Skocz do zawartości

Andrzejkowe lenorki amorki <3


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Z okazji "andrzejek" proponuję wykonanie wróżby na uczucia z kart Lenormand :hipnoza:

zapisy trwają do 29 listopada, a odpowiedzi udzielę 30 listopada.

-Pytanie musi być konkretne, zwięzłe i krótkie, poniewaz będę stosować rozkład na 2 karty 

-Jedna osoba może zadać mi maksymalnie 2 pytania (wszystko ma być w jednym poście)

-Proszę o podanie daty urodzenia (może być tu lub w PW)

Pytania mają dotyczyć tylko sfery uczuciowej 

:karty::1s_c::czarow:

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
  • Medal 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem chętna :)

Mam dwa pytania

1. Czy do końca czerwca 2021 stworzę związek z mężczyzną? 

2. Czy moja znajomość z Panem K kiedyś się odnowi czy to definitywny koniec naszej znajomości? 

 

Dane wyślę na Priv. Pytania mam nadzieję że są konkretne :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Super pomysł :usmiech:

Moje pytanie to:

1. Jak będzie wyglądać moja relacja z panem A. ?

2. Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę? 
 

Dziękuję, dane wyślę na priv :* 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość estabien

Witaj, proszę o wróżbę na pytania:

1.Czy do końca 2020 r. dostanę szansę współpracy?

2.Czy skończę szkołę, którą rozpoczęłam w tym roku, a może nie zdam sesji?

Z góry dziękuję i dane na pw, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 27.11.2020 o 09:00, Mala_83 napisał:

To ja jestem chętna :)

Mam dwa pytania

1. Czy do końca czerwca 2021 stworzę związek z mężczyzną? 

2. Czy moja znajomość z Panem K kiedyś się odnowi czy to definitywny koniec naszej znajomości? 

 

Dane wyślę na Priv. Pytania mam nadzieję że są konkretne :)

Cześć kochana :)

1. Niedźwiedź+Księżyc 

Dużo zależy od Ciebie i Twojego podejścia, nie wolno Ci się zamykać na uczucia, nie bądź niedostępna i gruboskorna jak niedźwiedź. Będą spotkania z mężczyzną (myślę, że ciut starszym od Ciebie), który będzie troskliwy, serdeczny. Ktoś przy kimś będziesz mogła poczuć się kruchą kobietką :D

2. Lilie+Księżyc 

Masz możliwość utworzenia z tym panem relacji typowo romansowej, ale to nic trwałego. Raczej spotkania potajemne na seks, romantyczne schadzki, ale nie poważna relacja

Dużo miłości :love:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, estabien napisał:

Witaj, proszę o wróżbę na pytania:

1.Czy do końca 2020 r. dostanę szansę współpracy?

2.Czy skończę szkołę, którą rozpoczęłam w tym roku, a może nie zdam sesji?

Z góry dziękuję i dane na pw, pozdrawiam!

Na początku wróżby zastrzegłam, że wróżby mają dotyczyć tylko spraw uczuciowych :((( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 27.11.2020 o 10:43, Anastazja979 napisał:

Czy zakocham się w 2021 roku? :)

 

Dane na priv.

Trumna+Wieża 

Niestety nie widzę, żebyś miała oddać komuś serce w przyszłym roku. Karty wskazują lizanie ran po poprzednim związku lub tkwienie w izolacji. Być może trochę przywykłaś do samotności i jak księżniczka w wielkiej wieży niechętnie dopuszczasz do swojego grona inne osoby.

Moc szczęścia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 27.11.2020 o 10:59, Lianna napisał:

Jak będą wyglądały moje relacje z mężem w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Joanna 14.07.83. Muchas gracias :bukiet2:

Buona sera bellisima :thanks:

Myszy+Krzyż

To mogą być niezbyt łatwe trzy miesiące. Tak jak myszy z ukrycia podjadają zapasy, tak Ciebie często będą zjadać nerwy, możecie być poddenerwowani, zestresowani. Atmosfera nie będzie sprzyjać oczyszczeniu się i stabilizacji. Jednak z cierpliwością będziecie nieść ten "Krzyż"

Wszystkiego dobrego, dużo miłości :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lunaria napisał:

Cześć kochana :)

1. Niedźwiedź+Księżyc 

Dużo zależy od Ciebie i Twojego podejścia, nie wolno Ci się zamykać na uczucia, nie bądź niedostępna i gruboskorna jak niedźwiedź. Będą spotkania z mężczyzną (myślę, że ciut starszym od Ciebie), który będzie troskliwy, serdeczny. Ktoś przy kimś będziesz mogła poczuć się kruchą kobietką :D

2. Lilie+Księżyc 

Masz możliwość utworzenia z tym panem relacji typowo romansowej, ale to nic trwałego. Raczej spotkania potajemne na seks, romantyczne schadzki, ale nie poważna relacja

Dużo miłości :love:

Dzięki serdeczne @Lunaria za wróżbę. Faktycznie ostatnio jestem niedostępna ale to chyba dlatego że przypomnieli sobie o mnie dawni koledzy którzy mają żonki szukają sexu. Na dodatek pojawił się jakiś gościu i zniknął po tym jak nie chciałam wysłać swoich nagich zdjęć. Ta kumulacja ostatnio spowodowała że straciłam wiarę w to że są osoby które faktycznie szukają czegoś trwałego. Zacznę trochę bardziej się rozglądać i zwracać uwagę na starych facetów :) a co do drugiego pytania to dokładnie tak samo myślę i to się potwierdza moim zdaniem :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 28.11.2020 o 17:23, Gringe napisał:

Super pomysł :usmiech:

Moje pytanie to:

1. Jak będzie wyglądać moja relacja z panem A. ?

2. Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę? 
 

