Skocz do zawartości

Jagodowy grudzień


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymuję już relacji z mężęm i moje odejście planuję do końca tygodnia.

 

Grudzień 2020 / Na spodzie talii Diabeł+3 mieczy

 

Aura: Rycerz pucharow, 5 bulaw. 7 denarow -Chyba trochę alko będzie z przyjaciółmi, szamotaniny jakiejś nerwówki i oczekiwania jak sytuacja się rozwinie.


Praca: 10 mieczy, Pustelnik - Projektuję wnętrza, niedawno zakończyłam duży projekt i w końcu się polenie.

 

Finanse: 9 pucharow 7 pucharow - Będę wydawać to co zarobiłam na zalando :sark:

 

Miłość: swiat, as bulaw, kaplan, 10 pucharow - Odejście od męża widzę w karcie świat. Chyba będą wzburzone rozmowy w tym asie buław. Spodziewam się dużej ilości telefonów z jego rodziny. Kapłan może mówić o osobach dający rady albo chcących mówić mi jak mam żyć.

 

Relacje z Otoczeniem: paz mieczy, 6 pucharow, wisielec - Kontakt z przyjaciółmi internetowy/telefoniczny. Mogę być ostra w tym paziu, niezbyt przyjemna.

 

Pozytywna niespodzianka: 4 mieczy 2 miecze 4 bulaw - Spotkam się z dawno niewidzianym przyjacielem.

 

Negatywna niespodzienka : Zmartwychwstanie, Cesarzowa, 3 bulaw  - Przypomni o sobie jakaś kobieta, która teraz ogląda wszystko z daleka. Możliwe też, że po prostu ja, będę się łamać w moim odejsciu i zastanawiać, czy by się nie udało jednak być szczęśliwym razem.

 

Rada: 9 denarow, Krol denarow, Koło - Nie przejmuj się, ten właściwy jedyny pisany się pojawi i zaznasz szczęścia

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Aura: Rycerz pucharow, 5 bulaw. 7 denarow

Nerwowa, rozkapryszona, szarpana a potem brak chęci do walki. Oczekiwanie na rezultaty 

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Praca: 10 mieczy, Pustelnik -

Zakończenie etapu pewnego i na razie w grudniu jakieś szlifowanie wiedzy, doszkalanie się, ale bez nowego zlecenia 

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Finanse: 9 pucharow 7 pucharow

Dbanie o swoje przyjemności i wydawanie pieniędzy na drobiazgi dla siebie 

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Miłość: swiat, as bulaw, kaplan, 10 pucharow -

Tu odejścia nie widze, jest danie sobie kolejnej szansy, moze tez ze względu na rodziców 

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Relacje z Otoczeniem: paz mieczy, 6 pucharow, wisielec -

Dużo gorzkich słów w kierunku osób z rodziny, będziesz walecznie nastawiona, ale potem znowu zastoj

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Pozytywna niespodzianka: 4 mieczy 2 miecze 4 bulaw

Odpoczynek i izolacja pozwola Ci na rozwazeniu roznych opcji na chlodno

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Negatywna niespodzienka : Zmartwychwstanie, Cesarzowa, 3 bulaw 

Odzyja jakies relacje, moze mama albo tesciowa beda chcialy wsciubic swoje 3 grosze

10 godzin temu, JagodowaTruskawka napisał:

Rada: 9 denarow, Krol denarow, Koło

Skup sie na tym co daje Ci szczescie, w co warto zainwestowac, nauczyc sie przyjmowac ze spokojem zmienne koleje losu

Udanego grudnia :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA

 

Grudzień 2020 / Na spodzie talii Diabeł+3 mieczy / Chciałam odejsc od męzą, ale nie mogłam, problemy logistyczne

 

Aura: Rycerz pucharow, 5 bulaw. 7 denarow -Chyba trochę alko będzie z przyjaciółmi, szamotaniny jakiejś nerwówki i oczekiwania jak sytuacja się rozwinie./ Pół na pół. Faktycznie były spotkania z przyjaciolmi, ale i nieprzyjemne kłotnie z mezem po ktorych mialam ochote spakowac sie i wiecej nie wracac. Nie moglam jednak zrobic tego od tak. Blokowały mnie inne sprawy i uznalam, ze przeczekam do swiat. Mam ostatnia rzecz do załatweinia.


Praca: 10 mieczy, Pustelnik - Projektuję wnętrza, niedawno zakończyłam duży projekt i w końcu się polenie./ Myslalam ze się polenie, ale mialam 4 lazienki do zaprojektowania.

 

Finanse: 9 pucharow 7 pucharow - Będę wydawać to co zarobiłam na zalando :sark:/ Gotowka rowno szybko wpadała, co ją wydałam na przyjemnosci. I prezenty. Ale nadal jestem na plusie.

 

Miłość: swiat, as bulaw, kaplan, 10 pucharow - Odejście od męża widzę w karcie świat. Chyba będą wzburzone rozmowy w tym asie buław. Spodziewam się dużej ilości telefonów z jego rodziny. Kapłan może mówić o osobach dający rady albo chcących mówić mi jak mam żyć./ Chcialam odejsc ale uznalam, że zrobie to po swietach

 

Relacje z Otoczeniem: paz mieczy, 6 pucharow, wisielec - Kontakt z przyjaciółmi internetowy/telefoniczny. Mogę być ostra w tym paziu, niezbyt przyjemna./ Pod koniec grudnia poklocilam sie z przyjaiolka i nie gadamy ze soba.

 

Pozytywna niespodzianka: 4 mieczy 2 miecze 4 bulaw - Spotkam się z dawno niewidzianym przyjacielem./ poprawilo mi sie na tyle zdrowie, że moglam napic się whisky

 

Negatywna niespodzienka : Zmartwychwstanie, Cesarzowa, 3 bulaw  - Przypomni o sobie jakaś kobieta, która teraz ogląda wszystko z daleka. Możliwe też, że po prostu ja, będę się łamać w moim odejsciu i zastanawiać, czy by się nie udało jednak być szczęśliwym razem./ Odezwala się do mnie dawna klientka ktorej projektowalam cały dom w tym roku, i która nie chciala zapłacic mi ostatniej transzy za proejkt. Tak sie złozyło, że zamówili nie tą wysokość hokerów co powinni i stracili dokładnie tyle kasy, co mi nie zapłacili. Negatywna, ponieważ chcialam się juz odcciac od tych ludzi a ona o sobie przypomniala i probowala obarczyc mnie wina za zle zamowienie.

 

Rada: 9 denarow, Krol denarow, Koło - Nie przejmuj się, ten właściwy jedyny pisany się pojawi i zaznasz szczęścia/

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...