Skocz do zawartości

stara milosc


honeyimp

Rekomendowane odpowiedzi

wracalam ze szkoly do domu( w ktory mieszkalam rowne 3 lata temu) szlam sobie droga powoli zamyslaona. doszlam do domu na podworku stal zielony komarek obok niego lezala jakas jego tez zielona czesc..weszlam do altanki domu, a w niej moj byly chlopak ubieral buty.... mial roze a w jej platka zmieta karteczka( byl to niby liscik ode mnie do niego) powiedzial cos ze nigdy nie dostal kwiatka usmiechal sie smutno ja spytalam sie co to wszystko znaczy on odpowiedzial ze mam przeczytac sobie list i spojrzalam na stolik ktory stal w altance na kwiatka doniczkowego byla polozona koperta z imieniem i nazwiskiem mojego bylego chlopaka wypisanymi drukowanymi literami spytalam sie michala(tego bylego chlopaka) i co ja mam teraz zrobic a on powiedzial ze jak przeczytam to ja juz napewno bede wiedziala co ja mam zrobic... i wtedy cmoknal mnie w nos a ja go w czolo... podszedl do drzwi altanki odwrocil sie znow do mnie wyjal z tylnej kieszeni spodni jakas czesc od komarka i lancuszek i patrzac mi sie w oczy powiedzial" aha i wez lancuszek" no i sie obudzilam...kiedys kupilam mu lancuszek ale inny niz w moim snie, ale nie zdazylam mu go dac bo ze mna zerwal... nie wiem co ten moj sen moze oznaczac ale ciagle o nim mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

jesli dal (moze oddal) ci lancuszek, to wydaje mi sie, ze rozumie twoje ciepienie (smutek przy otrzymanej rozy, roza ->twoja propozycja powrotu) - ale czuje, ze z jakichs powodow (sa w liscie, nie znamy ich - choc moze ty powinnas sie domyslic) nie bedziecie razem...(oddanie lancuszka, ty wiesz, ze mu kiedys chcialas go dac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...