Skocz do zawartości

Czy w sklepie będzie ruch? ZWERYFIKOWANE


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie kartom czy w sklepie w którym pracuję, w grudniu będzie ruch taki jak co roku. Nie wiemy czy mamy zamawiać towar, czy wstrzymywać się jeszcze. 

 

Odwrócony paź pentakli + odwrócone słońce + odwrócona śmierć + odwrócony as mieczy 

 

Moim zdaniem możemy się rozczarować. 

Odw. Paź pentakli mówi o zbyt dużej 6 rozrzutności i działaniach nierozsądnych. Odwr. Słońce mówi nam o niepowodzeniu, o trudnościach i problenach, podobnie odwr Śmierć - która zapowiada dotkliwe straty, porażkę oraz wstrząs. Natomiast Odw As Mieczy to raczej zrezygnowanie z planów które się ma, niepowodzenie założeń, brak perspektyw. 

 

Więc chyba nie powinnyśmy szaleć z towarem... 

Odnośnik do komentarza

Nie będzie taki ruch jak co roku. Pokazuje to odwrócony As Mieczy czyli zapieczętowanie (zwykle chodzi o zapieczętowanie umysłu typu fanatyzm itp.) - tutaj zamknięcie sklepu. Nie wiem tylko czy mówi o przyczynie czy skutku. Śmierć i Kochankowie wskazują na podeście ludzi do wychodzenia z domów, obie karty mówią o tym, że ludzie za wszelką cenę będą chcieli dążyć do normalności - Kochankowie w pozycji odwróconej mówią o lękach przed izolacją, a Śmierć o strachu przed zmianą dotychczasowego ładu. Paź Denarów wskazuje na słabą gospodarkę finansową ludzi, czego skutki są też trudne do przewidzenia (czy chodzi o zmianę wartości pieniądza przez nierozsądne wydawanie pieniędzy przez ludzi, czy samo wydawanie, itp.). Gdyby to był mój rozkład to dodałabym po 1 karcie jeszcze na pazia denarów, żeby zobaczyć co idzie za jego znaczeniem i na Asa Mieczy, żeby sprawdzić czy jest on przyczyną czy skutkiem tego innego ruchu.

 

Podsumowując, na ten czas wygląda to tak: ludzie za wszelką cenę będą starali się dążyć do normalności, czyli jeżeli tylko nie będzie zamknięcia sklepów to pójdą do sklepu. Natomiast ruch ten będzie inny niż co roku przez ich rozrzutność (nie wiadomo czy wcześniejszą czyli kiedy kupowali przez neta, czy też przez chęć wydania pieniędzy właśnie w grudniu).

 

Wg mnie nie opłaca się zaczynać pytania do kart od czy bo karty poruszają w człowieku tą abstrakcyjną stronę umysłu, a przy możliwości odpowiedzenia jedynie tak lub nie ucina się ich potencjał. Jeżeli jednak ktoś bardzo chce takie pytanie zadać to polecam robić już ustalone rozkłady czyli która karta odpowiada za jaką odpowiedź. Bo w tym rozkładzie przez ten typ pytania nie widać na pierwszy rzut oka która karta wynika z której. :P

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 godziny temu, Kostroma napisał:

czy w sklepie w którym pracuję, w grudniu będzie ruch taki jak co roku. Nie wiemy czy mamy zamawiać towar, czy wstrzymywać się jeszcze. 

 

Odwrócony paź pentakli + odwrócone słońce + odwrócona śmierć + odwrócony as mieczy 

Wszystkie karty odwrócone. Ruchu nie będzie, sprzedaż będzie mała. 

Odwrócony paź sugeruje, aby powstrzymać się przed rozrzutnością (w tym wypadku zaopatrzenie). Odwrócone słońce to problemy, nie zbyt wielkie, ale jednak przeszkody, sprawy które nie idą po naszej myśli. Odwrócona Śmierć nie wróży dobrze, podobnie jak odwrócony As moment - te dwie karty mogą wręcz sugerować likwidację lub zamknięcie sklepu. :( 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ja nie używam kart odwróconych, wiec ciezko mi to interpretować. Ale zazwyczaj karty odwrócone są zaprzeczeniem, czyta się je trochę z pozycji cienia..a tu wszystko odwrócone wyszlo... chyba lepiej jednak nie zamawiać towaru. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj się dowiedziałam że szefowa zamówiła tyle towaru, że ledwo się to zmieści w sklepie.... :sciana:

Tak, sklepik jest w galerii. 

Mam mieszane uczucia gdyż przecież znoszą od najbliższej soboty obostrzenia na galerie.... :mysli:

No nic, zobaczymy.... Napewno weryfikację napiszę :wink:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kostroma napisał:

Odwrócony paź pentakli + odwrócone słońce + odwrócona śmierć + odwrócony as mieczy 

Kart odwróconych nie powinno się stosować, ponieważ jeśli ma być negatywny wydźwięk wróżby to będą albo same negatywne karty albo dobra koło tej mniej korzystnej..

Ale oczywiście masz do tego prawo, nie inaczej  ;) 

Grunt, żeby się sprawdzało ;)

Praktyka tarocisty to indywidualna kwestia, która jest absolutnie niepodważalna.

Według tych odwróconych to nic a nic nie wypali niestety..

