Skocz do zawartości

Przyszly facet


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki będzie mój kolejny facet z którym się zwiążę?

 

Czy bedzie mi sie podobal? Przystojny?  Krolowa pucharow - Jakbym wyciągnela męską karte, to łatwo byłoby mi ocenić. Tu mam dwie możliwości - albo facet będzie zniewieściały, albo pucharowa oznacza, że bardzo mi się spodoba , bo pucharowa=zakochana
Czy będzie miał brodę?  Paź mieczy - nie
Kolor wlosow?  Śmierc - łysy/ czarne / siwe
Jego postura?  2 mieczy - Kojarzy mi sie z sylwetką pływaka, wyprostowany, wysoki, smukły ale też ma zarysowane mięśnie
Moja ocena jego ciala -  Kolo - móglby zmienić to czy owo? Z tego powodu ząłożylam tu temat, bo nie czuje tu tej karty
Inteligentny?  Krol pucharow - Przekopiowane z neta : Karta odnosi się do osoby o bogatym życiu wewnętrznym, jest to osoba mądra odpowiedzialna, twórcza, życzliwa, niekiedy introwertyczna, pełna empatii, uczuciowa, wyrozumiała, opiekuńcza i tak własciwie czuję tą kartę
Jak z kasa u niego?  as bulaw+ 2 denary (wyciągneły się dwie) zaradny, zawsze coś wymyśli aby zarobić, raz lepiej raz gorzej
Beda z tego dzieci? glupiec - Tak lub chodzi tu o mało trwały związek
Jak mi sie bedzie spedzac z nim czas?  As mieczy dolozylam 4 denary - Będziemy duzo rozmawiać, ten czas będzie dla mnie ważny i jakosciowy

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, JagodowaTruskawka napisał:

Moja ocena jego ciala -  Kolo - móglby zmienić to czy owo? Z tego powodu ząłożylam tu temat, bo nie czuje tu tej karty

Moze on bedzie zbyt zaokraglony.

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moje skojarzenia:

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Czy bedzie mi sie podobal? Przystojny?  Krolowa pucharow

 - będziesz nim zauroczona,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Czy będzie miał brodę?  Paź mieczy

- raczej nie,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Kolor wlosow?  Śmierc

- łysy,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Jego postura?  2 mieczy

- miecze, więc raczej smukły i wysoki,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Moja ocena jego ciala -  Kolo

- wygląd nie będzie miał znaczenia,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Inteligentny?  Krol pucharow

- romantyczny,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Jak z kasa u niego?  as bulaw+ 2 denary

- co chwilę nowe pomysły na biznes i żonglerka finansami,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Beda z tego dzieci? glupiec - Tak lub chodzi tu o mało trwały związek

- tak samo mi się skojarzyło,

W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Jak mi sie bedzie spedzac z nim czas?  As mieczy dolozylam 4 denary

- dużo rozmów, podobne zainteresowania, 4 Denarów może podpowiadać o chęci zamknięcia się tylko we własnym towarzystwie.

:)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Postanowiłam dopytać , wrzucam głownie po to, aby pozniej zweryfikować i mieć zapisane:)

x1 - moje oznaczenie na ilosc kart do pytania

/ karta+karta - moje oznaczenie na zpaisek kart, ktore są na spodzie

 

Czy bedzie atrakcyjny seksualnie,tu chodzi o ciało ogólnie (dla mnie)? x1 wieza - ???? ta kartę mogę czytać na tak i na nie, albo istne fajerwerki, albo totalna porazka,dlatego postawilam karty dodatkowe na tę kwestię

 

(dopytałam po rozkladzie)

czy ten facet bedzie mnie rozgrzewal?Kręcil? czy bede szalec  na jego punkcie?
7 mieczy, 10 den, rydwan,2den / kaplanka+3mieczy - jak pokazuje mi 7 mieczy i pytam o coś dla siebie, to zawsze jest co karta mowiąca - uda ci sie osiagnac to co chcesz, więć, po tych kartach będę szaleć na jego punkcie, będzie mi się podobał, bardzo bardzo. Przy nim, wroci mi ochota :)


Czy będzie atrakcyjny (dla mnie) z twarzy? x1 mag - tak, bedzie mial wszystko co lubie


Czy będzie miał rozbudowane mięsnie?x1 paz bulaw - nie


Jak poważny będzie nasz związek? x1 10 puch - zalozymy rodzine


Czy razem zamieszkamy? x1 8 denarow - wybudujemy dom


Jak go poznam? x3 krol mieczy ryc den glupiec - on do mnie zagada ze śmiesznym tekstem, chyba bedzie długo się zastanwiał jak to zrobić. Mieczowy mowi o kims analizujacym i wybierajacym z wielu rozwiązan

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Jaki będzie mój kolejny facet z którym się zwiążę?

