Skocz do zawartości

generator siły (energii witalnej) - Dysk Sabu


ZdecydowanieWitam

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Dysk Sabu. Nowy dysk wydrukowany indywidualnie pod konkretnego człowieka z plastyku 22,5 cm. Nie każdy może korzystać z dysku, więc jeżeli nie zostaniesz zakwalifikowany, to tego dysku ode mnie nie otrzymasz.  Dysk może być miejscem siły albo ładowarką. Ja ładuję się od dysku, zasilam im sferę ochronną nad moim domem, ładuje im również sfery indywidualne domowników. Dysk ma 6 miliardów bovilej. Na foto dysk z harmonizatorem przestrzeni (jest to generator energii Feng shui) mogę również wydrukować. Ta niebieska, to plazma Mehrana Tavakoli Keshe, również mogę wyprodukować wszystkie rodzaje. Na harmonizatorze  leży węzeł Mirovinga, jest to strażnik aury, redukuje negatywną energię aury człowieka i miejsca. W takiej kombinacji nie udało się określić moc dyska. Za pomocą tej konstrukcji pozbyłem się insekta energetycznego, przewróciłem duszę, przegoniłem wszelkiego rodzaju wampirów energetycznych.

IMG_5570.JPG

IMG_5586.JPG

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@ZdecydowanieWitam A Ile za to "cudo"? Pewnie drogo. Przypuszczam, że cena zbliżona do ceny zestawu garnków sprzedawanych podczas pokazów hotelowych dla emerytów.

 

Sam opis tego dysku brzmi tak niedorzecznie, że nie sądzę, aby zdrowa, myśląca jednostka się na to nabrała... 

Edytowane przez Priestess
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 za sam Dysk Sabu. Mam zdjęcie przywiązane do dysku więc możesz sobie wydrukować i poczuć jego moc o ile masz takie zdolności. Zdjęcie udostępniam tylko na prywatne prośby.  Nie wspomniałem o tym, ze dyskiem wypalam larwy energetyczne. Miałem taki przypadek, że gość uciek, nie wytrzymał jednej minuty nad dyskiem. Wiadomo co w nim siedzi, żadna wiara w ego Boga nie uchroniła go od pasożyta.

Syn na przykład widzi świetliki nad dyskiem, jednego nawet udało się nagrać kamerą.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bovilej nie znacie? Dla porównania, woda w kranie ma 4 tys bovi, a przeciętny człowiek 7 tys. ja trzy miliardy bovi, mam 9 czakr wszystkie na ful.

O go, nie wiem z czego korzystasz Wróżka, widzę że masz 1 miliard 400 bovi, rzadko spotykany wynik, wręcz wyjątkowy. Znam gościa co włada telekinezom i miał tylko 400 tys bovi, teraz ma więcej ale go napompowali sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Priestess napisał:

@ZdecydowanieWitam A Ile za to "cudo"? Pewnie drogo. Przypuszczam, że cena zbliżona do ceny zestawu garnków sprzedawanych podczas pokazów hotelowych dla emerytów.

 

Sam opis tego dysku brzmi tak niedorzecznie, że nie sądzę, aby zdrowa, myśląca jednostka się na to nabrała... 

Nie dorzecznie? Raczej nie wiarygodnie, jestem jedyną osobą na świecie, co piszę o tym dysku prawdę a nie bełkoty. Warto dodać, że niema zdjęcia prawdziwego dysku nigdzie, dysk zrobiony z metalu a nie żadnego kamienia, to wszytko co jest internecie to fałszerstwo, by ukryć jego prawdziwą siłę. Już próbowali zablokować telegram, gdzie prowadzę grupę na ten temat, dwa razy atakowano mnie osobiście ale się wybroniłem, bo mam pomocników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...