Skocz do zawartości

Pranajamy w grudniu ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy jestem w lesie robię sobie czasem pranajamy. Czasem też, gdy odczuwam spadek energii.   Jak wpłyną na moje samopoczucie w grudniu?

 

Giermek Kielichów  5 Kielichów  As Mieczy   2 Kielichy  Giermek Denarów

 

Wyszło trochę kart związanych z emocjami. As Mieczy pokazuje odcięcie się od emocji, smutków ( 5 Kielichów). Dalej patrząc - 2 Kielichy i Giermek Denarów. Kojarzy mi się z to z takim bardziej realistycznym spojrzeniem na emocje/uczucia. Może Giermki tez pokazują, że będę zgłębiać temat, jako że tych pranajam jest sporo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Lianna
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

Wydaje mi się, że wywołają jakieś oczyszczające emocje, później widać jakieś pogodzenie się i dalej naukę.

 

Kochana, dzięki ! Póki co zauważam, że jestem bardziej zrównoważona :)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lianna napisał:

 

Kochana, dzięki ! Póki co zauważam, że jestem bardziej zrównoważona :)

Poczekaj na tydzień przed okresem to będziesz zrównoważona :P Tak szczerze to sam las powoduje, że jesteśmy spokojniejsi

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
Godzinę temu, NadziejaZoja napisał:

Poczekaj na tydzień przed okresem to będziesz zrównoważona :P Tak szczerze to sam las powoduje, że jesteśmy spokojniejsi

 

No właśnie haha tu mam 2 w 1, to tym bardziej :D

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 30.11.2020 o 11:43, Lianna napisał:

Jak wpłyną na moje samopoczucie w grudniu?

 

Giermek Kielichów  5 Kielichów  As Mieczy   2 Kielichy  Giermek Denarów

Pomogą Cię oczyścić ze smutnych emocji, będziesz uczyła się trudnej sztuki odcinania się od tego co przykre, uzyskasz większą harmonię. Może też pomogą w pracy nad lepszym połączeniem ze światem materialnym :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja

 

Ćwiczyłam w grudniu regularnie muszę przyznać, czasem też w lesie :) Samopoczucie miałam dobre, choć jakieś nerwy były tuż przed świętami :P ale ogólnie wyciszyły mnie sporo i byłam znacznie spokojniejsza i stabilna emocjonalnie ;).

Dzięki za pomoc ! :love:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pranajamy w grudniu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...