Skocz do zawartości

Zabieg w poniedzialek


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Laser na naczynka i tradzik rozowaty.

Moje zadowolenie.

1opcja q kieli wisiel kolo doc sprqwka

Tu widac po kartach zezabieg sie nie odbyl bo laser sie popsul.. wisiel kolo czyli zabieg przelozony ze wzgledu na sprawy losowe. Dociagnelam sprawke co w tym kontekscie pokazuje ze w rezultacie by sie odbyl no ale czy bylabym zadowolona? Narazie wpisali mnie na liste oczekujacych...
2 opcja.  9 bul 2 miecze cesarz

Wogole nie wiem czy karty pokazuja moje zadowolenie. 9 bulaw wskazuje ze bedzie to zabieg inwazyjny. Bedzie skora schodzic pewnie. 2 mieczehmm moze nie dostrzege roznicy a w cesarzu po staremu??? Podsuma diablo wezma hajs a brak rezultatu bedzie. Nie bede zadowolona. No nie wiem co sadzicie?

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • alieninside zmienił tytuł na Zabieg w poniedzialek

Przepraszam ale skopiowalam z notatnika. Pierwsza opcja krolowa kielichow wisielec kolo dociagnieta sprawiedliwosc. Ale w tej klinice popsul sie sprzet no i poszlam do drugiej- opcja nr 2. Jestem po zabiegu jakies 2 godziny.  Nie wiedzialam ze bedzie taki bolesny. Teraz jest ok. Naczynek juz nie mam, ciekawe czy cos pomoze na rumien.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.11.2020 o 23:35, Wildwood napisał:

2 opcja.  9 bul 2 miecze cesarz

weryfikacja: No nie wiem czy karty pokazuja moje zadowolenie. 9 bulaw - mialam opuchlizne po zabiegu i ze zabieg inwazyjny troche. Twarz czerwona i piekaca.  2 miecze- dlugo sie wstrzymywalam z osadem bo cera miala sie poprawic w dluzszych okresoe czasu. Po tym okresie moge powiedziec ze nie widze zmian -cesarz. Podsumowanie diabel - twarz mam nadal czerwona od tradzikui pieczpiecze jak jakbym byla w piekle :sark:inaczej nie wiemjak mam to interpretowac. W kazdym razie zabiegi trezba powtarzac.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...