze stawiałem na wygodny strój. Nie mam ezoterycznego ani mrocznego stylu, choć taki mnie nieco pociąga. Taki wikiński/celtycki :)

Przyznam się szczerze, że na początku się broniłem przed tym co napisaliście, ale po namyśle stwierdzam, że chyba macie rację. Mam w szafie całą masę szaroburych koszulek, starych koszul i rzeczy, których nie wymienię.

Rzeczywiście przydałoby się trochę młodości w ubiorze. No cóż, pora iść na zakupy i ubrać się zgodnie z wiekiem. Dziękuję bardzo :D

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...