Skocz do zawartości

Rozkład Partnerski Szczegółowy


Agagal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Bardzo proszę o interpretacje tego samego rozkładu, myślę, że stawiając go sama i interpretujac kieruję się nie tym co karty do mnie mówią tylko emocjami.... 

 

Ze względu na regulamin - post został zedytowany i poprawiony

 

Jest to rozkład, który pokazuje co dzieje się w relacji w danym momencie oraz co może przynieść przyszłość.

W pierwszym kroku wybiera się sygnifikator:

Ja – Królowa monet, On – Król mieczy

Karty 1-6 mówią o tym, co dzieje się miedzy tą dwójką.

I u mnie:

1-      7 mieczy – widzę tu nieszczerość i kłótnie, działania odsuwające od zamierzonego celu

2-       5 monet – Problemy finansowe? Ja ich nie mam, czyli mogę tylko domniemać, że On je ma obecnie, a jest to możliwe.

3-      2 pałki – konieczność wyboru – rozeszliśmy się, żeby „odpocząć”, więc może i jakiś wybór był, może jeszcze jest

4-      Królowa kielichów – cierpliwość i lojalność (oczywiście patrząc przez te moje różowe okulary widzę siebie i swoją jakże dużą dojrzałość; tu się pojawiła moja jednostronność, dlatego do mojej interpretacji mam sporo zastrzeżeń) Widzę siebie, bo wiem, że chcę stworzyć stały związek, ogólnie otworzyły mi się oczy na błędy, które popełniliśmy w trakcie jak on jeszcze istniał.

5-      3 kielichy – radość i świętowanie z pozytywnego zakończenia. Jakoś mi to nie pasuje, patrząc na pozostałe karty bardziej odbieram to jako całkowity rozpad, osamotnienie, jednak karta nie była odwrócona.

6-      4 pałki – harmonia..... powiedzmy, że rozmawiamy jak trzeba, ale bez złości

Podsumowując to, co się dzieje – widze odsunięcie się dwóch osób od siebie i ukrywanie faktów. Oboje stoją przed wyborami, które nie do końca dają satysfakcję. Jest nić porozumienia, ale bardziej wywołana opanowaniem niż szczerością – taka trochę udawana przyjaźń.

 

Karty 7-9 określają co dzieje się konkretnie u niej (w tym przypadku mnie)

7-      8 kielichów – emocje – rozstanie ich dużo przyniosło i nie byłe dobre, jak i nie są. Poszukiwanie innych rozwiązań, ale zbyt nerwowo i chaotycznie.No stabilizacji uczuciowej to tu nie ma (te różowe okulary....)

8-      10 kielichów – bezpieczeństwo, dom, rodzina. Tu się zgadza, zostały zakopane wszystkie topory wojenne w domu, nastał spokój, ale też marazm.... rutyna dołuje.

9-      10 pałek – zbyt dużo, zbyt intensywnie, dużo pracy.

Podsumowując – karty nie najgorsze, ale.... fajnie, że w rodzinie spokój, gorzej z tą ucieczką – widzę pracoholizm, żeby stłumić emocje z 8 kielichów.

 

Karty 10-12 to to, co u niego

10-   6 monet – dawanie – branie. Zawsze taki był, że dawał i niósł pomoc, więc myślę, że to się nie zmieniło.

11-   6 pałek – satysfakcja i zwycięstwo.

12-   Paź kielichów – nowe znajomości, romans..... Kobieta, chociaż bardziej młoda dziewczyna

Podsumowując – wydają mi się bardzo dobre karty. Pod 6 pałek domniemam, że skończył jeden projekt, nad którym długo pracował, więc jest duża radość. Jednak czy aby na pewno nie patrzę przez pryzmat tych swoich różowych okularów? Czyli ja umieram z tęsknoty, a on się po prostu świetnie bawi mydląc oczy głupim gadaniem „potrzebuję czasu”?

 

Karta 13 – co ja czuję do niego

13-   5 pałek – spór, kłotnia – no we mnie jest na pewno duży spór pod nazwą „serce a rozum”. Kłócę się sama ze sobą.... o to czy ja aby nie za bardzo pogrążyłam się w bólu, bo może tak faktycznie to nie kocham? (tak, to dalej te moje okulary.....)

 

Karta 14 – co on czuje do mnie

14-   10 monet – rodzina i przyjazne otoczenie? Czyli, że dobrze się czuje w moim towarzystwie? Czy bardziej czuje spokój, że wie, że wszystko bedzie dobrze – albo się zejdziemy, bo o tym myśli, albo ja szybko zapomnę? W jednej i drugiej kwestii nabrał harmonii.

 

Karta 15 – to czy ja napewno chcę z nim być

15-   As pałek – impuls, motywacja.... Wydaje mi się, ze za bardzo on jest obrany jako cel i dlatego za szybko pojawia się dzialanie. Karta pozytywna, odbieram, że w sercu chcę. Jednak ja wcześniej wspomniałam – mam walkę serca z rozumem.... Rozum mówi nie.

 

Karta 16 to co on czuje – czy chce być?

