Skocz do zawartości

ZWIERZAKOBUS za złotówkę


Emeryta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ismer zmienił tytuł na ZWIERZAKOBUS za złotówkę
  • 3 tygodnie później...
  • Moderators
W dniu 28.11.2020 o 20:30, Emeryta napisał:

Fundacja Zwierzęca Polana (lub inna, dowolnie przez siebie wybrana) potrzebuje wpłaty dosłownie złotówki (1 zł = 1 mail)

 

I tylko jedna złotówka: system działa tak, że można wpłacić np. 10 zł , ale te 10 zł będzie zaliczone tylko jako jeden mail, natomiast rozbicie tej kwoty na 10 x po 1 zł. to jest 10 głosów. Wpłat można dokonywać z jednego konta, ważne, by każdorazowo był to inny e-mail.

 

Idea jest warta uwagi, ale organizacja akcji jest źle ustawiona. mogą brać w niej udział wszystkie fundacje, nawet takie stworzone nie wiadomo po co, które mają np.  2 koty pod opieką i już nazywają się fundacją. Albo takie, które wcale nie jeżdżą na interwencje i taki samochód nie jest im potrzebny, ale stanęły do konkursu i jeszcze go podbijają, tworząc multum adresów @. 

Nie wiem dlaczego tak to organizator konkursu pomyślał, moim zdaniem samochód pomocowy powinien być przyznany tej fundacji,która zbierze najwięcej kwotowo wpłat a także powinien zwrócić uwagę na rzeczywiste możliwości fundacji biorących w tym udział. No samochód dla "kilkukotkowej" fundacji, która nie jeździ w teren to jest grube nieporozumienie, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie.

 

Ja wiem, że np. Zwierzęca Polana czy Centaurus, Przystań Ocalenie i kilka innych potrzebują takiego Zwierzakobusa, bo one jeżdżą i zbierają te zwierzaki, ale nie wszystkie tam wymienione są w takiej potrzebie. Więc polecam najpierw przyjrzeć się danej fundacji, zanim zdecydujemy się na wpłaty w tym akurat konkursie.

 

A poza tym w porzo jest, pomagać trzeba, zwierzęta też potrzebują naszej uwagi i pomocy, a same na swoje potrzeby nie zarobią. 

 

  • Lubię to! 3
  • Cool 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.12.2020 o 00:54, Ejbert napisał:

A poza tym w porzo jest, pomagać trzeba, zwierzęta też potrzebują naszej uwagi i pomocy, a same na swoje potrzeby nie zarobią. 

 

to jasne :)

 

W dniu 17.12.2020 o 00:54, Ejbert napisał:

Ja wiem, że np. Zwierzęca Polana czy Centaurus, Przystań Ocalenie i kilka innych potrzebują takiego Zwierzakobusa, bo one jeżdżą i zbierają te zwierzaki, ale nie wszystkie tam wymienione są w takiej potrzebie. Więc polecam najpierw przyjrzeć się danej fundacji, zanim zdecydujemy się na wpłaty w tym akurat konkursie.

 

W dniu 17.12.2020 o 00:54, Ejbert napisał:

Idea jest warta uwagi, ale organizacja akcji jest źle ustawiona. mogą brać w niej udział wszystkie fundacje, nawet takie stworzone nie wiadomo po co, które mają np.  2 koty pod opieką i już nazywają się fundacją. Albo takie, które wcale nie jeżdżą na interwencje i taki samochód nie jest im potrzebny, ale stanęły do konkursu i jeszcze go podbijają, tworząc multum adresów @. 

 

dokładnie, tak właśnie się stało. Daleka jestem od oceniania, ale tu w tej akcji coś jest nie halo, wygrały niszowe "fundacje", które nie są tak znane jak inne, no nie muszą od razu wygrywać te "wielkie", ale bardzo dziwne jest, że te niskonakładowe akurat nagle zebrały przeważającą ilość głosów, a taki zwierzakobus im potrzebny jest jak kotu broszka Chyba na sprzedaż albo na podział zysku.  Kulisy akcji też są zastanawiające, czego dowiedzieli się uczestniczący dopiero po zakończeniu konkursu.

Tak więc jak ktoś chce pomóc to chyba najlepsza jest wpłata gotówkowa czy dar rzeczowy (siano, karma, stare koce, kołdry, poduchy, gazety, budy, materiały budowlane itp.)

  • Smutny 3
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...