Skocz do zawartości

Priestess dla Fridy


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Droga @Frida

 

Ja mam dla Ciebie specjalny podarek. 

 

Oto miejsce idealnego azylu, z dala od zgiełku, wśród rozlewisk i lasów:

image.thumb.png.be5cf38e1a55214d2c60d22be71367dc.png

 

image.thumb.png.194cecf6cb9e931cffbf8d2de3a6ada7.png

 

image.thumb.png.c62ab3e448c5ce20e4ca5da8c8211b3c.png

 

Na tarasie można rozkoszować się pięknym widokiem i odpłynąć w relaks w otoczeni natury, szumu drzew, szmeru wody i śpiewu ptaków. Ponieważ lubisz zioła, to zaraz za domkiem przygotowałam dla Ciebie specjalny ogródek, w którym możesz pielęgnować swoje ulubione roślinki, poznawać nowe gatunki ziół i eksperymentować z ich prozdrowotnymi właściwościami zachowując wieczną młodość i świetną formę :)

image.png.aaf4e0eb5d4697ba03969912cb29113e.png

 

Ponieważ wydajesz się być osobą inteligentną i bardzo oczytaną, w przytulnym salonie, przy cieple strzelającego w kominku ognia możesz zaczytać się w ulubionej książce, których na półce jest pod dostatkiem. Zawiń się więc w ciepły kocyk i z kubkiem gorącej herbaty zanurz się w przyjemną lekturę, a w międzyczasie, odrywając wzrok od lektury, podziwiaj przyjemne widoki z okna. 

 

image.thumb.png.feae4994fe1097dcfa9d55d30971e06c.png

 

image.thumb.png.930704b131836074099b879eb060ffc6.png

 

A po całym dniu, gdy zechcesz odprężyć się i oddać kolejnym przyjemnościom, przygotowałam dla Ciebie relaksującą kąpiel z pachnącymi bąbelkami i kieliszkiem wybornego wina. 

 

image.thumb.png.641ed546793902fe1a087add630f3eb8.png

 

Mam nadzieję, że prezent trafi w twoje gusta! :) 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Priestess :_buziak:

Trafiłaś idealnie, nie mam takiego azylu ale od lat o takim marzę i nawet zrobiłam mapę marzeń...  W mojej weekendowej okolicy upatrzyłam sobie taki piękny drewniany dom, stoi on nad rzeczką, okolica jest prześliczna a dom super jest, jak z bajki... i jest tam ogród. Chcę mieć takie właśnie siedlisko, z sadem owocowym, z ziołowym ogródkiem i kwiatami, bez których nie wyobrażam sobie życia.  No i musi być to dom wykończony w drewnie, jest klimatyczny, swojski... Wizję mam ale rzeczywistość - no wiadomo ;) a teraz otrzymałam go w prezencie i mam nadzieję, że to przyspieszy realizację moich marzeń :yes:

A wieczna młodość i świetna forma - no na pewno tak będzie - wyhoduję tam specjalne zioło wiecznej młodości  :D

 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...