Skocz do zawartości

Andrzejkowa wrozba Raisy/dawna sheina:)


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani pytajcie o uczucia, jedna osoba, jedno pytanie, konkretnie zadane. Daty urodzenia beda mi potrzebne. Jesli nie masz przynajmniej imie, inicjal nazwiska i znak zodiaku tej osoby, o ktora pytasz.

W poniedziałek odpowiem na wszystkie pytanie i tego dnia jest ostatnia szansa na jego zadanie... Zapraszam. 

... I dziękuję za zaufanie i wasze potwierdzenia prognoz wielu z Was kilka lat temu... Buziaki

Edytowane przez Raisa_
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość estabien

Witaj, chciałam zapytać o sprawy uczuciowe. Jestem samotna od wielu lat. Czy w tym lub w przyszłym roku poznam mężczyznę, który się we mnie zakocha i będzie mu zależało na znajomości ze mną tzn będzie się starał mi pokazać, że zależy mu na spotkaniach i na kontakcie ze mną, będzie sam inicjował kontakt i będzie chciał mnie poderwać? Dane na pw i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, estabien napisał:

Witaj, chciałam zapytać o sprawy uczuciowe. Jestem samotna od wielu lat. Czy w tym lub w przyszłym roku poznam mężczyznę, który się we mnie zakocha i będzie mu zależało na znajomości ze mną tzn będzie się starał mi pokazać, że zależy mu na spotkaniach i na kontakcie ze mną, będzie sam inicjował kontakt i będzie chciał mnie poderwać? Dane na pw i pozdrawiam!

Witaj, 

 

2020r.-Bedzie lub jest juz kolo Ciebie ktos kto będzie wobec Ciebie wydylal sygnaly delikatne, przyjacielskie, aczkolwiek poki co pokazujesz sie jako osoba tym nie zainteresowana, oczekiwanie nz związek zatem poki co przeciagnie sie, alz beda jakies cieple relacje. Ty narazie bedziesz zadowolona sama z siebie. Zajmiesz siz6e soba i kreowaniem wlasnej przestrzeni., czy zajlujesz sie moze jzkims remontem obecnie, albo czyms związanym z tym co jest Ci bliskie?Ale  spokojnie to tylko miesiąc :D

 

W 2021r. Pokazuje sie samodzielny, zaradnny, aczkolwile dosc majetny mężczyzna, mize byc właściciel firmy, szef, zarządca i Twoje nim zauroczenie mocne, jednak pan nie jawi mi siz korzystanie dla Ciebie, widzezlartwiene, proszę uważać bo moze cos ukrywac, nie byc szczery.. :( bardziej romans. To jednak tylko karty i prosze pamietac, ze Ty decydujesz:), pozdrawiam cieplo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mala_83 napisał:

To ja też poproszę :) co powinnam robić, aby przyciągnąć tego docelowego partnera :) Dane wysyłam na priv

Witaj, Pierwsze co mi wypadlo, zainteresuj sie kims z przeszlosci. 

 

Narazie nie przyciągasz typow uczciwych, a kombinatorow chętnych zeby sie pobawic, nie szukających nic prawdziwego... 

 

Trzeba pracować nad swoim wewnętrznym chaosem, wyciszyc size, karty ciagle pokazuja intensywna prace nad soba bo bywasz uszczypliwa, nerwowa, gdy to opanujesz los pokazuje szanse na stworzenie relacji z przeznaczenia ze starszym mężczyzna, madrym, doswiadczonym zyciowo. Bedziesz zadowolona i.. Poczujesz sie bardzo kobieco. Moze byc z tego zwiazk formalny... Staly. Praca, work, work.. Work.. :) u przede wszystkim nie trac nadziei. Buziaki

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, slicznotka napisał:

Czy znajdę kochającego partnera życiowego i wyjdę ponownie za mąż? Paulina 26111990 z góry serdecznie dziękuję

Witaj. Narazie sie doleczasz po relacji.. Jestes piekna dynamiczna kobieta, jednak na ten moment mezczyzni w duzej mierze postrzegaja cie jako kobiete pociagajaca seksualnie... Ale wiazac tak na dobre to raczej sie nei cchca. Duuzo jesecze wody uplynie zznim pojzwi sie ktos nowy. Beda pomiedzy relacje, takue troche drewniane, ale za kilka lat widzc możliwość stworzenia zwiazku stalego, z kims o tradycyjnych poglądach przy karcie papieza jest szansa na slub. Jednak wsyzstko zalezy od Was/Ciebie:) buziaki! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Raisa_ napisał:

Witaj, Pierwsze co mi wypadlo, zainteresuj sie kims z przeszlosci. 

 

Narazie nie przyciągasz typow uczciwych, a kombinatorow chętnych zeby sie pobawic, nie szukających nic prawdziwego... 

