Skocz do zawartości

Kostroma dla Lunarii


Kostroma

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Lunario!!! :1s_n:

 

Mam dla Ciebie kuferek z różnymi magicznymi pysznościami, mam nadzieję że sprawiają Ci one mentalną przyjemność o zainspirują Twoją bogatą osobowość. 

 

Kuferek mam srebrny - z takim kolorem mi się kojarzysz, są na nim srebrne gwiazdki które błyskają delikatnym blaskiem, nie nachalnym, tak jak Ty. 

 

W kuferku znajdziesz przede wszystkim magiczny kubek z ważką, który (musisz uwierzyć mi na słowo) mieni się milionem blasków przy każdym poruszeniu :ostr: 

Następnie kochana czeka na Ciebie w kuferku zestaw herbatek, ale nie byle jakich! Są to herbaty kwitnące :czarodziej: każda z tych kulek to ręcznie zwijane listki herbaciane, które po zalaniu wodą zaczną się kształtować w piękne duże kwiaty.... 

Do tego mam dla Ciebie kilka ciasteczek z wróżbą, aby w końcu to Tobie wywróżono a nie Ty innym :D

Następnie w kuferku znajdziesz czekoladę, ale również nie taką pospolitą, ponieważ te bursztynki które na niej widzisz to sprytnie skarmelizowana herbata.... Obok nich mamy również lawendę i płatki róży.... 

Dalej przygotowałam dla Ciebie herbatę niebieską :szok: tak, ta herbata parzy się na kolor niebieski, a to dzięki kwiatom Klitorii które w sobie zawiera....  Możesz ja zaparzyć w swoim nowym kubeczku :D

Na koniec reniferek, taki niby niepozorny, ale za każdym razem gdy go sobie przypomnisz, ogarnie Cię miły nastrój :1s_n::1s_c::1s_z:

IMG_20201203_094121_compress83.jpg

IMG_20201203_094137_compress2.jpg

IMG_20201203_094156_compress34.jpg

IMG_20201203_094218_compress73.jpg

IMG_20201203_094237_compress97.jpg

IMG_20201203_094255_compress29.jpg

  • Cool 1
  • W punkt 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziękuję kochana @Kostroma za Twe cenne podarki :1s_z:

 

Muszę przyznać, że kuferek bardzo gustowny uwielbiam gwiazdki i jeśli chodzi o kolory metalu zdecydowanie wolę srebro od przepychu złota :thanks:

Kubek w ważki - bajeczny :oczko: kojarzy mi się z koleżanką z pracy i myślę, że dzięki temu nawiązaniu powinnam trochę pochylić się nad tą relacją :oczko:

Herbaty kwitnące są super! Zawsze chciałam takie dostać  :oczko:

W dniu 3.12.2020 o 09:56, Kostroma napisał:

Do tego mam dla Ciebie kilka ciasteczek z wróżbą, aby w końcu to Tobie wywróżono a nie Ty innym 

Urocze, to bardzo miły gest (uwielbiam ciasteczka z wróżba) :1s_n:

W dniu 3.12.2020 o 09:56, Kostroma napisał:

Następnie w kuferku znajdziesz czekoladę, ale również nie taką pospolitą, ponieważ te bursztynki które na niej widzisz to sprytnie skarmelizowana herbata.... Obok nich mamy również lawendę i płatki róży.... 

Czekolada jest zawsze mile widziana, a w tak kwiatowym towarzystwie, to już w ogóle, mniami :laugh:

W dniu 3.12.2020 o 09:56, Kostroma napisał:

Na koniec reniferek, taki niby niepozorny, ale za każdym razem gdy go sobie przypomnisz, ogarnie Cię miły nastrój :1s_n::1s_c::1s_z:

Renifer kojarzy mi się z jelonkami; a to z kolei przywodzi na myśl moją serdeczną przyjaciółkę :jupi:

 

Ogromnie dziękuję, jestem zachwycona *.* <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...