Skocz do zawartości

Na 3 karty


Allexi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą uczącą się. Zadałam przykładowe pytanie: 

Co mogę zrobić ,by lepiej zrozumieć interpretacje Tarota? :)

Wylosowałam: 

1. Rydwan

2. Król Monet

3. Trójka Monet

Według mojej interpretacji wynika, że głównym problemem jest dla mnie zapanować nad tym, by niczym woźnica radzić sobie ze swoim Rydwanem. Karta rada to Król Monet czyli nie obawiać się długiego oczekiwania na satysfakcję, bo może to być kiedyś opłacalne. Jako rezultat wypadła Trójka Monet, a więc integracja z grupą czyli pewnie tutaj u Was albo na Facebooku w grupie. :)

Jak mi to poszło, a jak Wy to widzicie?

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
3 godziny temu, Allexi napisał:

1. Rydwan

2. Król Monet

3. Trójka Monet

Rydwan mówi o zapale, jasno postawionym celu i dążeniu do niego, zatem interpretuję go jako wytrwałość i nie poddawanie się w swoich ćwiczeniach z kartami. Król monet mówi o cierpliwości, nabywaniu doświadczeń, pokonywaniu trudności. A 3 monet to karta typowego szlifowania warsztatu, karta rzemieślnika, który dopracowuje swoje "dzieło", aż osiągnie zamierzony rezultat, dba o każdy szczegół. 

Tak więc podsumowując: obrać sobie cel, zmierzać do niego bez zrażania się niepowodzeniami, nabierać doświadczeń (również życiowych) i wzbogacać swoją wiedzę i warsztat poprzez ćwiczenia :)

 

Powodzenia ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Priestess napisał:

Rydwan mówi o zapale, jasno postawionym celu i dążeniu do niego, zatem interpretuję go jako wytrwałość i nie poddawanie się w swoich ćwiczeniach z kartami. Król monet mówi o cierpliwości, nabywaniu doświadczeń, pokonywaniu trudności. A 3 monet to karta typowego szlifowania warsztatu, karta rzemieślnika, który dopracowuje swoje "dzieło", aż osiągnie zamierzony rezultat, dba o każdy szczegół. 

Tak więc podsumowując: obrać sobie cel, zmierzać do niego bez zrażania się niepowodzeniami, nabierać doświadczeń (również życiowych) i wzbogacać swoją wiedzę i warsztat poprzez ćwiczenia :)

 

Powodzenia ;)

Dziękuję,  nie poddam się.  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...