16-   7 monet – niby coś tam w głowie ma, ale bardziej to odsuwa niż coś z tym robi. Widząc kartę  wyżej  5 monet – domniemam rozważania pod kątem finansowym, związku z rozsądku, nie z miłości

 

Karty 17-20 to przyszłość związku – określa się je porami

17-   Król kielichów (zima 2020) – odwzajemnione uczucie, ale patrząc na karty wyżej to ja jakoś tego uczucia z jego strony nie widzę. Czy to taka udawana postawa?

18-   Rycerz kielichów (wiosna 2021) – tu myślę, że kogoś poznam ja. Ach, te różowe okulary....

19-   7 pałek (lato 2021) – brak zrozumienia otoczenia – zakładam porzucenie tego co było i zejście się. Patrząc na to dziś to raczej nie bedzie dobra decyzja.

20-   Koło fortuny (jesień 2021) – kolejne zawirowanie – ogólnie bardzo burzliwy związek. Chwila radości z 7 pałek może szybko prysnąć i powtórka z rozrywki tego roku.

To jest moja interpretacja, ale jest ona bardzo naszpikowana emocjami, moimi emocjami, dlatego potrzebuję porównania innego oka.

Z góry dziękuję za pomoc

 

Edytowane przez Agagal
Ze względu na regulamin - post został zedytowany i poprawiony - brakowało mojej interpretacji
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Agagal napisał:

Witam, 

 

Bardzo proszę o interpretacje tego samego rozkładu, myślę, że stawiając go sama i interpretujac kieruję się nie tym co karty do mnie mówią tylko emocjami.... 

 

Mój rozklad

1-6

7 mieczy 

5 monet 

2 palki 

Krolowa kielichow 

3 kielichy 

4 pałki 

 

1-9

8 kielichow 

10 kielichow 

10 palek

 

10-12

6 monet

6 palek

Paz kielichow

 

13 5 palek

14 10 monet

15 as palek

16 7 monet 

 

17-20

Krol kielichow

Rycerz kielichow 

7 palek

Koło fortuny 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź 

 

Najpierw musisz podać swoją interpretację i określić pytanie (poszczególne dla każdej pozycji)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jest to rozkład, który pokazuje co dzieje się w relacji w danym momencie oraz co może przynieść przyszłość.

W pierwszym kroku wybiera się sygnifikator:

Ja – Królowa monet, On – Król mieczy

Karty 1-6 mówią o tym, co dzieje się miedzy tą dwójką.

I u mnie:

1-      7 mieczy – widzę tu nieszczerość i kłótnie, działania odsuwające od zamierzonego celu

2-       5 monet – Problemy finansowe? Ja ich nie mam, czyli mogę tylko domniemać, że On je ma obecnie, a jest to możliwe.

3-      2 pałki – konieczność wyboru – rozeszliśmy się, żeby „odpocząć”, więc może i jakiś wybór był, może jeszcze jest

4-      Królowa kielichów – cierpliwość i lojalność (oczywiście patrząc przez te moje różowe okulary widzę siebie i swoją jakże dużą dojrzałość; tu się pojawiła moja jednostronność, dlatego do mojej interpretacji mam sporo zastrzeżeń) Widzę siebie, bo wiem, że chcę stworzyć stały związek, ogólnie otworzyły mi się oczy na błędy, które popełniliśmy w trakcie jak on jeszcze istniał.

5-      3 kielichy – radość i świętowanie z pozytywnego zakończenia. Jakoś mi to nie pasuje, patrząc na pozostałe karty bardziej odbieram to jako całkowity rozpad, osamotnienie, jednak karta nie była odwrócona.

6-      4 pałki – harmonia..... powiedzmy, że rozmawiamy jak trzeba, ale bez złości

Podsumowując to, co się dzieje – widze odsunięcie się dwóch osób od siebie i ukrywanie faktów. Oboje stoją przed wyborami, które nie do końca dają satysfakcję. Jest nić porozumienia, ale bardziej wywołana opanowaniem niż szczerością – taka trochę udawana przyjaźń.

 

Karty 7-9 określają co dzieje się konkretnie u niej (w tym przypadku mnie)

7-      8 kielichów – emocje – rozstanie ich dużo przyniosło i nie byłe dobre, jak i nie są. Poszukiwanie innych rozwiązań, ale zbyt nerwowo i chaotycznie.No stabilizacji uczuciowej to tu nie ma (te różowe okulary....)

8-      10 kielichów – bezpieczeństwo, dom, rodzina. Tu się zgadza, zostały zakopane wszystkie topory wojenne w domu, nastał spokój, ale też marazm.... rutyna dołuje.

9-      10 pałek – zbyt dużo, zbyt intensywnie, dużo pracy.

Podsumowując – karty nie najgorsze, ale.... fajnie, że w rodzinie spokój, gorzej z tą ucieczką – widzę pracoholizm, żeby stłumić emocje z 8 kielichów.

 

Karty 10-12 to to, co u niego

10-   6 monet – dawanie – branie. Zawsze taki był, że dawał i niósł pomoc, więc myślę, że to się nie zmieniło.

