Skocz do zawartości

Do konca roku


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

 Postanowilam skopiowac rozklad zakretki zeby zobaczyc co u mnie sie wydarzy.

 

Aura 2 kiele u mnie na karcie jest osoba ktora wznosi toast do swojego odbicia lustrzanego siedzac przy toaletce wiec moze to oznaczac szukanie harmonii ze soba lub tez ze moje sprawy beda nr 1. 

Edited: tak sobie mysle ze moze w swietle konfliktow ponizej moze bede szukac ugody i harmonii z drugim czlowiekiem. 


Praca krol bulaw hmm nie mam pracy. Gdzies kiedyc przeczytalam ze ta karta moze pokazywac odnalezienie nowego talenty ktory pozwoli polepszyc sytuacje finansowa


Finanse umiarkowanie byc moze jest to sugestia aby zarzadzac finansami z glowa. Szalu nie ma ale na waciki starczy.


Uczucia 10 kielichow jestem singielka a ta karta pokazuje ze tak jest dobrze i niczego mi nie brakuje. Stad brak poszukiwan partnera.

 
Otoczenie sprawka doc 7 bulaw mysle ze otoczenie bedzie dosc nieprzychylne wobec mnie. Bedzie osadzac i atakowac. 


Dom 5 bulaw no ogolnie brak zgody sprzeczki szczegolnie w swietle wczesniejszych kart z pozycji otoczenie.


Niespodzianka krolowa pentakli doc slonce moze o kaske jakas chodzi?


Co robic krol kielichow dzialac jak krol kielichow czyli byc bardziej zyczliwym, empatycznym uczuciowy.


Nie robic krolowa mieczy tu fajnie karty pokazaly przeciwienstwo krola kielichow- byc mniej surowym i oceniajacym wobec siebie i innych

 

Rada 6 kielichow no tu karty moga sugerowac by byc bardziej przyjacielskim dla rodziny i znajomych. Moze odnowic kontakty? U Antonowicz-wlazinskiej jest napisane aby skoncentrowac sie na pozytywnych wspomnieniach i uwazac na te negatywne i nie koncentrowac sie na niepowodzeniach.

Edytowane przez Wildwood
Nowa mysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weryfka: ten czas 

W dniu 15.11.2020 o 19:16, Wildwood napisał:

 Postanowilam skopiowac rozklad zakretki zeby zobaczyc co u mnie sie wydarzy.

 

Aura 2 kiele u mnie na karcie jest osoba ktora wznosi toast do swojego odbicia lustrzanego siedzac przy toaletce wiec moze to oznaczac szukanie harmonii ze soba lub tez ze moje sprawy beda nr 1. 

bylam skupiona na wygladzie. Robilam zabiegi na tradzik rozowaty, pozniej chodzilam spuchnieta. Trochetez kupilam rzecy zwiazanych z wygladem 

Edited: tak sobie mysle ze moze w swietle konfliktow ponizej moze bede szukac ugody i harmonii z drugim czlowiekiem.


Praca krol bulaw hmm nie mam pracy. Gdzies kiedyc przeczytalam ze ta karta moze pokazywac odnalezienie nowego talenty ktory pozwoli polepszyc sytuacje finansowa

tutaj bez zmisn


Finanse umiarkowanie byc moze jest to sugestia aby zarzadzac finansami z glowa. Szalu nie ma ale na waciki starczy.

okazalo sie ze mam mniej niz myslalam na karcie alemimo to nie zrezygnowalam z zakupow ktore planowalam. 


Uczucia 10 kielichow jestem singielka a ta karta pokazuje ze tak jest dobrze i niczego mi nie brakuje. Stad brak poszukiwan partnera.

 tak jak napisane


Otoczenie sprawka doc 7 bulaw mysle ze otoczenie bedzie dosc nieprzychylne wobec mnie. Bedzie osadzac i atakowac. 

mysle ze tak


Dom 5 bulaw no ogolnie brak zgody sprzeczki szczegolnie w swietle wczesniejszych kart z pozycji otoczenie

tej karty nie rozumiemw kontekscie domu bo kontakty z domownikami ograniczone do minimum


Niespodzianka krolowa pentakli doc slonce moze o kaske jakas chodzi?

moze krolowa denarow to kosmetolog ktora zaproponowala depilacje laserowa (slonce)w newralgicznym miejscu jako probe i ktora sie okazala skuteczna. Czekam na wiecej.


Co robic krol kielichow dzialac jak krol kielichow czyli byc bardziej zyczliwym, empatycznym uczuciowy.

nysle zesie zgadza ale trudno ocenic


Nie robic krolowa mieczy tu fajnie karty pokazaly przeciwienstwo krola kielichow- byc mniej surowym i oceniajacym wobec siebie i innych

tu tez

 

Rada 6 kielichow no tu karty moga sugerowac by byc bardziej przyjacielskim dla rodziny i znajomych. Moze odnowic kontakty? U Antonowicz-wlazinskiej jest napisane aby skoncentrowac sie na pozytywnych wspomnieniach i uwazac na te negatywne i nie koncentrowac sie na niepowodzeniach.

mysle ze tu chodzi o to zeby sie nie koncenrrowac na neg. Wspomnieniach.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aura 2 kiele w tym roku będą ważne relacje, ogólnie w tym roku większość będzie weryfikować wszelkie relacje również tak będzie u Ciebie 


Praca krol bulaw aktywnie będziesz działać w jakiejś dziedzinie, lub karta ta może oznaczać mężczyznę który zaraz Cię swoją pasją 


Finanse umiarkowanie jak do tej pory, możesz też znaleźć drugie źródło dochodu, gdzieś sobie dorobić.


Uczucia 10 kielichow tutaj ponownie pokazały się relacje z innymi ludzmi, ważna będzie rodzina.

 
Otoczenie sprawka doc 7 bulaw z weryfikujesz swoje dotychczasowe znajomości. 


Dom 5 bulaw poróżnią was różnice światopoglądowe 


Niespodzianka krolowa pentakli doc slonce zaskoczy cię kobieta w typie Królowej monet - może mama, z propozycją wakacji lub innej przyjemności 


Co robic krol kielichow otworzyć się na uczucia, poczuć też swoje 


Nie robic krolowa mieczy nie polegać jedynie na rozumie - polecam książke "Technika uwalniania"

 

Rada 6 kielichow być serdecznym dla siebie i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...