Skocz do zawartości

Kondycja psychiczna


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni kiepsko czuje się psychicznie, zapytałam karty z czego może wynikać taki stan rzeczy. 

 

2 kielichów + Siła + Odwrócony Król Pentakli. 

 

Dołożyłam 

 

Kapłanka + odwrócona Równowaga 

 

Zawsze mam problem z interpretowaniem kart dla siebie, więc mój opis będzie bardzo subiektywny. 

Myślę, że problem może tkwić we wstrzymywaniu energii, instynktów - siła i odwr. Król pentakli. Myślę, że może się to tyczyć związku w którym jestem, może jest kilka rzeczy które mnie wkurzają ale nie potrafię ich wyznać - 2 kielichów. 

Z dołożonych kart wynika, że brak mi równowagi między tym co myślę a tym co robię - równowaga, oraz właśnie jakiś dysonans w głębszym pojmowaniu problemu między mną a partnerem - Kapłanka. 

 

Liczę na Wasze obiektywne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód może być i hormonalny: 

1. Kielichy- hormony, Siła + Kapłanka - kobiece, Rydwan - jazdy, brak równowagi, Król - może wskazywać na nadmiar hormonów meskich;

2. I emocjonalny: jak wskazują 2 kielichy. Rzeczywiście może chodzić o problem w związku (2 kielichów), związana lub z Twoją energią, ktora może trochę jest bardziej wyrazisty i aktywna (Siła), niż jego - Król Pentakli (żywioł bierny), i musisz to w sobie tłumić i chować (Kapłanka), a to powoduje jazdy energetyczne w podświadomości (Rydwan). Też w siłę może chodzić o to, że masz większą seksualnosc, i ja akurat tlumisz i powoduje to jazdy.

Wyjścia tu jest 2: iść zbadać się na hormony, lub zbadać uważnie swoje relacje i uwolnić stłumiona energię :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kartach z pierwszej ręki widać, że chodzi o relacje międzyludzkie - II Denarów. Ktoś odbiera twoje zachowania inaczej niż wskazywałyby na to twoje intencje. Widzę Siłę jako coś co dajesz ludziom, a odwróconego Króla Denarów jako kogoś, za kogo jesteś odbierana. Zachowania dominatywne aka silniejszego charakteru nawet ukierunkowane na dobro innych są często odbierane jako despotyzm i samolubność. Chcesz mieć dobrą relację, druga osoba (albo grupa osób) też, ale problem leży w tym, że ciężko się dogadać. A wahania nastroju wynikają z głębokiej chęci dobrego rozwoju tejże relacji. Po prostu za dużo oczekujesz od ludzi, jeżeli za przysługi oczekujesz wdzięczności. :P

 

Druga ręka doprecyzowuje dlaczego takie oczekiwania wychodzą: Kapłanka z Umiarkowaniem pojawiają mi się w rozkładach kiedy sprawa ma związek z kontaktem ze swoją podświadomością i uczuciami względem siebie i otoczenia. Tutaj Umiarkowanie jest odwrócone, więc tego kontaktu z wnętrzem zabrakło. Najczęściej dzieje się tak dlatego, że osoba żyje bardzo szybko i nie ma chwili na oddech, odpoczynek i medytację. Niektórzy potrzebują tego więcej inni mniej, jednak tutaj na twojej dłoni widać, że zdecydowanie powinnaś tą więź odbudować.

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Iissa napisał:

Na kartach z pierwszej ręki widać, że chodzi o relacje międzyludzkie - II Denarów. Ktoś odbiera twoje zachowania inaczej niż wskazywałyby na to twoje intencje. Widzę Siłę jako coś co dajesz ludziom, a odwróconego Króla Denarów jako kogoś, za kogo jesteś odbierana. Zachowania dominatywne aka silniejszego charakteru nawet ukierunkowane na dobro innych są często odbierane jako despotyzm i samolubność. Chcesz mieć dobrą relację, druga osoba (albo grupa osób) też, ale problem leży w tym, że ciężko się dogadać. A wahania nastroju wynikają z głębokiej chęci dobrego rozwoju tejże relacji. Po prostu za dużo oczekujesz od ludzi, jeżeli za przysługi oczekujesz wdzięczności. :P

 

Druga ręka doprecyzowuje dlaczego takie oczekiwania wychodzą: Kapłanka z Umiarkowaniem pojawiają mi się w rozkładach kiedy sprawa ma związek z kontaktem ze swoją podświadomością i uczuciami względem siebie i otoczenia. Tutaj Umiarkowanie jest odwrócone, więc tego kontaktu z wnętrzem zabrakło. Najczęściej dzieje się tak dlatego, że osoba żyje bardzo szybko i nie ma chwili na oddech, odpoczynek i medytację. Niektórzy potrzebują tego więcej inni mniej, jednak tutaj na twojej dłoni widać, że zdecydowanie powinnaś tą więź odbudować.

Twoja interpretacja jest bardzo inspirująca i dająca do myślenia. Napewno wiele z tego co napisałaś mogę uważać za słuszne, a czego sama bym nie zauważyła. 

Zgadza się - za dużo wszytskiego, za szybko, bardzo chciałabym usiąść i poświęcić sobie więcej czasu, sam na sam ze sobą, ale takiej możliwości ostatnio mi brak, i może na tym tle są frustracje. 

Bardzo fajne, nietuzinkowe spojrzenie na rozkład. Dzięki wielkie :oklaski:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.11.2020 o 08:18, Kostroma napisał:

Od kilku dni kiepsko czuje się psychicznie, zapytałam karty z czego może wynikać taki stan rzeczy. 

 

2 kielichów + Siła + Odwrócony Król Pentakli. 

 

Dołożyłam 

 

Kapłanka + odwrócona Równowaga 

Brak balansu, równowagi w organizmie. Może chodzić o sprawy 'fizyczne' a może o 'psychiczne'

Kielichy wskazują na emocje, Siła o pewność siebie, odwrócony król na zbytnie powtarzanie czegoś i czujesz się jak w klatce co powoduje, że brakuje Ci bezpieczeństwa (bądź brakuje Ci go z jakiegoś innego powodu).

Kapłanka to tajemnica, ale też skrywanie wszystkiego w sobie co powoduje brak możliwości by mogło to wszystko z Ciebie wyjść co się kotłuje w środku.

 

2 kielichów może też mówić o relacjach międzyludzkich. Być może chciałabyś by ktoś "założył spodnie" i decydował, czujesz się zbyt obarczona... że zbyt dużo na Tobie spoczywa.

Kapłanka i odwrócona Równowaga mogą też mówić o problemach wewnątrz...

 

Pozdrawiam :pociesza:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...