Skocz do zawartości

Gringe dla Eufemii


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witaj, na wstępie życzę Ci udanych Mikołajek i mam nadzieję, że ten dzień będzie dla Ciebie udany :)

Nie znamy się zbytnio z forum, pozwoliłam sobie więc zdać się na moją intuicję jeśli chodzi o prezent dla Ciebie.

Mam nadzieję, że choć częściowo trafię w Twój gust :)

 

Perfumy- każda z nas marzy o tych idealnych

Słodycze- wg mnie każdy prezent powinien zawierać coś słodkiego( zwłaszcza czekoladę)

Książki - mnie zawsze cieszą, myślę więc, że cała biblioteczka ze wszystkimi książkami wydanymi na świecie będzie idealna dla Ciebie

Świeczki- tutaj chyba nic nie muszę tłumaczyć...

Spa- ...bo każda z nas zasługuje na chwilę relaksu :_buzki:

 

A na koniec- bon na godzinną sesję astrologiczną w wybranym przez siebie terminie :) 

 

 

 

48695BB6-44F6-45B4-BCDE-26B02735644B.jpeg

4B81D50B-2915-40CA-B479-ED83AB927DCF.jpeg

1C0C725D-29EB-4F1B-8DAA-B94962D4606C.jpeg

E6A33683-3BDC-4632-A912-2897805B00A1.jpeg

377CCEC2-DBF7-4CC0-812A-3B73EC9ED3D5.jpeg

33BAF0EC-84C2-4259-B386-F9FB2371C7AB.jpeg

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gringe zmienił tytuł na Gringe dla Eufemii
  • Ekspert

Gringe, dziękuję Ci najpiękniej :thanks:

 

Perfumy to rzecz niezbędna, nie wyobrażam sobie życia bez pięknych zapachów. Mam cały arsenał aromatyzacyjny, w tym są również świeczki. Te w ogóle uwielbiam, bo nie ma nastroju bez blasku świec :)  

Książki... no cóż, tu jest problem... dostałam całą biblioteczkę i jeszcze mi mało :D bo książki to moja życiowa miłość. 

Spa - jak najbardziej, skorzystam bardzo chętnie, bardzo się przyda, bo najczęściej urządzam sobie jedynie spa domowe ;)

Sesja astrologiczna to na pewno będzie ciekawe doświadczenie, bon z pewnością wykorzystam, tylko muszę się zastanowić u kogo, musi to być :dziadek: astrolog!

A słodycze... ojojoj, tu ciężko jest mi powstrzymać się od szaman(i)a, oj ciężko. Właściwie niemożliwe :sark:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Eufemia - powinnam nieśmiało dopisać, że proponuję Ci swoje usługi :zawstydzony:

Serio, serio. 
Potrzebuję Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia- jeśli się zdecydujesz. Może być rozmowa na jakimś komunikatorze. 
:)

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 7.12.2020 o 03:19, Gringe napisał:

@Eufemia - powinnam nieśmiało dopisać, że proponuję Ci swoje usługi :zawstydzony:

Serio, serio. 
Potrzebuję Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia- jeśli się zdecydujesz. Może być rozmowa na jakimś komunikatorze. 
:)

pozdrawiam serdecznie!

 

 Gringe, jeśli mogę to chętnie wykorzystałabym bon na sesję, lecz nie dla siebie. Znalazłam kogoś potrzebującego, jeśli nie sprawi Ci to różnicy to wbijaj info :)

Komunikator raczej odpada. Ale może być też w formie na forum, jak się nie ulękniesz to dogadamy się na pw, oki?

 

:kawka:  :buziak:

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Eufemia, jasne. Twój prezent, Twoja decyzja. Potrzebuję daty urodzenia wraz z godziną i miejscem urodzenia. A najlepiej podaj kontakt do mnie - w celu ustalenia szczegółów :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...