 

Trzeba pracować nad swoim wewnętrznym chaosem, wyciszyc size, karty ciagle pokazuja intensywna prace nad soba bo bywasz uszczypliwa, nerwowa, gdy to opanujesz los pokazuje szanse na stworzenie relacji z przeznaczenia ze starszym mężczyzna, madrym, doswiadczonym zyciowo. Bedziesz zadowolona i.. Poczujesz sie bardzo kobieco. Moze byc z tego zwiazk formalny... Staly. Praca, work, work.. Work.. :) u przede wszystkim nie trac nadziei. Buziaki

Dzięki serdeczne @Raisa_ trafiłaś idealnie ostatnio przyciągam facetów którzy chcą tylko jednego :) a od jakiegoś czasu pracuje intensywnie nad sobą i widzę już pierwsze efekty że nie jestem taka nerwowa  jestem bardziej cierpliwa i zaczynam patrzeć na siebie a nie innych :) i znowu wypadł ten starszy mężczyzna ;) Costę tym musi być dzięki

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, StoKrotkax napisał:

To i ja poproszę :) czy znajdę życiowego stałego partnera i czy bd z nim szczęśliwa ? Dane na priv:zawstydzony:

Do 3 lat trochę ciezkich emocji widze u Ciebie.. Karty pokazaly, ze w pierwszej kolejności skupisz sie na relacji z matką  albo corka, widze trudnosci..klopoty jakies wlaskie z kobieta zwiazane.. . Potem ponawia sie mezczyzna, w Twojej przestrzeni ktory bedzie chcial byc w Twoim życiu. Zakochany.... Spedzicie mile chwile, ale w moim odczuciu pojawia sie jesecze inni i ty bedziesz rozwazac jeszcze, ktorego wybrac...albo jest tez opcja, ze on bedzie jeszcze regulowal swoje relacje z byla kobieta, żona. Jakies sprawy sadowe sie pikazuja przy ktoryms z panów Buziaki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Raisa_ trafiłaś idealnie ostatnio przyciągam facetów którzy chcą tylko jednego :) a od jakiegoś czasu pracuje intensywnie nad sobą i widzę już pierwsze efekty że nie jestem taka nerwowa  jestem bardziej cierpliwa i zaczynam patrzeć na siebie a nie innych :) i znowu wypadł ten starszy mężczyzna ;) Costę tym musi być dzięki

Wszustkiego dobrego! Cieszę sie, ze sie pokrywa:) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lianna napisał:

Jeśli można jeszcze. Jak będzie moje życie uczuciowe w VW ciągu najbliższych 6 miesięcy, mam męża. Joanna 14.07. 83. dzięki wielkie ! :bukiet2:

Hejka lianna. Twoj maz cie kichz i to widac w kartach. W przetasowaniu wyskiczyl jako czuly opielunczy krol kielichow,. Zwiazk pokazuje mi sie na czas, o który pytasz taki pieknie dojrzewajacy, madry, cieply. Widac, ze sporo bedzie sie dzialo miedzy wami bo krol bulaw tu sie pobawial także, wiec ten tego alkowa na pewno bedzie bogata.. Hehe. Duzo jakiegos przemieszczania sie tez na nowy rok, jakied wspoone wyjazdy.. mam wrażenie, ze tez. Cos zwiazanego z domem, remont, jakies upiekszanie..? Taka dodatkowa informacjaBuziaki:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
17 minut temu, Raisa_ napisał:

Do 3 lat trochę ciezkich emocji widze u Ciebie.. Karty pokazaly, ze w pierwszej kolejności skupisz sie na relacji z matką  albo corka, widze trudnosci..klopoty jakies wlaskie z kobieta zwiazane.. . Potem ponawia sie mezczyzna, w Twojej przestrzeni ktory bedzie chcial byc w Twoim życiu. Zakochany.... Spedzicie mile chwile, ale w moim odczuciu pojawia sie jesecze inni i ty bedziesz rozwazac jeszcze, ktorego wybrac...albo jest tez opcja, ze on bedzie jeszcze regulowal swoje relacje z byla kobieta, żona. Jakies sprawy sadowe sie pikazuja przy ktoryms z panów Buziaki! 

:) wrócę z weryfikacją. Dziękuję za poświęcony czas :koniczynka::1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość estabien
15 godzin temu, Raisa_ napisał:

Witaj, 

 

2020r.-Bedzie lub jest juz kolo Ciebie ktos kto będzie wobec Ciebie wydylal sygnaly delikatne, przyjacielskie, aczkolwiek poki co pokazujesz sie jako osoba tym nie zainteresowana, oczekiwanie nz związek zatem poki co przeciagnie sie, alz beda jakies cieple relacje. Ty narazie bedziesz zadowolona sama z siebie. Zajmiesz siz6e soba i kreowaniem wlasnej przestrzeni., czy zajlujesz sie moze jzkims remontem obecnie, albo czyms związanym z tym co jest Ci bliskie?Ale  spokojnie to tylko miesiąc :D

 

W 2021r. Pokazuje sie samodzielny, zaradnny, aczkolwile dosc majetny mężczyzna, mize byc właściciel firmy, szef, zarządca i Twoje nim zauroczenie mocne, jednak pan nie jawi mi siz korzystanie dla Ciebie, widzezlartwiene, proszę uważać bo moze cos ukrywac, nie byc szczery.. :( bardziej romans. To jednak tylko karty i prosze pamietac, ze Ty decydujesz:), pozdrawiam cieplo! 

