Skocz do zawartości

Kombinacja slońca ,ksiezyca i asc


Invera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadlam na pomysl aby kazda z was napisala w jakim znaku ma slonce, ksiezyc ,asc i opisala sama siebie :D ja jestem solarnym strzelcem z 1 dekady z ksiezycem w skorpionie i panna na asc :p  moge smialo powiedziec, ze jestem bardzo ruchliwa i szczera osoba, ale niestety jestem bardzo nerwowym czlowiekiem, potrafie manipulowac ludzmi, nie przywiazuje sie do miejsc i ludzi, potrafie w przykrych sytuacjach pokazac zimna twarz, a w srodku moge miec wulkan emocji ;p albo czasami wybuchne a wtedy jest niemilo ;p potrafie byc kims kim nie jestem dla celu, ide po trupach... Gdy ludzie mnie poznaja uwazaja mnie za osobe zamknieta w sobie, piekna i surowa... po czasie zmieniaja zdanie zajmuje to ok pare minut zeby powiedziec ze jestem mega pozytywna osoba;p  tak jak typowe ksiezycowe skorpiony mam na pieku z wieloma ludzmi, moje kontakty sa krotkie, jestem czasami egoistyczna, marze aby robic wszystko perfekcyjnie, ale no wychodzi to niezbyt dobrze tak jakbym chciala. Osoby, ktore mnie znaja dlugo albo mnie uwielbiaja lub nienawidza... uwielbiam rywalizowac z ludzmi,uwielbiam okultyzm, astrologie , wszytsko co nie jest do konca odkryte.. pozdrawiam was czytelniczki ;* chetnie poczytam wasze konfiguracje.

Edytowane przez ismenakowalczyk1979
bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce w Rybach, Księżyc Koziorożec, Asc Rak. Generalnie mnie ludzie sie albo boją albo uważają mnie za,, fajną'' Bardzo szybko stawiam granice jestem zdystansowana, ale też podobno pewna siebie.  Tak szczerze to gdzieś stoje z boku nie jestem otwarta na ludzi nie dopuszczam wszystkich nie chętnie opowiadam o sobie. Mam taki jakby spokój w sobie, ale też niewyobrażalną kreatywność lubię ludzi zaskakiwać uważam się za wariatkę. Nie lubię zbędnych konwenansów lubię konkrety. Posiadam poczucie humoru.  Nie jestem chętna do podporządkowania się innym. Mam urodę jak takie dziecko wiadomo asc w raku daję taki efekt. Mnie to jednak denerwuję

Edytowane przez NadziejaZoja
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NadziejaZoja napisał:

Słońce w Rybach, Księżyc Koziorożec, Asc Rak. Generalnie mnie ludzie sie albo boją albo uważają mnie za,, fajną'' Bardzo szybko stawiam granice jestem zdystansowana, ale też podobno pewna siebie.  Tak szczerze to gdzieś stoje z boku nie jestem otwarta na ludzi nie dopuszczam wszystkich nie chętnie opowiadam o sobie. Mam taki jakby spokój w sobie, ale też niewyobrażalną kreatywność lubię ludzi zaskakiwać uważam się za wariatkę. Nie lubię zbędnych konwenansów lubię konkrety. Posiadam poczucie humoru. 

Ksiezyc hamuje twoja emocjonalnosc, nie jestes taka jak inne solarne ryby, wladctwo ksiezyca jest w raku, a koziorozce jest przeciwnym znakiem raka. Asc w raku zapewne da ci piekne oczy, wyczuwasz ludzi. Raki ukrywaja swoje emocje pod skorupa, lubia byc na poboczu, mam troszke podobnie z asc ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Ksiezyc hamuje twoja emocjonalnosc, nie jestes taka jak inne solarne ryby, wladctwo ksiezyca jest w raku, a koziorozce jest przeciwnym znakiem raka. Asc w raku zapewne da ci piekne oczy, wyczuwasz ludzi. Raki ukrywaja swoje emocje pod skorupa, lubia byc na poboczu, mam troszke podobnie z asc ;p 

Tak oczy mam piękne po tatusiu... :) Tak ta moja koza daję cały czas popalić bo mnie hamuję. Natomiast racja ludzi bardzo mocno wyczuwam. To jest dosyć uciążliwe ale też bardzo pomocne..  Nie jestem bo jestem zamknięta w sobie.. 

Edytowane przez NadziejaZoja
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NadziejaZoja napisał:

Tak oczy mam piękne po tatusiu... :) Tak ta moja koza daję cały czas popalić bo mnie hamuję. Natomiast racja ludzi bardzo mocno wyczuwam. To jest dosyć uciążliwe ale też bardzo pomocne.. 

