Skocz do zawartości

Szybkie pytanie i szybka odpowiedz// operacja kota


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałam się, że moja ukochana 13 letnia kotka ma dzisiaj operacje. Choruje na raka i na tarczyce. Jest to bardzo ciężka operacja..nie wiadomo czy przeżyje

 

Jak przebiegnie operacja Fibi?

 

6 kielichów, 2 kielichy, rycerz denarów

 

Przeżyje :) Dużo wody... krew..? 

 

Strasznie dziwne te karty... w ogóle nie mówią o operacji.. Na operacje widziałabym bardziej Maga, asa mieczy... Może te karty bardziej mówią o tym,że się nią opiekują?

 

Dodałam jeszcze pytanie:

 

Czym zakończy się operacja Fibi?

 

królowa kielichów, as denarów, umiarkowanie

 

No i te karty już coś mówią... będzie lepiej po tej operacji...Odzyska siły.. coś tam się jej wyrówna w kocim ciałku

Edytowane przez Arcan
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
15 minut temu, Arcan napisał:

Jak przebiegnie operacja Fibi?

 

6 kielichów, 2 kielichy, rycerz denarów

Hmmm jakoś mi się skojarzyło, że być może ją otworzą i stwierdzą, że nie będą jej operować. Może powiedzą, że lepiej dla niej, żeby pozyla przy was tyle ile może... obym się myliła, trzymam kciuki za kiciusie :koniczynka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 minut temu, Arcan napisał:

Lunaria, Fibi ma raka gruczołów mlecznych. Może do tego się woda odnosi? Nie mogli jej wyciąć tego, bo ona z natury jest bardzo malutką kotką. Jednak teraz jest to konieczne

Oooo może do tego odnosi się 6 Kielichów! 

Teraz zauważyłam, że dopytałaś jeszzcze o to

46 minut temu, Arcan napisał:

Czym zakończy się operacja Fibi?

 

królowa kielichów, as denarów, umiarkowanie

Trzeba będzie zainwestować w jej leczenie, ale chyba się z tego wykaraska :1s_c: 

 

P.S

Kiedy będzie coś wiadomo? O której mieli ją operować?

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
56 minut temu, Arcan napisał:

Już tam jest z matką. 

Nosi takie ubranko, żeby nic nie majstrować przy guzach

received_693936114884727.jpeg

Ma 13 lat?! Wow faktycznie nie  wygląda na tyle... słodziaczka:)) będzie dobrze :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Wszystko będzie dobrze :) dojdzie do siebie i w Umiarkowaniu szybo odzyska swoją równowagę :) może być nieco opuchnięta, nabrzmiała i drażliwa (królowa kielichów i As denarów), ale nic poza tym strasznego się dziać nie będzie.

Trzymaj się, będzie dobrze :koniczynka:

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...