Skocz do zawartości

Sylwester oraz nowy projekt


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa krótkie pytania:

 

Jak spędzę sylwestra?

 

As Buław+Diabeł+Król Denarów

 

Chyba zapowiada się namiętna noc z moim partnerem. Nie jestem wielką fanką alkoholu, ale może tym razem puszczą trochę mi hamulce.

 

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

 

Widać, że z początku nie będę wiedziała, jak się za to zabrać przez co mogę porzucać pracę, aby za chwilę znów zasiąść do pisania. Jakaś osoba będzie mi pomagała w kwestiach merytorycznych. Ogólnie czeka mnie sumienna, ale żmudna praca.

 

Dzięki za pomoc!

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mezza napisał:

 

 

Jak spędzę sylwestra?

 

As Buław+Diabeł+Król Denarów

 

Tutaj faktycznie namiętna noc z mężczyzną sam na sam i będzie trochę alkoholu :)

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

Na początku będziesz musiała sporo się nauczyć nowych rzeczy co trochę Ci pogorszy nastrój i będziesz chciała się poddać, ale później pomoże Ci może jakiś mężczyzna lub Ty sama będzie dużo czasu poświęcała na naukę i będzie ok. Trzeba nie załamywać i nie poddawać się na samym początku a będzie dobrze :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

Uważam, że ktoś Ci pomoże, bo Głupiec z 8 Pucharów mówi o tym, że to Cię może przerosnąć i będziesz chciała to porzucić.

Natomiast ostatecznie to dokończysz ale myślę, że zajmie Ci to duuużo czasu, aczkolwiek bez wsparcia się nie obędzie. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Sylwestra spędzisz aktywnie, na słodkich przyjemnościach, możliwe że będzie alko :p

Jeśli chodzi o projekt, widać początkowy zapał, potem możesz dojść do wniosku, że ciężko idzie. Chyba zwrócisz się po poradę do kogoś starszego, bardziej doświadczonego i potem się zabierzesz za pracę.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, mezza napisał:

Dwa krótkie pytania:

 

Jak spędzę sylwestra?

 

As Buław+Diabeł+Król Denarów

 

Chyba zapowiada się namiętna noc z moim partnerem. Nie jestem wielką fanką alkoholu, ale może tym razem puszczą trochę mi hamulce.

 

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

 

Widać, że z początku nie będę wiedziała, jak się za to zabrać przez co mogę porzucać pracę, aby za chwilę znów zasiąść do pisania. Jakaś osoba będzie mi pomagała w kwestiach merytorycznych. Ogólnie czeka mnie sumienna, ale żmudna praca.

 

Dzięki za pomoc!

Tak, sylwester zapowiada się bardzo interesująco - as buław - jako energia męska, seksualna, do tego Diabeł czyli pewnie jakieś używki i król denarów rozumiałabym jako wieczór na bogato ;)

 

Natomiast pisanie dokumentacji na poczatku wyda Ci się pestką, że to nic trudnego, takie rachu ciachu, natomiast po chwili będziesz chciała rzucić tym w cholerę i dać sobie spokój. Ostatecznie jednak wpadnie Ci do głowy fajny pomysł jak to ogarnąć i zaczniesz pracować już z nową werwą, aczkolwiek nie będzie to łatwe :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, mezza napisał:

As Buław+Diabeł+Król Denarów

Jeśli denarowy to Twoj chłop to faktycznie tutaj fajny wieczór z nim, używki dla ciała i ducha. 

 

17 godzin temu, mezza napisał:

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

 

Nie będzie Ci się chciało, nie będziesz miała odpowiedniego nastroju, natomiast zostaniesz zmobilizowana byc moze przez szefa, lub zleceniodawcę i nadrobisz to nawet zarywając nocki. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mezza napisał:

As Buław+Diabeł+Król Denarów

 

Chyba zapowiada się namiętna noc z moim partnerem. Nie jestem wielką fanką alkoholu, ale może tym razem puszczą trochę mi hamulce.

Hamulce to puszczą ale Królowi Denarów...

 

17 godzin temu, mezza napisał:

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

Jeśli Głupiec to ten nowy projekt, to być może przekażesz (8 Pucharów) napisanie go komuś bardziej doświadczonemu (Kapłan).

Ale jeśli Ty będziesz pisać ten projekt - to przy konsultacjach z kimś, kto jest autorytetem w tej dziedzinie.

Raczej nie ma tu kart zapału...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, mezza napisał:

Jak spędzę sylwestra?

 

As Buław+Diabeł+Król Denarów

 

 

Jak będzie szło mi pisanie dokumentacji do nowego projektu?

 

Głupiec+8 pucharów+Kapłan+8 denarów

Sylwester... :mysli: może być ciekawie.

Po pierwsze widać tu jakiś pomysł, potencjał... po drugie może być sporo wina bądź winogron :redface:

Po drugie może to być bardzo zajmujące... bądź będziesz czuła się jak w pułapce.

 

Pisanie....

Nie będzie źle. Może przydać się jakieś wsparcie (kogoś, bądź poczytanie o czymś), ale powinno być dobrze. Coś na koniec przyjdzie jeszcze dopracować, ale ogólnie co dasz z siebie to zbierzesz ;) .

Z drugiej strony u mnie Głupiec na początku mówi: 'głupie pytanie znasz odpowiedź' bądź 'za wcześnie by o to pytać'.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...