 

Czy bedzie mi sie podobal? Przystojny?  Krolowa pucharow - Jakbym wyciągnela męską karte, to łatwo byłoby mi ocenić. Tu mam dwie możliwości - albo facet będzie zniewieściały, albo pucharowa oznacza, że bardzo mi się spodoba , bo pucharowa=zakochana
Czy będzie miał brodę?  Paź mieczy - nie
Kolor wlosow?  Śmierc - łysy/ czarne / siwe
Jego postura?  2 mieczy - Kojarzy mi sie z sylwetką pływaka, wyprostowany, wysoki, smukły ale też ma zarysowane mięśnie
Moja ocena jego ciala -  Kolo - móglby zmienić to czy owo? Z tego powodu ząłożylam tu temat, bo nie czuje tu tej karty
Inteligentny?  Krol pucharow - Przekopiowane z neta : Karta odnosi się do osoby o bogatym życiu wewnętrznym, jest to osoba mądra odpowiedzialna, twórcza, życzliwa, niekiedy introwertyczna, pełna empatii, uczuciowa, wyrozumiała, opiekuńcza i tak własciwie czuję tą kartę
Jak z kasa u niego?  as bulaw+ 2 denary (wyciągneły się dwie) zaradny, zawsze coś wymyśli aby zarobić, raz lepiej raz gorzej
Beda z tego dzieci? glupiec - Tak lub chodzi tu o mało trwały związek
Jak mi sie bedzie spedzac z nim czas?  As mieczy dolozylam 4 denary - Będziemy duzo rozmawiać, ten czas będzie dla mnie ważny i jakosciowy

 

Kolejny będzie chyba nieco pulchniutki na buzi np. okragły typ twarzy i kobiecy z wyglądu, jakby z nadmiarem kobiecych hormonów. Królowa pucharów akcentuje żenskie cechy a nie męskie, a i sama w sobie podoba się przez pryzmat uczuć. Czyli super przystojniacha nie będzie, ale coś tam w nim bedzie takiego co sprawi że się ucieszyć widząc go

Paź i broda... jemu się ledwo wąs będzie sypał

Śmierć - cholera wie jakie włosy ma kostucha... może siwe :D

2 mieczy, szczupły, wręcz chudy... miecze są raczej szczupłe bardzo

Koło fortuny jako Twoja ocena... a będziesz miała do niego ale... bo koło to zmienne jest

Król pucharów - jego atrybuty, to artyzm, wrażliwość, muzykalność, wrażliwość ale nie inteligencja..

As buław i 2 denarów - no będzie robił na 2 etaty, albo gdzieś dorabiał

Głupiec - nie będzie dzieci z tego

As mieczy i 4 denarów - szału nie ma, as mieczy to filozof, gadała, a 4 denarów to skąpiec..

 

wiesz co... jakaś fajtłapa ten chłop - dobrze, że zapytałaś o kolejnego, bo to sugeruje, że jeszcze jacyś po nim będą, bo gdybyś pytała o docelowego to kaplica

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Czy bedzie atrakcyjny seksualnie,tu chodzi o ciało ogólnie (dla mnie)?

Trzeba było coś dociągnąć do tej wieży, wieża kojarzy się z czymś długim, to sama sobie odpowiedz :D

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

czy ten facet bedzie mnie rozgrzewal?Kręcil? czy bede szalec  na jego punkcie?

Średnio na jeża... z tylu kart co wyciągłaś tylko Rydwan jest jako taki, a 10 denarów to seks z powinności małżeńskiej, związkowej. 7 mieczy otwierające rozkład to raczej próba zadowolenia się czymś... tak jakby facet mało atrakcyjny ale z dobrym zaganiaczem. Kapłanka i 3 mieczy - raczej Ty go będziesz uczuć ars amandi, nie on Ciebie, Kapłanka ani atrakcyjna, ani aktywna w łóżku, facet w Kapłance to porażka

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Czy będzie atrakcyjny (dla mnie) z twarzy?

Będzie w jakiś sposób czarujacy, bo Mag posiada haryzmę, aczkolwiek nie jest to znowu jakiś Di Caprio czy młody Connery, bardziej taki Savalas.... bo śmierć to może być łysy

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Czy będzie miał rozbudowane mięsnie?x1

Nie, ale delikatny zarys bedzie miał. Paź buław to mimo wszystko osoba niezbyt duża ale jednak nieco wysportowana

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Jak poważny będzie nasz związek?

to karta związku uczuciowego, ale bardziej trwałe są związki w 10 denarów niz 10 pucharów, napewno będzie dawała Ci radość ta znajomość i poczucie szczęścia

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Czy razem zamieszkamy? x

Nie. o Tym by mówiła 4 buław, względnie wieża przy odpowiedniej konfiguracji

 

18 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Jak go poznam?

dośc ogólne to pytanie i aż dwie karty dworskie, co by oznaczało, że przez jakis ludzi związanych być może z pracą, na jakiejś wycieczce

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję ! Ciekawe spostrzeżenie, moja wizja dosyć optymistyczna a takie negatywne też mi są potrzebne :D   

 

Edit

Wszystkie karty są na jednego faceta, tego przyszłego z którym mam się związać. 