Natomiast  Śmierć w każdej pozycji oznacza transformację i to bez znaczenia czy na plus czy minus...

 

Uważam, że mimo wszystko się uda, bo trochę dziwne, żeby cały rozkład miał mieć odwrotne znaczenie.

Czytam to po swojemu, czyli tak jakby to było w pozycji prostej ;)

Uważam, że będzie mniejszy ruch niż zwykle bo Paź przy Słońcu to umniejszenie radości.

Myślę, że będziecie musieli zacząć myśleć nad procesem zmiany strategii, czyli albo jakieś promocje, albo nawet zmiana asortymentu, o czym mówi Śmierć z Asem Mieczy. 

Natomiast myślę, że coś się dziać będzie ale wszystkiego nie sprzedacie. Paź Denarów jest zawsze pod kreską.

Powodzenia  :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Kart odwróconych nie powinno się stosować, ponieważ jeśli ma być negatywny wydźwięk wróżby to będą albo same negatywne karty albo dobra koło tej mniej korzystnej..

Ale oczywiście masz do tego prawo, nie inaczej  ;) 

Grunt, żeby się sprawdzało ;)

Praktyka tarocisty to indywidualna kwestia, która jest absolutnie niepodważalna.

Według tych odwróconych to nic a nic nie wypali niestety..

Natomiast  Śmierć w każdej pozycji oznacza transformację i to bez znaczenia czy na plus czy minus...

 

Uważam, że mimo wszystko się uda, bo trochę dziwne, żeby cały rozkład miał mieć odwrotne znaczenie.

Czytam to po swojemu, czyli tak jakby to było w pozycji prostej ;)

Uważam, że będzie mniejszy ruch niż zwykle bo Paź przy Słońcu to umniejszenie radości.

Myślę, że będziecie musieli zacząć myśleć nad procesem zmiany strategii, czyli albo jakieś promocje, albo nawet zmiana asortymentu, o czym mówi Śmierć z Asem Mieczy. 

Natomiast myślę, że coś się dziać będzie ale wszystkiego nie sprzedacie. Paź Denarów jest zawsze pod kreską.

Powodzenia  :)

 

 

Na początku mojej przygody z Tarotem nie używałam kart odwróconych i również miałam podobne zdanie jak Ty w tej kwestii, ale później kupiłam nową talię i karty zaczęły mi wręcz same odwracać i ich znaczenia same mi się nasuwać ;) więc tak zostało.... W moim przypadku odwrócone karty dają znacznie więcej szczegółowych informacji na temat danego zagadnienia. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

To właściwie indywidualna sprawa czy ktoś chce czy nie chce używać kart odwróconych. Też wolę wróżyć bez pozycji odwróconych, ale jak ktoś myśli inaczej to nie uważam tego za błąd. Zależy jak co do kogo przemawia. :)

  • O.K 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kostroma napisał:

Na początku mojej przygody z Tarotem nie używałam kart odwróconych i również miałam podobne zdanie jak Ty w tej kwestii, ale później kupiłam nową talię i karty zaczęły mi wręcz same odwracać i ich znaczenia same mi się nasuwać ;) więc tak zostało.... W moim przypadku odwrócone karty dają znacznie więcej szczegółowych informacji na temat danego zagadnienia. 

Mi też często karty się odwracają na ogół podczas tasowania, gdy karty wypadają. Potem wkładam je do talii ale nie zwracam uwagi, czy włożyłem je w pierwotnej pozycji prostej czy odwróconej.

Wychodzę z założenia, że karty odwrócone to dzieło człowieka, a nie przypadku. Dlatego absolutnie karty odwrócone również czytam w pozycji prostej.

Natomiast każdy ma swój system, który jest niepodważalną kwestią każdego tarocisty i trzeba to uszanować. :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2020 o 08:10, Kostroma napisał:

Zadałam pytanie kartom czy w sklepie w którym pracuję, w grudniu będzie ruch taki jak co roku. Nie wiemy czy mamy zamawiać towar, czy wstrzymywać się jeszcze. 

 

Odwrócony paź pentakli + odwrócone słońce + odwrócona śmierć + odwrócony as mieczy 

Z jednej strony pewne rzeczy zostaną jak zwykle. Z drugiej tu chyba dużo zależy od Twojego podejścia. Czy będziesz miała nowe pomysły jak dotrzeć do klienta :mysli: jakaś szansa może uciec Ci sprzed nosa jak nie odnajdziesz u siebie tej świeżości, radości, otwartości na zmianę i szukaniu nowych pomysłów. :mysli:

 

Powodzenia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja także nie stawiam kart odwróconych, ale nawet w układzie prostym czytałabym, że po jakimiś optymistycznym starcie nastąpi pewne załamanie i trzeba raczej racjonalnie podejść do kolejnych inwestycji, a w tym przypadku raczej trzeźwe spojrzenie. Kieruj się głową w tym względzie w nadchodzącym miesiącu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja 

 

Ruch przedświąteczny w sklepie był, troszkę mniejszy niż lata wcześniej, ale był spory, więc dobrze zrobiłyśmy domawiając towaru. 

Aczkolwiek wprowadzona kwarantanna narodowa ucina prawdopodobnie wszystko, mimo iż nasz sklep może pracować. 

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Czy w sklepie będzie ruch? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...