Skocz do zawartości

Znajomość z Panem P


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odezwał się do mnie Pan z który ostatnio jakoś nie bardzo mieliśmy kontakt. Odezwał się do mnie w niedzielę i od tego czasu gadamy i nawet fajnie się rozmawia. Tylko czasem nie do końca wiem jakie Pan ma zamiary w stosunku do mnie, bo już chyba jestem przewrażliwiona wszystkimi znajomościami ostatnimi. Postawiłam więc karty :)

 

Co o mnie myśli?
Koło fortuny + 6 buław + wisielec

Myśli, że to jakiś zbieg okoliczności, że się pojawiłam. Widzi mnie jako osobę optymistyczną podchodząca z entuzjazmem do wszystkiego choć czasem się dystansującą


Zamiary
10 pucharów + 10 mieczy + paź buław

Chce zburzyć moją wizję szczęśliwej rodziny, prawdziwej miłości a pokazać sie jako osoba energiczna, pełna wigoru i różnych pomysłów.
Nie wiem jak tutaj te karty do końca ugryźć :)

 

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesiący
9 buław + diabeł + 7 pucharów

Jakaś zazdrość i wpływ złych doświadczeń z przeszłości, ale też tutaj jakieś uzależnienie od siebie i nie do końca czyste zagrania, co spowoduje jakies snucie planów, marzenia bez konkretów. Może mnie jakoś zaczarować, uzależnić od siebie i tyle. Nic tutaj nie powstanie poważnego na moje oko. Wręcz nie wygląda jakoś dobrze :)

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Nie wiem jak właśnie te zamiary Pana ugryźć bo dziwne te karty trochę :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Co o mnie myśli?
Koło fortuny + 6 buław + wisielec

Traktuje Cię jako dar od losu, z którego się bardzo cieszy, aczkolwiek uważa Cię jednocześnie za osobę taką trochę nietypową, introwertyczną..

Wisielec to jest coś niekonwencjonalnego. Zauważ, że on wisi do góry nogami i widzi wszystko z innej perspektywy. 

Dlatego jesteś dla niego interesująca, wręcz trochę dziwna ale generalnie spadłaś mu z nieba  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Zamiary
10 pucharów + 10 mieczy + paź buław

On nie ma poważnych zamiarów. 10 Pucharów z 10 Mieczy to informacja, że on nie chce poważnej relacji, tylko oczekuje flirtu, zabawy o czym mówi Paź Buław.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Co o mnie myśli?
Koło fortuny + 6 buław + wisielec

Że z jakiegoś powodu, bardziej przez okoliczności, los, wasze drogi się zbiegły. Ma Cię za osobę dominującą, w typie zwycięzcy, ale też nieco dziwaczną, nie do końca Cię rozumie.

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Zamiary
10 pucharów + 10 mieczy + paź buław

Moim zdaniem nie ma poważnych zamiarów, zabija nudę licząc na intelektualne, ciekawe rozmowy. Paź nie jest też dobrym kandydatem na partnera, bo szybko wypala się jego zapał i zainteresowanie.

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesiący
9 buław + diabeł + 7 pucharów

Niestety karty słabe. Pan będzie toksyczny, moim zdaniem ma problemy z używkami. Sam też się wycofa, zniechęci, może manipulować dla własnych korzyści.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesiący
9 buław + diabeł + 7 pucharów

Wiesz co.. jakoś tak nijak.

9 Buław to karta pasywności ale przy Diable takiej trochę na siłę, tak jakby ktoś z Was chciałby komuś zrobić na złość, czyli nie odzywam się do Ciebie bo chcę, żebyś Ty pierwszą się odezwała, mimo, że załóżmy on by chciał się pierwszą odezwać. To jest coś takiego. Działania wbrew sobie, ale to jest gra, o czym mówi 7 Pucharów.