 

Edit 2.

Tak patrzę teraz znowu na te karty i pytanie o to jak poważny będzie związek plus czy zamieszkamy wygląda jakby były plany , że będzie pięknie dzieci domek oto, no ale ciągle są puchary nie denary no i w pyt o mieszkanie..może będzie szukanie mieszkania, bo jest karta jakiegoś działania ale nie ma żadnych efektów.  oj chyba to nie będzie poważna relacja :kwas:

Edytowane przez JagodowaTruskawka
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Czy bedzie mi sie podobal? Przystojny?  Krolowa pucharow 
Czy będzie miał brodę?  Paź mieczy
Kolor wlosow?  Śmierc
Jego postura?  2 mieczy 
Moja ocena jego ciala -  Kolo
Inteligentny?  Krol pucharow 
Jak z kasa u niego?  as bulaw+ 2 denary (wyciągneły się dwie) 
Beda z tego dzieci? glupiec 
Jak mi sie bedzie spedzac z nim czas?  As mieczy dolozylam 4 denary 

Będzie Cię pociągał, choć faktycznie może mieć jakąś "kobiecą energię" wokół siebie.

Nie będzie miał brody i raczej nie będzie miał włosów (ew. zmienią się one).

Solidnie zbudowany. Sama nie będziesz pewna jak ocenić jego ciało.

Inteligentny, przede wszystkim rozbudowaną będzie miał inteligencję emocjonalną i intuicję.

Potencjał przy finansach. Może dwa źródła? Będzie coś nowego rozkręcał nie paląc za sobą mostów.

Raczej będą z tego dzieci, ew. za wcześnie by pytać.

Będzie Cię intrygował, pobudzał emocjonalnie. Spotkania raczej wewnątrz jakiś budynków, ew. gdzieś gdzie nie trzeba wydawać dużo pieniędzy by miło spędzać czas.

 

Pozdrawiam :buziak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2020 o 23:19, JagodowaTruskawka napisał:

Jaki będzie mój kolejny facet z którym się zwiążę?

 

Czy bedzie mi sie podobal? Przystojny?  Krolowa pucharow - Jakbym wyciągnela męską karte, to łatwo byłoby mi ocenić. Tu mam dwie możliwości - albo facet będzie zniewieściały, albo pucharowa oznacza, że bardzo mi się spodoba , bo pucharowa=zakochana
Czy będzie miał brodę?  Paź mieczy - nie
Kolor wlosow?  Śmierc - łysy/ czarne / siwe
Jego postura?  2 mieczy - Kojarzy mi sie z sylwetką pływaka, wyprostowany, wysoki, smukły ale też ma zarysowane mięśnie
Moja ocena jego ciala -  Kolo - móglby zmienić to czy owo? Z tego powodu ząłożylam tu temat, bo nie czuje tu tej karty
Inteligentny?  Krol pucharow - Przekopiowane z neta : Karta odnosi się do osoby o bogatym życiu wewnętrznym, jest to osoba mądra odpowiedzialna, twórcza, życzliwa, niekiedy introwertyczna, pełna empatii, uczuciowa, wyrozumiała, opiekuńcza i tak własciwie czuję tą kartę
Jak z kasa u niego?  as bulaw+ 2 denary (wyciągneły się dwie) zaradny, zawsze coś wymyśli aby zarobić, raz lepiej raz gorzej
Beda z tego dzieci? glupiec - Tak lub chodzi tu o mało trwały związek
Jak mi sie bedzie spedzac z nim czas?  As mieczy dolozylam 4 denary - Będziemy duzo rozmawiać, ten czas będzie dla mnie ważny i jakosciowy

 

Myślę, że się zakochasz. Może będzie z trygonu wody  ( Ryby, Rak i Skorpion), albo taki delikatny z wyglądu. Bez brody, raczej mało włosów.

Smukły, raczej szczupły. Może w okularach, bo 2 Mieczy ;P

Twoja ocena dotycząca jego wyglądu będzie zmienna.

Król Pucharów jest inteligentny emocjonalnie i dojrzały, także stawiam, że tak.

Z kasą ok, mogą być 2 źródła dochodu.

Dzieci mogą być jak najbardziej.

Rozmów dużo, da Ci poczucie stabilizacji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...