Skocz do zawartości

Do końca roku


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - Sprawiedliwość - będę miała to na co zasłużyłam, przyjdą efekty mojego wkładu lub jego braku. 
Praca - Słońce (6 monet) - dużo satysfakcji i spełnienia, poczuje się na swoim miejscu. Jako ze to karta mojego znaku i dnia urodzenia. 
Finanse - Rycerz monet - z pracy 

Uczucia - Wisielec (Krol buław) - inaczej podejdę, spojrzę na mężczyznę w typie Króla buław, będę przyglądać się tej znajomość z dystansem.  
Otocznie - 10 monet - stabilne i z dobrym podejściem, coraz więcej poznaje ludzi o podobnych poglądach 

Dom - Mag (As buław) - zamknięte siłownie, wiec całe spektrum aktywności przenosiłam na dom i las. Jakiś nowy pomysł zostanie wdrożony w życie. 
Niespodzianka - Giermek mieczy - zaskoczy mnie jakaś informacja, dotyczyć będzie As buław - jakiś nowych możliwości 

Co robić - 4 puchary - nie przegapić szansy skupiając zbytnio uwagę na marazmie i zniechęceniu 

Czego nie robić - 2 monety - nie skupiać się na wielu celach, nie rozdrabniać 

Rada - Królowa mieczy (9 monet) zadbać mądrze o swój komfort 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Sprawka - czas podsumowanie, rozliczeń, bilansu... chyba taki dość czesty obraz atmosfery końca roku, zastanawiamy się co osiągnęliśmy, czego nie zrobiliśmy, jakie korzyści  jakie straty...

 

Słońce i 6 monet pokazują, że będzie spokojnie, w dobrej atmosferze i kasy nie braknie. Ktos okaże Ci pomocna dlon w pracy, jakas przysluga dla Ciebie.

 

Rycerz moment- bardzo stabilnie i bardzo mądre gospodarowanie pieniędzmi, bez szalenstw, przemyślane decyzje finansowe i pewny dochod. 

 

Wisielec z Królem bulaw - trochę na dysta s  trochę z nikim, będziesz czekać obserwować. Ten Król moze zaczepiać, wysyłać sygnały, ale to nie Twoj czas ma romanse, flirty. 

 

10 monet to starzy znajomi, którzy nas wspierają. To ludzie, których dobrze znasz i są Ci zyczliwi. Zatem z otoczenia płyną pozytywne wibracje 

 

Mag i as bulaw - to czas kreatywnego myślenia, planowania  tworzenia, może zechcesz cos zmienic w domu, cos upiększyć, albo tez w inny deseń, zacząć jakąś aktywność domowa, może część pracy z domu. 

 

Walet mieczy niesie wiadomości raczej niezbyt mile, to tez mize byc jakąś nieprzyjemna rozmowa, raczej nie klotnia ale taka wymiana zdań z osobą po której się tego nie spodziewasz. 

 

4 pucharow - ja bym to właśnie czytaj jako wrzucić na luz, przystopowac, znaleźć czas na refleksje, wyciszyć się

 

2 denarow - zdecydować się na coś, nie balansować, nie próbować złapać kilku srok za ogon. Wspigra to z tym co powyżej. 

 

Królowa mieczy i 9 denarow pomyśleć nad kwestiami zawodowo finansowymi, przemyśleć, może zasięgnąć jakiejś porady. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
40 minut temu, zakretka23 napisał:

Tak przy 4 pucharach miałam problem z interpretacja , ale dzisiaj jak nigdy przełazilam do 11 w negliżu. Czułam, ze tego potrzebuje. 

Też przy tej karcie przystanąłem, bo zawsze kiedy w karcie rady masz kartę generalnie negatywną to nie bardzo wiadomo jak to czytać, ale trzymając się znaczenia, skoro co robić, to chyba robić to co jest podstawowym znaczeniem tej karty.

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

Aura - Sprawiedliwość - albo załatwianie jakichś soraw formalnych albo ocenianie kogoś lub czegoś 
Praca - Słońce (6 monet) - satysfakcja, spełnienie, awans albo ktoś Ci zaproponuje nowa pracę 
Finanse - Rycerz monet - może powoalczysz o coś więcej 

Uczucia - Wisielec (Krol buław) - raczej spokojnie, zostanie tak jak jest teraz
Otocznie - 10 monet - stabilnie na pewno będzie się dobrze wiodło pod względem zatrudnienia lub finansowym 

Dom - Mag (As buław) - hm albo aktywność w domu albo może jakieś porządki domowe lub ulepszanie domu jakies przemeblowanie

Niespodzianka - Giermek mieczy - jakaś informacja na pewno 

Co robić - 4 puchary - nie przegapić szansy skupiając zbytnio uwagę na marazmie i zniechęceniu 

Czego nie robić - 2 monety - może wstrzymać się z dokonaniem wyboru albo dobrze coś wykalkulowac

Rada - Królowa mieczy (9 monet)- podjąć rozsądna decyzję, zachować zimna krew

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...