Bardzo Ci dziękuję! Wróżba odnośnie tego roku się zgadza bo jestem bardzo obecnie zajęta sobą w sensie skupiania się na nauce i pracy, bardzo mnie to pochłania, więc faktycznie mogę nie zauważać sygnałów, ale na pewno gdyby było coś większego to zauważyłabym :) Ciekawe czy się spełni ten romans w przyszłym roku :) Oczywiście będzie weryfikacja. Mam nadzieję, że będziesz częściej tu wróżyć bo bardzo trafiona jest Twoja wróżba, pozdrawiam cieplutko i życzę dużo zdrowia!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, estabien napisał:

Bardzo Ci dziękuję! Wróżba odnośnie tego roku się zgadza bo jestem bardzo obecnie zajęta sobą w sensie skupiania się na nauce i pracy, bardzo mnie to pochłania, więc faktycznie mogę nie zauważać sygnałów, ale na pewno gdyby było coś większego to zauważyłabym :) Ciekawe czy się spełni ten romans w przyszłym roku :) Oczywiście będzie weryfikacja. Mam nadzieję, że będziesz częściej tu wróżyć bo bardzo trafiona jest Twoja wróżba, pozdrawiam cieplutko i życzę dużo zdrowia!!! ;)

Serdecznie dziękuję! Wszystkiego dobrego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość StoKrotkax
W dniu 30.11.2020 o 19:18, Raisa_ napisał:

Do 3 lat trochę ciezkich emocji widze u Ciebie.. Karty pokazaly, ze w pierwszej kolejności skupisz sie na relacji z matką  albo corka, widze trudnosci..klopoty jakies wlaskie z kobieta zwiazane.. . Potem ponawia sie mezczyzna, w Twojej przestrzeni ktory bedzie chcial byc w Twoim życiu. Zakochany.... Spedzicie mile chwile, ale w moim odczuciu pojawia sie jesecze inni i ty bedziesz rozwazac jeszcze, ktorego wybrac...albo jest tez opcja, ze on bedzie jeszcze regulowal swoje relacje z byla kobieta, żona. Jakies sprawy sadowe sie pikazuja przy ktoryms z panów Buziaki! 

@Raisa_ moge już jedną rzecz zerwyfikować już wiem...o jakiego Pana chodzi jeśli chodzi o sprawy sądowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.02.2021 o 14:30, StoKrotkax napisał:

@Raisa_ moge już jedną rzecz zerwyfikować już wiem...o jakiego Pana chodzi jeśli chodzi o sprawy sądowe....

dziki za weryf. mam nadzieje, ze nic strasznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
20 godzin temu, Raisa_ napisał:

dziki za weryf. mam nadzieje, ze nic strasznego?

Się okaże... czeka na kolejną rozprawę.. za głupotę się płaci :( w każdym razie.. sprawdziło się dość szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 14:35, StoKrotkax napisał:

Się okaże... czeka na kolejną rozprawę.. za głupotę się płaci :( w każdym razie.. sprawdziło się dość szybko..

dziekuje, trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość estabien
W dniu 30.11.2020 o 18:55, Raisa_ napisał:

Witaj, 

 

2020r.-Bedzie lub jest juz kolo Ciebie ktos kto będzie wobec Ciebie wydylal sygnaly delikatne, przyjacielskie, aczkolwiek poki co pokazujesz sie jako osoba tym nie zainteresowana, oczekiwanie nz związek zatem poki co przeciagnie sie, alz beda jakies cieple relacje. Ty narazie bedziesz zadowolona sama z siebie. Zajmiesz siz6e soba i kreowaniem wlasnej przestrzeni., czy zajlujesz sie moze jzkims remontem obecnie, albo czyms związanym z tym co jest Ci bliskie?Ale  spokojnie to tylko miesiąc :D

 

W 2021r. Pokazuje sie samodzielny, zaradnny, aczkolwile dosc majetny mężczyzna, mize byc właściciel firmy, szef, zarządca i Twoje nim zauroczenie mocne, jednak pan nie jawi mi siz korzystanie dla Ciebie, widzezlartwiene, proszę uważać bo moze cos ukrywac, nie byc szczery.. :( bardziej romans. To jednak tylko karty i prosze pamietac, ze Ty decydujesz:), pozdrawiam cieplo! 

Mogę zweryfikować, w pracy pojawili się tacy mężczyźni, których błędnie osądziłam jako zainteresowanych mną. Okazało się to zwykłą uprzejmością i takim ich sposobem bycia, ale ja spragniona uczuć wszystko interpretuję na opak. Niestety żadnego romansu ani ciepłej relacji z tego nie było. Po prostu zwykłe zawodowe relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...