11-   6 pałek – satysfakcja i zwycięstwo.

12-   Paź kielichów – nowe znajomości, romans..... Kobieta, chociaż bardziej młoda dziewczyna

Podsumowując – wydają mi się bardzo dobre karty. Pod 6 pałek domniemam, że skończył jeden projekt, nad którym długo pracował, więc jest duża radość. Jednak czy aby na pewno nie patrzę przez pryzmat tych swoich różowych okularów? Czyli ja umieram z tęsknoty, a on się po prostu świetnie bawi mydląc oczy głupim gadaniem „potrzebuję czasu”?

 

Karta 13 – co ja czuję do niego

13-   5 pałek – spór, kłotnia – no we mnie jest na pewno duży spór pod nazwą „serce a rozum”. Kłócę się sama ze sobą.... o to czy ja aby nie za bardzo pogrążyłam się w bólu, bo może tak faktycznie to nie kocham? (tak, to dalej te moje okulary.....)

 

Karta 14 – co on czuje do mnie

14-   10 monet – rodzina i przyjazne otoczenie? Czyli, że dobrze się czuje w moim towarzystwie? Czy bardziej czuje spokój, że wie, że wszystko bedzie dobrze – albo się zejdziemy, bo o tym myśli, albo ja szybko zapomnę? W jednej i drugiej kwestii nabrał harmonii.

 

Karta 15 – to czy ja napewno chcę z nim być

15-   As pałek – impuls, motywacja.... Wydaje mi się, ze za bardzo on jest obrany jako cel i dlatego za szybko pojawia się dzialanie. Karta pozytywna, odbieram, że w sercu chcę. Jednak ja wcześniej wspomniałam – mam walkę serca z rozumem.... Rozum mówi nie.

 

Karta 16 to co on czuje – czy chce być?

16-   7 monet – niby coś tam w głowie ma, ale bardziej to odsuwa niż coś z tym robi. Widząc kartę  wyżej  5 monet – domniemam rozważania pod kątem finansowym, związku z rozsądku, nie z miłości

 

Karty 17-20 to przyszłość związku – określa się je porami

17-   Król kielichów (zima 2020) – odwzajemnione uczucie, ale patrząc na karty wyżej to ja jakoś tego uczucia z jego strony nie widzę. Czy to taka udawana postawa?

18-   Rycerz kielichów (wiosna 2021) – tu myślę, że kogoś poznam ja. Ach, te różowe okulary....

19-   7 pałek (lato 2021) – brak zrozumienia otoczenia – zakładam porzucenie tego co było i zejście się. Patrząc na to dziś to raczej nie bedzie dobra decyzja.

20-   Koło fortuny (jesień 2021) – kolejne zawirowanie – ogólnie bardzo burzliwy związek. Chwila radości z 7 pałek może szybko prysnąć i powtórka z rozrywki tego roku.

To jest moja interpretacja, ale jest ona bardzo naszpikowana emocjami, moimi emocjami, dlatego potrzebuję porównania innego oka.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Co obecnie się dzieje - 7 mieczy 5 monet 2 buławy Królowa pucharów 3 puchary 4 buławy

w relacji jest dużo niedomówień, brak szczerości i zaufania, również widać poczucie braku otrzymywania od partnera uczuć, poczucie niekochana, bardziej po stronie partnerki. Ty czekasz na jakaś zmianę i kiedy masz już dość partner wykrzesuje z siebie jakiś miły, lekki gest w Twoim kierunku. 
 

co u niej - 8 pucharów 10 monet 10 buław - podświadomie wiesz, ze ta relacja nie jest dla Ciebie dobra, ale ze względu na jakieś tradycje rodzinne czy otoczenie mimo, ze Ci ciężko ciągniesz ta relacje, dla Ciebie ważna jest tradycja  

 

co u niego - 6 monet 6 buław rycerz pucharów 

on uważa ze daje z siebie sporo, ale lubi tez czuć się zwycięzca i czuć motylki w brzuchu, taki wiecznie zauroczony chłopiec, może jest po prostu bardzo romantyczna osoba ale niedojrzała

 

co czujesz do niego - 5 buław - nie ma tutaj dużo uczuć raczej dużo szarpania i wewnętrznego konfliktu 

 

co on czuje do Ciebie  - 10 monet - czuje się przy Tobie komfortowa, ale to wyglada bardziej na pragmatyczne pobudki

 

czy chcesz być z nim - as buław - chcesz zacząć coś nowego 


czy on chce być z Tobą - 7 monet - wydaje się ze uważa iż sporo zainwestował w ta relacje, ale czuje się tez ograniczony i zaczyna mu brakować cierpliwości 

 

przyszlosc - Krol pucharów Rycerz pucharów 7 buław Koło fortuny szkoda ze nie dociagnelas do koło fortuny karty 

 

Krol pucharów to dojrzały, kochający partner, widzę tutaj dwóch panie jednego dojrzałego, drugiego nie, próba zawalczenia o relacje 7 buław i Koło fortuny duża zmiana ..

 

jest dużo czytelniejszy rozkładów partnerskich 

 

powodzenia i kieruj się sercem 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...