Skocz do zawartości

Czy w przyszłym roku zmienie prace?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Na obecną chwilę może być problem ze zmianą pracy. Paź mieczy może sygnalizować aktywne poszukiwanie, uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych, ale z niezbyt satysfakcjonującymi efektami. 2 mieczy może właśnie wskazywać, że nie będziesz szła do przodu w tych poszukiwaniach, co w rezultacie może się przyczynić do rozważenia dalszych kroków. Mam wrażenie, że jesteś zabezpieczona finansowa, a to daje spory komfort. Trzeba będzie się nastawić na wyczerpujące poszukiwania.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

A ja widzę tu spore szanse na zmianę pracy, o tym mówi sąd i 10 buław. Będziesz rozważać, będzie to trudna decyzja, nieprędko się zdecydujesz, ale finalnie zmienisz tą pracę ze względu na korzyści finansowe

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Raisa_ napisał:

Sad ostateczny, paz mieczy, 2 miecze dol. Cesarz, krolowa denarow, 10 bulaw

 

Kurka, nie mam pojecia? Sad moze buc podpisaniem umowy z kims z przeszlosci? 

Myślę, że przyjdzie Ci przemyśleć dokładnie to co chcesz robić - sąd, i w końcu zakiełkuje w głowie fajny i ciekawy pomysł na dalszą drogę zawodowa - paz mieczy, aczkolwiek będziesz się wahała czy być sama dla siebie szefem - królowa denarów czy zatrudnić się u kogoś - cesarz. Generalnie nie będzie łatwo - 10 buław, ale ja czuję że czeka Cię nie jedna możliwość która może znacząco wpłynąć na Twoją karierę zawodową. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 18:28, Raisa_ napisał:

Sad ostateczny, paz mieczy, 2 miecze dol. Cesarz, krolowa denarow, 10 bulaw

Nie zmienisz. 

Widać, że będziesz szukała,  rozglądała się, nawet zmienisz strategię w poszukiwaniach, albo odświeżysz CV, ale nie znajdziesz  niestety tej pracy...

2 Mieczy to karta blokady,  a więc nie ma nawet takiej opcji.

Uważam,  że oferty jakie będą się pojawiały nie będą Ci merytorycznie odpowiadały.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 18:28, Raisa_ napisał:

Sad ostateczny, paz mieczy, 2 miecze dol. Cesarz, krolowa denarow, 10 bulaw

 

Kurka, nie mam pojecia? Sad moze buc podpisaniem umowy z kims z przeszlosci? 

Sąd czasem pokazuje takie sytuacje, że siadamy do stołu i negocjujemy, o paziach mówi się, że niosą zaproszenia do czegoś. Ale też ten paź może pokazywać, że może paść propozycja pracy która będzie poniżej Twoich kwalifikacji - tym bardziej w połączeniu z Sądem - czyli taki jakby krok w tył. Więc finalnie nie podejmiesz się działania - 2 Mieczy - czyli nie chcę widzieć, nie chcę o tym rozmawiać, nie interesuje mnie to.

A powiedz - te karty, które dokładasz to jest ciąg dalszy historii, czy są uzupełnieniem do którejś konkretnej karty? - bo nie wiem, jak dalej interpretować... :mysli:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Mesi napisał:

Sąd czasem pokazuje takie sytuacje, że siadamy do stołu i negocjujemy, o paziach mówi się, że niosą zaproszenia do czegoś. Ale też ten paź może pokazywać, że może paść propozycja pracy która będzie poniżej Twoich kwalifikacji - tym bardziej w połączeniu z Sądem - czyli taki jakby krok w tył. Więc finalnie nie podejmiesz się działania - 2 Mieczy - czyli nie chcę widzieć, nie chcę o tym rozmawiać, nie interesuje mnie to.

A powiedz - te karty, które dokładasz to jest ciąg dalszy historii, czy są uzupełnieniem do którejś konkretnej karty? - bo nie wiem, jak dalej interpretować... :mysli:

Traktuje je jako doprecuzowanie poprzednich, wyjaśnienie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Raisa_ napisał:

Traktuje je jako doprecuzowanie poprzednich, wyjaśnienie. 

Hmmm... no nie ułatwiasz zadania ;)

Dla mnie tu są 2 osobówki - Cesarz - jako szef i Królowa Denarów - kobieta na stanowisku, a do tego 10 Buław, która mówi o tym, że będzie ciężko, o zadaniach, które są ponad nasze możliwości. Gdyby to połączyć z poprzednimi kartami - to być może będzie to tak, że będziesz chciała aplikować na wysokie stanowiska, do których np.: nie masz jeszcze odpowiedniego doświadczenia, a będziesz otrzymywać oferty, które w Twojej ocenie będą poniżej Twoich kwalifikacji...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Sad ostateczny, paz mieczy, 2 miecze 

 

Będziesz chodziła na rozmowy albo odbędą się one online, ofert może być sporo i będziesz aktywnie szukać nowych, ale 2 mieczy na końcu rozkładu hamuje, tak jakby żadna z ofert nie odpowiadała Ci w stu procentach. Ewentualnie dana firma wycofa się.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 18:28, Raisa_ napisał:

Sad ostateczny, paz mieczy, 2 miecze dol. Cesarz, krolowa denarow, 10 bulaw

Po pierwszych trzech kartach powiedziałabym, że jeszcze nie.

Tu mogą być działania w kierunku zmiany, ale wyraźne zmiany i decyzje to raczej pod koniec roku.

 

Cesarz i królowa denarów skojarzyła mi się z rozważaniem pójścia własną drogą.. np. własna działalność, czy inne działanie bardziej na własnych warunkach i w zgodzie z tym co Cię pociąga (+buławy).

 

Średnie karty na zmianę pracy, ale widać tu jakieś zmiany podejście, dbanie o "własne podwórko", trochę to będzie męczące (2 mieczy może też podpowiadać coś dodatkowego co będzie równocześnie robione z tym co robisz, ale z czym wiążesz swoją przyszłość).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...