Skocz do zawartości

Kevin Costner


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

5cef5f81350d1084gen.png

 

Wczoraj leciał "Bodyguard", więc mnie wzięło na Kevina. Czytałam o nim trochę i nie miałam pojęcia, że ma aż 7 dzieci.

W domu V  ( dzieci) ma Słońce i Merkurego, cały dom we Wodniku, a Uran w znaku płodnego Raka w koniunkcji z Jowiszem.

Jowisz w X domu w koniunkcji z Uranem - skazany na sukces :P Te planety w ładnym trygonie z koniunkcją Wenus - Księżyc w III domu.

Ponadto MC włada Merkury, a ten w sekstylu z Wenus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wildwood napisał:

Mialam obejrzec :/ mi siie podobal jak btylam mala. A cczy mars w baranie nie swiadczy o tym ze chlopina popedliwy :sark:

 

Myślę, że tak :P Tym bardziej że w opozycji ze Słońcem i trygonie z Uranem. Na pewno z temperamentem, namiętny- koniunkcja Księżyc - Wenus w znaku Strzelca.

Dwukrotnie żonaty, ale ile związków to nie wiadomo, ale patrząc na ilość aspektów Marsa- sporo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to nie Uran dał mu obfitość dzieci, bo Słońce nie jest zależne od Urana tylko od Saturna. A to Saturn ma trygon do Jowisza z Plutonem i są one wsie w płodnych i jak dla mnie to jest jedną ze wskazówek tylu dzieci.  Jest to do tego facet, więc kto wie, ile tych dzieci ma naprawdę? ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Emeryta napisał:

A to Saturn ma trygon do Jowisza z Plutonem

 trygon ma do Jowisza z Uranem :) a z Plutonem ma kwadrat. I to może ten kwadrat daje nieznaną nam liczbę dzieci ;) 

Kevin ma ładnie obsadzony żywioł ognia i to przez osobówki, w tym dwie to planety libido, więc chłopina, jak mówi Lianna - jest z temperamentem. Oba znaki zaś żywe, ruchliwe i zmienne, a do tego jest recepcja między Księżycem a Jowiszem. Tych dzieci może mieć bez liku, niczym mój niedoszły szwagier albo i sam sułtan :D 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...