Skocz do zawartości

Domowy przyrząd do kriolipolizy


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, czy go nie zakupić. Nie wiem czy mogę tu wrzucić linka do oferty?

 

i tak uprzedzając pytania...sport i dieta nic mi nie dają... Tak slaby mam metabolizm, szczególnie po antydepresantach... Chodziłam nawet regularnie na ciężkie treningi EMS i nic... dieta to mi pomaga jak głoduje.. Więc nie jest to moja fanaberia

 

Jakie byłoby moje zadowolenie z tego produktu?

 

[2 denary, 6 kijów, rycerz kielichów[/b]

 

Dwa denary to moje wahanie i dwie opcje...Tani nie jest...350 zł kosztuje... Jeżeli się zdecyduje to w tych 6  kijach widać zwycięstwo.. rycerz kielichów to dosłownie ten przyrząd

 

Jak ten przyrząd zadziała na moje ciało?

 

As kielichów, papież, 6 den

 

Jest dużo kielichów, bo to przyrząd, no wodny, można powiedzieć... Chyba, że wyciągnie mi z organizmu dużo wody...6 den, bo on głownie miejscami zabiera tłuszcz..ale dla mnie to ok...tego papieża tu nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arcan napisał:

Jakie byłoby moje zadowolenie z tego produktu?

 

[2 denary, 6 kijów, rycerz kielichów[/b]

2 Denarów to huśtawka emocjonalna, więc raz będziesz zadowolona, a raz nie.. ale finalnie jednak będziesz się cieszyła z tego produktu bo masz kartę triumfu, czyli 6 Buław,  a na końcu Rycerza Pucharów a on wskazuje na zadowolenie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arcan napisał:

Jak ten przyrząd zadziała na moje ciało?

 

As kielichów, papież, 6 den

Szczerze nie do końca wiem jak to wygląda  :D

...no ale w kartach rewolucji to ja nie widzę. Ba! Papież to tradycja, a więc  stagnacja. Uważam,  że na pewno Ci nie zaszkodzi, raczej zbilansuje jakieś ...niedobory - 6 Denarów to karta równowagi, więc drobna poprawa będzie,  o ile oczywiście występowały jakieś poważniejsze braki.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodam od siebie ze w 6 denarach to rezultat moze byc mniejszy niz sie spodziewasz ale i tak bedziesz zadowolona finalnie. Tylko ze urzadzeniemoze nafszarpnac portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...