Skocz do zawartości

Emeryta dla Priestess


Emeryta

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Priestes   :))

Moje prezenty dla Ciebie to:

 

Kapelusze dla wiedźmy, czyli kobiety wiedzącej.

Jeden, samoczynnie odnawialny, przeznaczony jest do codziennego użytku jak również do konsumpcji, kiedy dopadnie Cię ochota na małe słodkości, a jak raz pod ręką nie ma niczego ;)

Drugi, ceremonialny, wykonany ze szczerego złota, przeznaczony jest do ceremonii magicznych, ma także tą właściwość, iż założony podczas wróżby umożliwia strzał w dziesiątkę, czyli 100 % bezbłędny odczyt.

Pomoże Ci w tym także Magiczna Kula, w której odbijają się myśli i przyszłość pytającego.

 

9755d5ccdcd87b82.jpg   0af6ba20392f84c5.jpg

 

cd3852a4c75dc31f.jpg

 

Czarodziejska Księga WszechSnów. W Księdze znajdziesz wszystkie sny z indywidualnym tłumaczeniem dla każdej osoby, która zwróci się o to do Ciebie.

W Księdze możesz także przechowywać wszystkie dobre sny i w razie potrzeby sporządzać z nich magiczne pastylki przeciwko nocnym koszmarom. Do przechowywania Pastylek (albo innych słodkości :tak:) służy Ametystowa Bomboniera.

 

57afff56d8617954.jpg

 

2b80634519d75803.jpg

 

I chcę Ci jeszcze podarować starożytny naszyjnik. Ten, kto go nosi ma zdolność widzenia rzeczy przeszłych i rozumienia prawa przyczyny i skutku... oto on:

 

ad65b3de8320a8db.jpg

 

I wszystkiego dobrego na Mikołajki od Emeryty  !

  • Cool 1
  • Medal 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@Emeryta trafiłaś w 10!!! :wpunkt: Słodkości uwielbiam (ta bomboniera jest przepiękna!!!! kocham takie gustowne ozdoby)

Kapelusz i Kula jasnowidzenia z pewnością podniosą mój skil wróżbiarski ;) :czarow:

Naszyjnik już zakładam, pasuje mi do dzisiejszego stroju ;)

A księgo wszechsnów- tak, to jest mój konik! 

 

Dziękuję Ci Święty Mikołaju <3

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...