Skocz do zawartości

Jak będzie wyglądała praca z nową talią?


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa talia to Ghost Tarot, zapytałam więc ją jak będzie wyglądała nasza współpraca. 

 

1. Jak pracować z nową talią?

 

Odwr. 3 kielichów + odwr. 8 kielichów + królowa mieczy

 

Te karty rozumiałabym w ten sposób aby traktować talię poważnie, ze skupieniem - odwr. 3 kielichów.
Odwr. 8 kielichów sugeruje abym nie poddawała się szybko i za szybko nie chciała osiągnąć rezultatów, gdyż na nie potrzeba cierpliwości i wytrwałości.
Natomiast królowa mieczy mówi aby pozostać wierną swojemu umysłowi i patrzeć na talię otwartym i skupionym umysłem.

 

2. W czym pomoże mi nowa talia?

 

Odwr. 2 kielichów + odwr. 7 kielichów + diabeł

 

Tutaj myślę że talia pomoże mi uwolnieniu się od pewnych nierealnych wyobrażeń - diabeł oraz odwr. 7 kielichów, o jasności spojrzenia na wiele sytuacji oraz zauważenie, zrozumienie toksycznych relacji w moim życiu - odwr. 2 kielichów.
Generalnie talia będzie mi sprzyjała w uwalnianiu się od toksyczności, pewnych zależności od innych osób oraz klarownym postrzeganiu sytuacji oraz wydarzeń. 

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie patrząc na wszystkie karty, myślę, że nie będzie łatwo - karty będą wymagające, interpretacje nieoczywiste, trzeba będzie poczytać, poszukać informacji.

Te karty mogą Cię uczuć cierpliwości i tego, że przy Tarocie nie można iść na łatwiznę.

(brałam pod uwagę odwrócenie kart)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 2.12.2020 o 08:25, Kostroma napisał:

1. Jak pracować z nową talią?

Odwr. 3 kielichów + odwr. 8 kielichów + królowa mieczy

Talia może służyć do wróżb na "poważne tematy", na specjalne okazje, inaczej niż do tej pory korzystałaś z poprzednich talii. Królowa Mieczy mówi, że talia raczej do pracy na konkrecie, mniej do pracy intuicyjnej. Być może wymaga głębszego zapoznania się ze znaczeniem kart, rozumienia mnogiej symboliki, teorii. 

 

W dniu 2.12.2020 o 08:25, Kostroma napisał:

2. W czym pomoże mi nowa talia?

Odwr. 2 kielichów + odwr. 7 kielichów + diabeł

Mało pomocne te karty :) odwrócone 2 kielichy mówią, że nie będzie między Tobą a talią "chemii", raczej możesz się czuć zezłoszczona i zniechęcona do pracy z tą talią, bo ta praca nie będzie przychodziła łatwo. Masz jakieś wyobrażenia o tej talii, które w przykry sposób skonfrontujesz z rzeczywistością. Finalnie talia pomoże Ci związać się z tarotem głębiej, również w kontekście poprzedniego pytania, pomoże Ci lepiej nauczyć się znaczenia kart, ale też możesz poczuć w sobie ogromną siłę do bardzo trafnego analizowania sytuacji, co może być niesamowicie pociągające i momentami niebezpieczne. Pomoże Ci poczuć władzę, zdobyć wiedzę, ale wymagać to będzie od Ciebie determinacji i cierpliwości (co w samo w sobie też będzie ważną lekcją). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...