Skocz do zawartości

Bieganie w grudniu :) ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spełnią moje oczekiwania, że będę mieć regularnie w grudniu?

 

As Denarów Cesarz 4 Buław

 

Trochę mam zagwozdkę z tymi kartami. Co prawda Cesarz jest stały i regularny, ale chyba mało ruchliwy raczej :P No ale na końcu jest 4 Buław, czy radość, zadowolenie. Obstawiam jednak, że uda się ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że szansa na to jest: Cesarz to metodyczność w działaniu - może rozpiszesz sobie jakiś plan treningowy, który będziesz realizować, np. bieg z pulsometrem do kontrolowania tempa i będzie Ci to sprawiać dużo radości. W rozkładzie dwie czwórki: Cesarz (IV) i Buławy (4) - a czwórki lubią mieć plan i się go trzymać.

Tak sobie jeszcze myślę, że może nie będziesz biegać sama - tylko z Cesarzem, z którym mieszkasz ;)  i tu wspólna radość ze wspólnie spędzanego czasu albo z kimś bardziej doświadczonym od Ciebie w bieganiu.

:)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lianna napisał:

As Denarów Cesarz 4 Buław

Uważam, że plan zrealizujesz.

Kto jak kto, ale kostyczny Cesarz pilnuje spełniania obowiązków, czy też planów. Zresztą jak mało kto..

Myślę, że pod koniec grudnia możesz się jednak delikatnie zaniedbać w kwestii biegania  bo 4 Buław to takie rozleniwienie i łasuchowanie.

No ale wiadomo.. święta i Sylwester ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 23.11.2020 o 16:30, Lianna napisał:

Jak spełnią moje oczekiwania, że będę mieć regularnie w grudniu?

 

As Denarów Cesarz 4 Buław

Szansa na to jest i widać, że podchodzisz do tego bardzo konkretnie (As Den Cesarz), myślę że uda Ci się regularnie biegać, pójdzie wszystko z planem :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2020 o 16:30, Lianna napisał:

Jak spełnią moje oczekiwania, że będę mieć regularnie w grudniu?

 

As Denarów Cesarz 4 Buław

Jest spory potencjał... jeśli tylko sama nie zmienisz zdania. Trochę mnie zastanawia 4 buław, która może mówić o jakiś zamknięciu, ale myślę, że tu raczej wyszła radość z czegoś co już ugruntowałaś. :)

Powodzenia :kwiatek:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja

 

W grudniu udało się w miarę systematycznie biegać. Nie było tyle śniegu w lesie i na ścieżkach, co teraz :P Wpłynęło to ok na samopoczucie. Wiadomka -endorfiny :)

Dziękuję za pomoc ! :koniczynka:

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Bieganie w grudniu :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...