Skocz do zawartości

Stomatolog co dalej


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia z zębami trwa. Prawdopodobnie problem leży w stanie zapalnym dziasel. Muszę szybko wybrać dobrego specjalistę w tej dziedzinie. Wybrałam dwóch Panią M i Pana A. Nie wiem kogo finalnie wybrać. Oboje mają dobre opinie i doświadczenie. Zapytalam kart którego lekarza wybrać? Kto z tej dwójki będzie w stanie mi pomóc i skutecznie wyleczy mnie z tego. 

 

Pan A:

9 kielichów, sąd ostateczny XX, mag I

Podobają mi te karty, takie łagodne widać ulgę w tym sądzie i mądrego maga. 

 

Pani M:

 

Cesarzowa III, 6 monet, królowa mieczy 

 

Oboje mają dobre karty. Aczkolwiek Pani M mimo, że casarzowa specjalistka może chcieć opłaty za leczenie albo chęć wykonać jakiś kosztowny zabieg? 

 

Stawiam chyba bardziej na Pana. A jak wy to widzicie? 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, panna.marta napisał:

Pan A:

9 kielichów, sąd ostateczny XX, mag I

Podobają mi te karty, takie łagodne widać ulgę w tym sądzie i mądrego maga. 

 

Pani M:

 

Cesarzowa III, 6 monet, królowa mieczy 

Ja uważam, że to Pan A rozwiąże problem, o czym mówi Sąd Ostateczny z Magiem.

Co więcej,  jako dobry specjalista zręcznie i bezboleśnie  wykonana zabieg na co wskazuje sprytny Mag.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, panna.marta napisał:

Moja historia z zębami trwa. Prawdopodobnie problem leży w stanie zapalnym dziasel. Muszę szybko wybrać dobrego specjalistę w tej dziedzinie. Wybrałam dwóch Panią M i Pana A. Nie wiem kogo finalnie wybrać. Oboje mają dobre opinie i doświadczenie. Zapytalam kart którego lekarza wybrać? Kto z tej dwójki będzie w stanie mi pomóc i skutecznie wyleczy mnie z tego. 

 

Pan A:

9 kielichów, sąd ostateczny XX, mag I

Podobają mi te karty, takie łagodne widać ulgę w tym sądzie i mądrego maga. 

 

Pani M:

 

Cesarzowa III, 6 monet, królowa mieczy 

 

Oboje mają dobre karty. Aczkolwiek Pani M mimo, że casarzowa specjalistka może chcieć opłaty za leczenie albo chęć wykonać jakiś kosztowny zabieg? 

 

Stawiam chyba bardziej na Pana. A jak wy to widzicie? 

Myślę, że zdecydowanie Pan A, sąd i mag mówią o uldze i wyjaśnieniu problemu oraz zręcznym przeprowadzeniu zabiegów, aczkolwiek ta 9 kielichów może sugerować , że nie do końca będziesz jednak zadowolona. 

 

Pani M. 

Tutaj myślę że pani będzie więcej gadała niż robiła - królowa mieczy. 

Okaże się ciepłą i sympatyczną kobietą która może chcieć przekonać Cię na jakieś kosztowne zabiegi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...