Skocz do zawartości

Potencjalna współpraca


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Jakie będzie zainteresowanie współpracą ze mną po stronie:

 

Firma A

Rycerz Kielichów, 3 Buław, 2 Monet (suma: Kochankowie)

Widać zainteresowanie w rycerzu, ale bardziej pchane emocjami. W dłuższej perspektywie czasowej może dojść do współpracy. 

 

Firma D

2 monet, 7 mieczy As monet (suma: Sprawiedliwość)

Też jest to do rozważenia, padnie propozycja, ale nie będzie ona dla mnie satysfakcjonująca (niekorzystna, niejasna współpraca). Sama podsuma jednak mówi o jakiejś konkretnej propozycji. 

 

Firma C

Sprawiedliwość, 2 kielichów, 7 mieczy (suma: Kochankowie)

Tutaj może dość do współpracy, ale również muszę uważać na intencje i na przejrzystość warunków zaproponowanych przez nich warunków.

 

Osoba M

Paź buław, Diabeł, 3 buław (suma: Słońce)

Nie jestem pewna, czy warto, Diabeł nic dobrego nie wróży, może być to dla mnie bardzo niekorzystny układ. Ostatecznie do współpracy chyba nie dojdzie, bo 3 buław nie wskazuje na finalną realizację, a suma w Słońcu sugeruje, że ważniejsze od moich interesów mogą być korzyści tej osoby. 

 

Osoba J

6 monet, 4 buław, 7 kielichów (suma: Diabeł)

Same karty mówią o współpracy, bo mamy wymianę w 6 monet i nowe początki w 4 buław. Podsuma jednak słabo wróży, bo mogę wyjść na tym bardzo niekorzystnie. 

 

Osoba T

7 buław, Sąd, 3 kielichów (suma: Księżyc)

Wydaje mi się, że tutaj nie ma szans na współpracę, ta osoba zmieni plany (Sąd) i skieruje się ku czemuś innemu (3 kielichów). 

 

Weryfikacja na przestrzeni najbliższych 2 miesięcy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Firma A

Rycerz Kielichów, 3 Buław, 2 Monet (suma: Kochankowie)

Wiesz co... oni mogą być zainteresowani współpracą ale na pewno nie teraz. 3 Buław zawsze opóźnia rozwój wydarzeń,nawet ostatnio o tym pisaliśmy ;)

Uważam, że ta firma zawróci Ci teraz głowę ale finalnie wybierze konkurencję. 2 Denarów to po pierwsze chwiejność i niepewność, a po drugie alternatywa.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Firma D

2 monet, 7 mieczy As monet (suma: Sprawiedliwość)

Oni upatrują tutaj swoją korzyść ale kosztem Ciebie. 2 Denarów z 7 Mieczy to dosłownie wykiwanie kogoś. Uważam,  że oni będą chętni ale ja bym z nimi w to nie wchodził, bo As Denarów przy 7 Mieczy to utrata kasy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Firma C

Sprawiedliwość, 2 kielichów, 7 mieczy (suma: Kochankowie)

Kurcze, znów ta 7 Mieczy..

Myślę,  że Ci też będą zainteresowani współpracą ale znowu na niejasnych zasadach.

2 Pucharów z 7 Mieczy to fałszywa współpraca, która może przynieść więcej szkód niż pożytku.

Kochankowie z podsumy radzą dokładniej to przeanalizować, bo sam w sobie układ z nimi bedzie oparty na manipulacji, nie będzie tu równej współpracy..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Osoba M

Paź buław, Diabeł, 3 buław (suma: Słońce)

Uważam,  że ten człowiek wmanewruje Cię w problemy. Paź Buław to lekkoduch, Diabeł to pułapka. Może się okazać,  że "osoba M" jest niedoświadczona w branży i przez swoją lekkomyślność, czy też nieodpowiedzialność narobi długów albo podejmie jakieś złe decyzje...

Zainteresowany/a współpracą będzie bo Paź Buław jest inicjatywny, ale nie warto z nim/ nią wchodzić w ten układ..

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Osoba J

6 monet, 4 buław, 7 kielichów (suma: Diabeł)

Tu już prędzej,  aczkolwiek ona nie będzie miała pojęcia za co się bierze, bo 7 Pucharów to oderwanie od rzeczywistości, inne wyobrażenia i jeszcze inna rzeczywistość. 

Widać tu chęć współpracy ale 7 Pucharów to wskazanie, że ta osoba będzie "nieobecna", taka nadwrażliwa - antybiznesowa.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Priestess napisał:

Osoba T

7 buław, Sąd, 3 kielichów (suma: Księżyc)

Ta osoba będzie miała swoją wizję, swój plan i pomysł, którego będzie się bardzo nieugięcie trzymała.

Ta wizja będzie skierowana na zmiany wynikające czy to z (trzeźwej) oceny sytuacji czy to z jakiś raportów. Sąd Ostateczny to podsumowanie etapu,  oceniamy co wyszło, a co nie... co jest naszą słabą stroną,  a co mocną.. to taka marketingowa analiza SWOT, na podstawie,  której odradzamy się, oczyszczamy się z brudów energetycznych i idziemy dalej ale w nowej odświeżonej formule.

Ten człowiek będzie miał właśnie pomysł na taki mocniejszy lifting i uważam, że to się może udać, aczkolwiek Ty się na to nie zgodzisz... ze strachu - Księżyc.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

@Ziomal597

 

Weryfikuję:

Firma A - zainteresowani, ale ich propozycja mi się w ogóle nie spodobała i wycofałam się z tej możliwości współpracy

Firma D - nie byli zainteresowani, finalnie urwali kontakt

Firma C - byli zainteresowani współpracą, ale na warunkach, które mi nie odpowiadały

Osoba M - udało się nawiązać współpracę, ale w Diable wyszły moje lęki i ostre, drapieżne wręcz podejście do biznesu tej osoby

Osoba J - dokładnie antybiznesowe podejście, nie miało szans nic z tego wyjść, bardzo trafnie opisałeś tę osobę!

Osoba T - nic z tego, zdecydowała się na inną ofertę 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...