Uważam, że to się nie rozwinie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Ostatnio odezwał się do mnie Pan z który ostatnio jakoś nie bardzo mieliśmy kontakt. Odezwał się do mnie w niedzielę i od tego czasu gadamy i nawet fajnie się rozmawia. Tylko czasem nie do końca wiem jakie Pan ma zamiary w stosunku do mnie, bo już chyba jestem przewrażliwiona wszystkimi znajomościami ostatnimi. Postawiłam więc karty :)

 

Co o mnie myśli?
Koło fortuny + 6 buław + wisielec

Myśli, że to jakiś zbieg okoliczności, że się pojawiłam. Widzi mnie jako osobę optymistyczną podchodząca z entuzjazmem do wszystkiego choć czasem się dystansującą


Zamiary
10 pucharów + 10 mieczy + paź buław

Chce zburzyć moją wizję szczęśliwej rodziny, prawdziwej miłości a pokazać sie jako osoba energiczna, pełna wigoru i różnych pomysłów.
Nie wiem jak tutaj te karty do końca ugryźć :)

 

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesiący
9 buław + diabeł + 7 pucharów

Jakaś zazdrość i wpływ złych doświadczeń z przeszłości, ale też tutaj jakieś uzależnienie od siebie i nie do końca czyste zagrania, co spowoduje jakies snucie planów, marzenia bez konkretów. Może mnie jakoś zaczarować, uzależnić od siebie i tyle. Nic tutaj nie powstanie poważnego na moje oko. Wręcz nie wygląda jakoś dobrze :)

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Nie wiem jak właśnie te zamiary Pana ugryźć bo dziwne te karty trochę :) 

Kolo fortuny to zwykle taki los na loterii, jakos przypadkowo, może trochę szczęśliwie znowu wpadł na Ciebie inpostanowil to wykorzystać traktujac Cie trochę jak zdobycz. Wisielec mowi, ze widzi w Tobie osobę przy której będzie musiał się napracować zeby coś osiągnąć. Wisielec czesto jest niewzruszony na umizgi 

Co do zamiarów to nic konkretnego bo obie 10 daja poziom maksimum, tu już nie ma miejsca na rozwój. Nie ma w zamiarach rozwijać znajomości uczuciowo, bo jego sam flirt. 

Znajomosc się potoczy bardziej w sferze psychiki niz realu, bo 9 buław to obserwowanie czegos z boku i brak sil na działanie. Przy diable 7 pucharów- za duzo wyobrazania sobie bog wie czego, w dodatku będzie to lekko obsesyjne, takie jakby się nie można było ruszyć do przodu z ta znajomoscia. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Arbogast mi się coś wydaje że Pan nie zdecyduje się na spotkanie na żywo i to bardziej będzie działo się wszystko w jego głowie. Jego zachowanie jest trochę dziwne bo zbliża się a później jest trochę dystans jakby go faktycznie coś blokowalo tylko nie wiem co niestety

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mala_83 napisał:

Ostatnio odezwał się do mnie Pan z który ostatnio jakoś nie bardzo mieliśmy kontakt. Odezwał się do mnie w niedzielę i od tego czasu gadamy i nawet fajnie się rozmawia. Tylko czasem nie do końca wiem jakie Pan ma zamiary w stosunku do mnie, bo już chyba jestem przewrażliwiona wszystkimi znajomościami ostatnimi. Postawiłam więc karty :)

 

Co o mnie myśli?
Koło fortuny + 6 buław + wisielec

 

Koło Fortuny pokazuje mi osoby zmienne, ale także z przeznaczenia. Myśli, że jesteś osobą dosyć dumną, pragnącą adoracji, ale przy tym wszystkim zamkniętą w sobie, powściągliwą i zdystansowaną. W 6 buław może chodzić także o uwiedzenie. Pan chciałby Cię zdobyć, ale Twoja pozycja Wisielca nie daje mu zbyt wielkiego pola manawru.


Zamiary
10 pucharów + 10 mieczy + paź buław

 

Ja raczej uważałbym przy tej 10 mieczy, bo ona często pokazuje osoby, które potrafią w najmniej oczekiwanym momencie wbić nóż prosto w plecy. On raczej chce sobie popisać, ot tak, aby się trochę dobrze poczuć, ale szybko to urwie.

 

Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesiący
9 buław + diabeł + 7 pucharów

 

Ta sytuacja będzie tylko rozbudzała Twoje zmysły i pożądanie, w gorszej wersji może przekształcić się w uzależnienie emocjonalne, które będzie jedynie ciężarem dla twojej duszy. Raczej toksyczna znajomość.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Nie wiem jak właśnie te zamiary Pana ugryźć bo dziwne te karty trochę :) 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...