Moja mama tez wyczuwa ludzi na kilometr - ma asc w raku, w 1d ma marsa , jest bardzo pewna siebie i wojownicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

Tak oczy mam piękne po tatusiu... :) Tak ta moja koza daję cały czas popalić bo mnie hamuję. Natomiast racja ludzi bardzo mocno wyczuwam. To jest dosyć uciążliwe ale też bardzo pomocne.. 

Ja akurat trafiam na ludzi - glownie mezczyzn ktorzy chca mnie wykorzystac,  mam plutona w kwadraturze do asc-  temu tez nie ufam prawie nikomu..Bardzo mnie ciekawi co sadzisz o mojej konfiguracji ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Moja mama tez wyczuwa ludzi na kilometr - ma asc w raku, w 1d ma marsa , jest bardzo pewna siebie i wojownicza.

Ja  jestem konkretna... Mnie zastanawia to, że wzbudzam respekt i faktycznie moc.. Natomiast prywatnie jestem inna. A to moje zachowanie też zalezne od ludzi jakich spotykam. Bo ja mam pewność siębie a potem watpie w siebie.. Ale to jest konsekwencja negatywnych doswiadczeń przez to nie wiem czy mogę sie w okreslony sposob zachowywac. Wiem, że moge byc nazbyt szczera albo. Komuś pojechać. Jednak ostatnio to hamuję

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Ja akurat trafiam na ludzi - glownie mezczyzn ktorzy chca mnie wykorzystac,  mam plutona w kwadraturze do asc-  temu tez nie ufam prawie nikomu..Bardzo mnie ciekawi co sadzisz o mojej konfiguracji ^^

Skorpiony, źle mi sie kojarzą własnie z taka ostrością złośliwościa. Mialam partnera z asc w Pannien on stal z boku byl zamknięty, ale bardzo praktyczny i dokladny w tym co robił.. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Ja akurat trafiam na ludzi - glownie mezczyzn ktorzy chca mnie wykorzystac,  mam plutona w kwadraturze do asc-  temu tez nie ufam prawie nikomu..Bardzo mnie ciekawi co sadzisz o mojej konfiguracji ^^

Co do trafiania na konkretne osoby uwazam, z e jak pracujemy nad sobą to trafiają nam się inne niż jak tego nie robimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewna siebie mimo tego ze mam asc w pannie ;p to pewnie temu ze mam 4 planety w strzelcu, ja w konfrontacji umiem sie bronic albo nie... wszystko zalezy od kaprysu... Zgaduje ze masz silnego marsa w horoskopie? czyzby w ognistym znaku? ;p - pewnie temu. Ja mam w rybach na descedencie ,ale w dobrych w miare aspektach,- wrogie spojrzenia ludzi na mnie? odrazu...kobiet ;p ;p masakra, ale mi to lata.

 

W dniu 21.11.2020 o 23:44, NadziejaZoja napisał:

Ja  jestem konkretna... Mnie zastanawia to, że wzbudzam respekt i faktycznie moc.. Natomiast prywatnie jestem inna. A to moje zachowanie też zalezne od ludzi jakich spotykam. Bo ja mam pewność siębie a potem watpie w siebie.. Ale to jest konsekwencja negatywnych doswiadczeń przez to nie wiem czy mogę sie w okreslony sposob zachowywac. Wiem, że moge byc nazbyt szczera albo. Komuś pojechać. Jednak ostatnio to hamuję

 

W dniu 21.11.2020 o 23:49, NadziejaZoja napisał:

Co do trafiania na konkretne osoby uwazam, z e jak pracujemy nad sobą to trafiają nam się inne niż jak tego nie robimy. 

Tylko ja zawsze trafialam na osoby , ktore zyczyly mi zle;( przyjaciolki na ktore trafialam okazywaly sie dwulicowe, a chlopaki mysleli o jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Ja jestem pewna siebie mimo tego ze mam asc w pannie ;p to pewnie temu ze mam 4 planety w strzelcu, ja w konfrontacji umiem sie bronic albo nie... wszystko zalezy od kaprysu... Zgaduje ze masz silnego marsa w horoskopie? czyzby w ognistym znaku? ;p - pewnie temu. Ja mam w rybach na descedencie ,ale w dobrych w miare aspektach,- wrogie spojrzenia ludzi na mnie? odrazu...kobiet ;p ;p masakra, ale mi to lata.

