Skocz do zawartości

Czy sie wyprowadze w ciagu roku? ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytalam karty czy sie wyprowadze w ciagu roku. Oto co wypadlo:

Umiarkowanie + 9 denarow+ 6 mieczy+ sila

Umiar i 9 denarow to karty statyczne ktore symbolizuja moje dotychczasowe zycie. Monotonne w umiarze no i 9 denarow zwiazane z majatkiem rodziny i blisko natury. Pozniej mamy 6 mieczy co juz moze juz moze wskazywac na wyprowadzke. Sila to zaufanie do swoich mozliwosci, poleganie na sobie, sila woli. Zadna karta do mnie nie przenawia jezeli chodzi o czas. Wiec bym powiedziala ze tak jezeli wykaze sie sila woli?? Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Wildwood napisał:

Zapytalam karty czy sie wyprowadze w ciagu roku. Oto co wypadlo:

Umiarkowanie + 9 denarow+ 6 mieczy+ sila

Myślę, że się uda tylko musisz poczekać na bardziej sprzyjające warunki, które mogą pojawić się w drugiej połowie roku :) póki co trochę się zasiedziałaś, tkwisz w zawieszeniu może trochę z własnej wygody (9Denarów) będziesz musiała wyjść ze swojej strefy komfortu (6 Mieczy), żeby podjąć odważną decyzję (Siła) ;) najpóźniej do listopada przyszłego roku powinno się udać :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Karta wyprowadzki czyli 6 mieczy jest, ale jest to przyblokowane poprzez kartę umiarkowania, które mowi o przelewaniu z pustego w próżne....

4 karty pod rząd, bez znaczen, zatem jak interpretować?  Chronologicznie, czy całościowo jak opowieść. 

Jeśli chronologia to gdzieś tam pod koniec roku tak, wyprowadzisz się. 

Jeśli całościowo to ta przeprowadzka pod dużym znakiem zapytania, bo umiar mowi pozostanie jak jest z powodów finansowych czyli 9 monet, ta wyprowadzka 6 mieczy, ktora kosztowałaby Cie nadludzki wysiłek Sila.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest duża szansa, ale raczej to nastąpi pod koniec przyszłego roku.  Może w znaku Strzelca, czyli końcówka listopada- grudzień. Karta Umiarkowanie odwleka w czasie. 9 Denarów to kwestie finansowe. 6 Mieczy sama przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że się uda ale dopiero pod koniec roku. Na początku jakoś jakby było Ci dobrze w tym miejscu co teraz, będzie Ci dobrze i nie bardzo będziesz chciała czegoś nowego. Pod koniec roku uda się przeprowadzić co doda Ci nowej energii. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lunaria napisał:

póki co trochę się zasiedziałaś, tkwisz w zawieszeniu może trochę z własnej wygody (9Denarów) będziesz musiała wyjść ze swojej strefy komfortu (6 Mieczy)

Tak dokladnie jest. Jest mi w sumie dobrze ale jednlczesnie zle. Moje zycie stanelow martwym punkcieni troche nie widze dla siebie zadnych mozliwosci na bycie szczesliwym. Totalny marazm i brak perspektyw.

 

3 godziny temu, Arbogast napisał:

Chronologicznie, czy całościowo jak opowieść. 

W sumie nigdy sie tak z kartami nie umawialam. Poprostu czytam he tak jak domnie przemawiaja. Jak juz bym miala wybrac to chronologicznie ale tez biore pod uwage druga opcje czasem. Mysle ze umiar moze tez pokazywac ze nic w tym kierunku nie tobie. To raczej tylko moje myslijak to zycie popchnac do przodu.

 

@Lianna ktora karta mowi o czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, Wildwood napisał:

W sumie nigdy sie tak z kartami nie umawialam. Poprostu czytam he tak jak domnie przemawiaja.

Jak wyciągasz karty to dobrze sobie w myślach mowic wtedy, 4 karty chronologicznie - wtedy Ci się to nawet ladnie dzieli na kwartalu. 

Albo 4 karty opisowo, wtedy wiesz, że nie chronologia tylko znaczenie jednej karty opisuje druga karte. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Iissa napisał:

Przeprowadzisz się, co prawda okoliczności będą nieprzyjemne, ale finalnie będziesz z decyzji zadowolona. :)

Lissa po czym poznalas ze okolicznosci beda nieprzyjemne?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez sąsiedztwo 6 Mieczy przy Umiarkowaniu i 9 Denarach. Jest nagła zmiana: wszystko ok i nagle wyskakuje coś burzliwego i zmienia sytuację. Być może od jakiegoś czasu już to czujesz ale nie przyjmujesz tego do wiadomości (6 mieczy to też podróż po wewnętrznym świecie, podświadomości i umyśle), bo poza jakimiś drobnymi rzeczami sytuacja jest bardzo zrównoważona? W każdym razie widzę tutaj nagły wybuch. Może kłótnia, może jakaś inna niespodziewana sytuacja, ale ona przeważy na decyzji o przeprowadzce. Ale tak jak pisałam: koniec końców wyjdziesz na tym bardzo dobrze.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 23:38, Wildwood napisał:

Zapytalam karty czy sie wyprowadze w ciagu roku. Oto co wypadlo:

Umiarkowanie + 9 denarow+ 6 mieczy+ sila

Uważam, że się wyprowadzisz.

6 Mieczy to właśnie przeprowadzka - przepłyniecie na drugi brzeg,  więc oczywiście, że się uda. Uważam, że nastąpi to w okolicach sierpnia 2021.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Ismer zmienił tytuł na Czy sie wyprowadze w ciagu roku? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...