Skocz do zawartości

Ogólnie do końca lutego 2021


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca lutego 2021r talia wheel of the year

 

rodzina: as denarów, 4 mieczy - będzie jakiś nowy pomysł związany może z domem albo ogrodem, jakaś izolacja też w realizacji pomysłu

 

Relacja z mężem: 6 mieczy, 3 denarów - będzie lepiej, spokojniej, może będzie pracować nad relacją...

 

Praca na etacie: król denarów, 5 pucharów - na początku okresu będzie stabilnie, ale mimo tego moje rozczarowanie nie gaśnie...

 

Praca nad własną firmą: 8 denarów, 10 denarów - tutaj będę się skupiać, może wsparcie rodziny się pokazuje 

 

 

Dieta: 8 buław, rycerz mieczy, 3 buław- no będzie ciężko, czasami na nuej będę, a czasami nie:)

 

Kroki: 5 buław, cesarzowa - ustaeiłam.sobie cel, aby robić 10000 kroków chocuaż 4x w tyg. będę o to walczyć jak widać i powinno mi się to udawać

 

Ćwiczenia: 7 denarów, księżniczka buław  - będę ćwiczyć, regularnie i konsekwentnie

 

Medytacje: sprawiedliwość, słońce - jest taka opcja, że będę medytować, jak się zawezmę to i czas znajdę

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 11:00, Iwka78 napisał:

Do końca lutego 2021r talia wheel of the year

 

rodzina: as denarów, 4 mieczy

Uważam,  że tu będzie martwo. Potencjał kontaktów po prostu obumrze.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 11:00, Iwka78 napisał:

Praca na etacie: król denarów, 5 pucharów - na początku okresu będzie stabilnie, ale mimo tego moje rozczarowanie nie gaśnie...

 

Praca nad własną firmą: 8 denarów, 10 denarów

Praca na etacie:

 

Uważam, że stracisz stabilizację finansową, być może przez pandemię odejdzie Ci obowiązków i przy okazji mogą Cię dotknąć cięcia. 

 

Praca nad własną firmą:

Tu widać systematyczność, ale też doinwestowywanie. Nadal będziesz dzielnie pracowała nad strategią i rozwojem firmy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 11:00, Iwka78 napisał:

Dieta: 8 buław, rycerz mieczy, 3 buław-

Wiesz co.. myślę,  że zdarzy Ci się spontanicznie coś podjeść po cichu,  bo 8 Buław to karta szybkości, Rycerz Mieczy to z kolei działanie bez planu. Uważam,  że nagle się ugniesz pod presją świąt i nie utrzymasz tek diety. 3 Buław to oddalenie się od celu,  tak jakbyś po tym podjadaniu znów musiała od zera budować to, co już osiągnęłaś przed świątecznym pałaszowaniem.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 11:00, Iwka78 napisał:

Kroki: 5 buław, cesarzowa

Tu się uda osiągnąć cel. 5 Buław to karta aktywności, a z Cesarzową mówi o walce o kobiecą sylwetkę. Myślę,  że challenge zrealizujesz ;)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 11:00, Iwka78 napisał:

Medytacje: sprawiedliwość, słońce

Sprawiedliwość to nie jest karta medytacji. To jest tkwienie przy sprawach codziennych, a przy Słońcu to informacja, że Twoją głowę będą zaprzątać sprawy domowe czy też rodzinne.

Nie widzę tu medytacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

rodzina: as denarów, 4 mieczy -Plany będą, ale mam wrażenie że na przeszkodzie stanie tu kasa.

 

Relacja z mężem: 6 mieczy, 3 denarów -  Włożycie dużo wysiłku i pracy w Waszą relację. 6 Mieczy to rozmowy.

 

Praca na etacie: król denarów, 5 pucharów - Widać wg mnie niezadowolenie z finansów.

 

Praca nad własną firmą: 8 denarów, 10 denarów - Włożysz widać dużo systematycznej i solidnej pracy. w 10 Denarów widać satysfakcję :)

 

Dieta: 8 buław, rycerz mieczy, 3 buław-  Zapał widać wg mnie i chęci. Uważaj może, żeby nie podjadać w nerwach ( Rycerz Mieczy).

 

Kroki: 5 buław, cesarzowa - ładne karty, uda Ci się zrealizować to zamierzenie :) 5 Buław może też pokazywać, że jak Cię będzie nosić- to będziesz chodzić :P

 

Ćwiczenia: 7 denarów, księżniczka buław  - będziesz ćwiczyć. Z tym że 7 Denarów mi pokazuje "od czasu do czasu", albo karty pokazują, że efekty nie będą od razu ;)

 

Medytacje: sprawiedliwość, słońce - Według mnie właśnie się przyłożysz w tej Sprawce i będziesz zadowolona i przyniesie Ci to radość w Słonku :)

 

Kochana, wszystkiego dobrego ! :1s_n:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...