Ja mam bardzo silnego marsa w KOZIE. Wszystko prawie w KOZIE. Bardzo dobrze, że sie nie przejmujesz. Ja przez kobiety to ciągle jakieś problemy w pracy mam.. Może sie kiedys zmienic jak sama otworze coś własnego. Lub jak trafię na fajne kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

 

Tylko ja zawsze trafialam na osoby , ktore zyczyly mi zle;( przyjaciolki na ktore trafialam okazywaly sie dwulicowe, a chlopaki mysleli o jednym.

Dlatego ja mam dystnas do ludzi... Wiesz zawsze podobno mozna to zmienic. No coz panowie to zazwyczaj sa nastawieni na reprodukcje, ale to tez konsekwencja związku. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NadziejaZoja napisał:

Ja mam bardzo silnego marsa w KOZIE. Wszystko prawie w KOZIE. Bardzo dobrze, że sie nie przejmujesz. Ja przez kobiety to ciągle jakieś problemy w pracy mam.. Może sie kiedys zmienic jak sama otworze coś własnego. Lub jak trafię na fajne kobiety. 

:O MARS w koziorozcu jest w w wyzszeniu - to wiele wyjasnia.Wiedzialam ze masz mocnego marsa. Problemy w pracy - trzeba patrzec na 6 dom horoskopy, aspektydo planet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

:O MARS w koziorozcu jest w w wyzszeniu - to wiele wyjasnia.Wiedzialam ze masz mocnego marsa. Problemy w pracy - trzeba patrzec na 6 dom horoskopy, aspektydo planet

Wiem, że mam problemy w pracy bo dziewczyny mi mowily. Powinnam byc sobie sterem i tam no zeglarzem. Mam duzy problem z autorytetami.. Ciezko mi chodzic kogos drogą. Tak 6dom mam bardzo zapakowany także i praca jest dla mnie wazna. Także widzisz moja KOZA z Marsem daje czadu.. 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj chlopak mial pewnie slonce wpowietrznym lub ziemnym znaku skoro byl zamniety w sobie, ja taka nie jestem chyab ze przez 5 min jak  kogos poznam, moja siostra ma asc w pannie i slonce w pannie! zero przyjaciol. Stara panna., ksiezyc w wodzie lub powietrzu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NadziejaZoja napisał:

Wiem, że mam problemy w pracy bo dziewczyny mi mowily. Powinnam byc sobie sterem i tam no zeglarzem. Mam duzy problem z autorytetami.. Ciezko mi chodzic kogos drogą. Tak 6dom mam bardzo zapakowany także i praca jest dla mnie wazna. Także widzisz moja KOZA z Marsem daje czadu.. 

Bardzi Ci wspolczuje, w szkole zawsze mialam problemy z kobietami.... zawsze mi zazdroscily i mi robily pod gore... moze zmien prace? albo sprobuj to jakos z nimi pogadac na spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ismenakowalczyk1979 napisał:

Bardzi Ci wspolczuje, w szkole zawsze mialam problemy z kobietami.... zawsze mi zazdroscily i mi robily pod gore... moze zmien prace? albo sprobuj to jakos z nimi pogadac na spokojnie...

Teraz nie pracuję. Takze nie ma czego wspoczuc. Generalnie mam dystans i tyle a czasami nie ma sensu przegadywac bo sie po prostu nie da. Nikt nie jest idealny. Chlopak mial powietrzny znak. Ale to juz przeszlosc. Co do zmiany pracy to ja siebie szukam jak mam sie ukierunkowac tu dziewczyny mi pomagaly, ze wizazystka ze kosmetyczka, programista masazysta. Sporo pomocy było. Medyczne zawody. Jednak ja jestem w takim miejscu ze ja nie wiem co lubie i comam zrobic jestem w zawieszeniu. Ale to podobno mi ma minac.. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze powinnas sie udac do dobrego astrologa zeby ci pomogl i doradzil... sama jak mam problemy zapalam swiece , skupiam sie i rozkladam karty.... jak wierzysz w magie ona zawsze przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Mysle, ze powinnas sie udac do dobrego astrologa zeby ci pomogl i doradzil... sama jak mam problemy zapalam swiece , skupiam sie i rozkladam karty.... jak wierzysz w magie ona zawsze przyjdzie.

Dziewczyny mają dobrą wiedzę natomiast ja tych. Zawodow nie czuje po prostu stoje i jest takie nie wiem.. Bo tam w moim kolku jest ogrom. Mozliwosci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

zaloguj sie na astro mix - wejdz na tranzyty dla ciebie, znajdziesz odp czemu tak jak teraz.