Dziękuję, dane wyślę na priv :* 

1. Serce+Krzyż 

Niestety relacja nie wygląda na trwałą. Uważaj, żeby pan A nie złamał Ci serca. Znajomość z Panem ma Cię nauczyć czegoś nowego, możliwe że chodzi o jakąś zmianę w sposobie postrzegania Twoich emocji

 

2. Chmury+Bukiet

Myślę, że tak :) być może nawet już stracisz nadzieję na to trochę, ale wygląda na to, że zza tych chmur idzie dobra propozycja dla Ciebie. Będziesz miała okazję wystroić się i dobrze bawić :koniczynka:

 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Lunaria za wróżbę. Faktycznie ostatnio jestem niedostępna ale to chyba dlatego że przypomnieli sobie o mnie dawni koledzy którzy mają żonki szukają sexu. Na dodatek pojawił się jakiś gościu i zniknął po tym jak nie chciałam wysłać swoich nagich zdjęć. Ta kumulacja ostatnio spowodowała że straciłam wiarę w to że są osoby które faktycznie szukają czegoś trwałego. Zacznę trochę bardziej się rozglądać i zwracać uwagę na starych facetów :) a co do drugiego pytania to dokładnie tak samo myślę i to się potwierdza moim zdaniem :)

Dziękuję @Mala_83 za taką szybko weryfikację :) wcale się nie dziwie, że takim dziekujesz i takich sobie odpuszczasz :) Kiedys przecież trafi się wreszcie ktoś wyjątkowy i wartościowy i tego Ci życzę :1s_z:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 godzin temu, crowcrow napisał:

Nie mogę przegapić andrzejkowej wróżby! :DTo ja proszę:

1. Czy w 1 połowie przyszłego roku będę randkować?

2. Czy poznam kogoś nowego interesującego

1. Bocian+Ryby

Zdecydowanie ruszysz na żer:z_jezorem: uważaj tylko, żeby nie rozmienić się zbytnio na drobne, bo widać że zainteresowanie będzie się kręcić wokół więcej niż jednej osoby . Bocian wskazuje na nowe możliwości, więc poznasz sporo nowych ludzi

 

2. Gwiazdy+Myszy

Poznasz sporo nowych ciekawych osób z nietypowymi zainteresowaniami. Mogą to być ludzie, którzy mają oryginalne hobby, ale jednak to nadal nie będzie do końca to czego szukasz

Obyś znalazł(a) to czego szukasz :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziękuję kochane za wzięcie udziału we wrozbach andrzejkowych. Koniecznie dajcoe znać jak wasze losy się potoczyły, może być w wątku, może być na PW :D

samych pomyślnych wróżb :))

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas :love:

Po części mogę już teraz zweryfikować wróżbę bo wbrew pozorom bardzo mnie ona ucieszyła. Zwłaszcza informacja o panu A. Mam dziwny okres w życiu, może to kwestia, że bardziej martwię się o finanse i pracę, że nie mam ochoty na niczyje towarzystwo. Zawinęłabym się z pudełkiem lodów i odsluchala zaległe wykłady astrologiczne.
...i tak po cichu mam po prostu nadzieję, że znajomość po prostu rozejdzie się po kościach. Zdecydowana nowość jeśli chodzi o mnie- nie zależy mi na nim i na żadnym innym mężczyźnie. Może ta lekcja to po prostu nabycie umiejętności wykorzystywania facetów i (w końcu)  myślenie o sobie :D 

Glupio mi jednak zrywać z nim bo nie chcę zranić jego uczuć...

Dam znać jak się sprawy potoczyły za jakiś czas. 
Udanego wieczoru :_buzki:

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Trumna+Wieża 

Niestety nie widzę, żebyś miała oddać komuś serce w przyszłym roku. Karty wskazują lizanie ran po poprzednim związku lub tkwienie w izolacji. Być może trochę przywykłaś do samotności i jak księżniczka w wielkiej wieży niechętnie dopuszczasz do swojego grona inne osoby.

Moc szczęścia :koniczynka:

Dziękuję za andrzejkową wróżbę :D Wszystkiego dobrego!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator
3 minuty temu, justjust napisał:

1. Jak będzie w aktualnej pracy?(jestem 2 miesiąc)

2. Jak z Piotra kręgosłupem? (ćwiczenia/operacja, kiedy)?

Po pierwsze to wątek z tamtego roku, który jest już nieaktualny.

Po drugie zastrzegłam, że wróżba miała dotyczyć uczuć 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...