Jump to content

Taniec, wolność, radość


zakrencona

Recommended Posts

tańcząc szłam przez miasteczko, piękne małe domki z mnóstwem kwiatów doniczkowych na zewnątrz, pasująca do całej scenerii kamienna droga, czułam się wolna, szczęśliwa, błogi spokój, wszystko było takie idealne, sielskie, w pewnym momencie klimat zaczął się zmieniać na lekko pustynny, ale jako, że droga tak prowadziła i w tym kierunku szło wiele osób, poszłam dalej podskakując i ciesząc się każdą chwilą jak mała dziewczynka aż dotarłam do granicy (?), wejścia do więzienia (?) (trzeba było przejść przez jakąś kontrolę, przeprowadzaną przez wojsko(?))otoczonego murem z drutem kolczastym, wokoło rosło mnóstwo kaktusów, podeszłam bliżej, ale bałam się przejść, podeszła do mnie jakaś kobieta, coś powiedział, ale ja zaczęłam uciekać, byle dalej od tych drutów, mężczyzn w mundurach z bronią, przerażało mnie to, ponownie znalazłam się w tym samy miasteczku, znowu zaczęłam tańczyć, po czym wsiadłam do autobusu (w między czasie, na chwilę znajdowałam się w sali na uczelni, z wykładowcami na egzaminie itp. ale to chyba wynikało z tego, że właśnie mam sesję;))

 

Byłabym bardzo wdzięczna za wytłumaczenie mi o co chodzi, głównie jeśli chodzi o ta ucieczkę, bo reszta jest dla mnie względnie jasna, po przeczytaniu interpretacji poszczególnych symboli w senniku.

z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam;)

Edited by zakrencona
Link to comment
Share on other sites

Ja bym ten sen odczytala jako ostrzezenie. Ta sielanka, piekne domki i szeroka sliczna kamienna droga prowadzaca przez pustynie do wiezienia... z niczym ci sie to nie kojarzy??? "Szeroka jest sciezka prowadzaca na zatracenie". Ja bym tyo odczytywala w ten sposob : Prowadzisz bezpieczne zycie, czujesz sie beztroska (pomimo pewnych stresow wynikajac jak piszesz ze studiow, sesje nauka idt), ale mozesz niezauwazyc kiedy byc moze za pomoca kogos kogo poznasz lub juz poznalas, wplatasz sie w jakas nieprzyjemna sprawe, ale wyjdziesz z tego calo (ucieczka).

 

Mam nadzieje jednak, ze nic takiego sie nie stanie i Twoje zycie bedzie caly czas bezpieczne bez zbednych problemow i przykrosci :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...