Wiem od 2,5roki jestem w zawieszeniu. Uciekam od ludzi meczą mnie itd to ma sie zmienic za dwa miesiaca. Ma sie ruszyc zobaczymy bo ja jestem wypruta.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NadziejaZoja napisał:

Wiem od 2,5roki jestem w zawieszeniu. Uciekam od ludzi meczą mnie itd to ma sie zmienic za dwa miesiaca. Ma sie ruszyc zobaczymy bo ja jestem wypruta.. 

bedzie dobrze, tez przechodze dziwny okres, zycze ci jak najlepiej, A co sadzisz o moim solarnym strzelcu,ksiezycem w skorpionie i asc w pannie? ;P tak jakbys mogla mi sama od siebie napisac co bys pomyslala o takiej osobie widzac te 3 znaki w kosmogramie ?  bardzo mnie to ciekawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asc Panna to tak jak Rak masz mlodziencza urode. Taka pociagla twarz.  Strzelce to kojrze takie otwarte pewne siebie takie z impetem. Na pewno tez ciekawskie. A co do skorpiona nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

Asc Panna to tak jak Rak masz mlodziencza urode. Taka pociagla twarz.  Strzelce to kojrze takie otwarte pewne siebie takie z impetem. Na pewno tez ciekawskie. A co do skorpiona nie wiem

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

Słońce w Rybach, Księżyc Koziorożec, Asc Rak. Generalnie mnie ludzie sie albo boją albo uważają mnie za,, fajną'' Bardzo szybko stawiam granice jestem zdystansowana, ale też podobno pewna siebie.  Tak szczerze to gdzieś stoje z boku nie jestem otwarta na ludzi nie dopuszczam wszystkich nie chętnie opowiadam o sobie. Mam taki jakby spokój w sobie, ale też niewyobrażalną kreatywność lubię ludzi zaskakiwać uważam się za wariatkę. Nie lubię zbędnych konwenansów lubię konkrety. Posiadam poczucie humoru.  Nie jestem chętna do podporządkowania się innym. Mam urodę jak takie dziecko wiadomo asc w raku daję taki efekt. Mnie to jednak denerwuję

Ja też mam słońce w Rybach i księżyc w Koziorożcu :D Tylko ascendent mam w Wadze i chyba to mnie ratuje przed byciem zupełnym pustelnikiem i odludkiem. W relacje wchodzę powoli i z dystansem - często zbyt szybko oceniam ludzi i nawet nie chcę ich bardziej poznać. Nie lubię opowiadać o sobie - mogę długo rozmawiać z koleżanką na neutralne tematy, bez ujawniania faktów o sobie. Z wyglądu jestem proporcjonalna i mam lekko ostre rysy twarzy - raczej dają mi trochę więcej lat niż mam.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Anastazja979 napisał:

Ja też mam słońce w Rybach i księżyc w Koziorożcu :D Tylko ascendent mam w Wadze i chyba to mnie ratuje przed byciem zupełnym pustelnikiem i odludkiem. W relacje wchodzę powoli i z dystansem - często zbyt szybko oceniam ludzi i nawet nie chcę ich bardziej poznać. Nie lubię opowiadać o sobie - mogę długo rozmawiać z koleżanką na neutralne tematy, bez ujawniania faktów o sobie. Z wyglądu jestem proporcjonalna i mam lekko ostre rysy twarzy - raczej dają mi trochę więcej lat niż mam.

Asc waga uroda i piękno :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Ja też mam słońce w Rybach i księżyc w Koziorożcu :D Tylko ascendent mam w Wadze i chyba to mnie ratuje przed byciem zupełnym pustelnikiem i odludkiem. W relacje wchodzę powoli i z dystansem - często zbyt szybko oceniam ludzi i nawet nie chcę ich bardziej poznać. Nie lubię opowiadać o sobie - mogę długo rozmawiać z koleżanką na neutralne tematy, bez ujawniania faktów o sobie. Z wyglądu jestem proporcjonalna i mam lekko ostre rysy twarzy - raczej dają mi trochę więcej lat niż mam.

Mam pytanie skoro urodzilam sie 23Stopnie w pannie to mozliwe, ze moj ascedent sie konczy na pannie i nie czuje jej zbyt mocno u siebie? Duzo osob, ktore mnie poznawalo po 1 spotkaniu uznwalao mnie za mila, uprzejma, wesola, piekna i  troszke cicha.

Edytowane przez ismenakowalczyk1979
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Mam pytanie skoro urodzilam sie 23Stopnie w pannie to mozliwe, ze moj ascedent sie konczy na pannie i nie czuje jej zbyt mocno u siebie? Duzo osob, ktore mnie poznawalo po 1 spotkaniu uznwalao mnie za mila, uprzejma, wesola, piekna i  troszke cicha.

 

Ja się nie znam, ale podejrzewam, że nie tylko ascendent wpływa na to, jak odbierają nas inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...