Skocz do zawartości

Czy ze strony tej osoby to coś więcej niż kolega, przyjaciel?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład: 

1) obecny stan - sprawiedlowość 

2) co jest przyczyna tego stanu - 3 monet 

3) co w przeszkodzie - giermek mieczy

4) to co nieuniknione - drzewko życia (karta blokady)

5) co pomoże - 10 mieczy

6) wynik - 2 kielichów 

 

Osoby te nie są razem, jest to relacja początkująca. Mężczyzna trochę  jak rollercoaster, dlatego pytanie do kart.

 

Osoba (mężczyzna) analizuje, przygląda się (sprawiedliwość) każdy ruch jest dokładnie przewidziany (giermek)

Jakieś blokady ma w sobie (drzewko życia) jeśli się otworzy jest szansa na szczęśliwa miłość (2 kielichów). Potrzeba szczerej rozmowy (10 mieczy)

 

co sądzicie o mojej interpretacji, coś jeszcze można dodać? Jak Wam się pokazuje giermek mieczy w przeszkodzie?

 

pozdrawiam :koniczynka:

Edytowane przez aliceice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę uczuć nie ma(sprawiedliwość - rozum). Jest pochłonięty pracą/nauką i nie myśli o uczuciach(3 Monet). Przeszkodą są jego obecne priorytety (Giermek MIECZY - zdobywa wiedzę, nad czymś bardzo mocno pracuje) 4 - karty nie chcą powiedzieć. Pomoże być może klęska tych Jego zamiarów?  Nie powiedzie mu się, przeżyje stratę i porzuci to, czym teraz się zajmuje. I być może wtedy zobaczy, że gdzieś obok sobie byłaś i że w sumie się dziwi, że wcześniej tego nie widział :D

Ale ja stawiam dopiero pierwsze kroki, więc mogę się mocno mylić.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obecny stan zaznacza owszem relacje koleżeńskie, ale nieco chłodne i dystansowe, z nutą krytyki i nawet formalności (Sprawiedliwość). Możliwe, że do tego wyglądali to inaczej, jednak zdarzyła się jakaś drobna kłótnia/krytyczna rozmowa, po której po prostu zaszły zmiany, relacja weszła na inny poziom/etap (paź mieczy + 3 monet). Przeszkadza chyba właśnie zdenerwowanie i uraza po tej kłótni (paź mieczy). Pomoże rezygnacja z czegoś, zdecydowane zostawienie tego w przeszłości (10 mieczy - karta brama, ja bym jeszcze jedną wyciągnęła). Nie ma tu rzeczy nieuniknionych - Twoje zachowanie jedynie wpływa mocno na obecny stan rzeczy (jeśli uważać drzewko życia za kartę-brame, osobiście wyjęłam z talii, również jak i "puste karty").

W wyniku widać polepszenie relacji, pogodzenie się, większą serdeczność. Może być też tak, że będzie wasza znajomość bardziej romantyczna :)

Powodzenia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Willow napisał:

Myślę, że obecny stan zaznacza owszem relacje koleżeńskie, ale nieco chłodne i dystansowe, z nutą krytyki i nawet formalności (Sprawiedliwość). Możliwe, że do tego wyglądali to inaczej, jednak zdarzyła się jakaś drobna kłótnia/krytyczna rozmowa, po której po prostu zaszły zmiany, relacja weszła na inny poziom/etap (paź mieczy + 3 monet). Przeszkadza chyba właśnie zdenerwowanie i uraza po tej kłótni (paź mieczy). Pomoże rezygnacja z czegoś, zdecydowane zostawienie tego w przeszłości (10 mieczy - karta brama, ja bym jeszcze jedną wyciągnęła). Nie ma tu rzeczy nieuniknionych - Twoje zachowanie jedynie wpływa mocno na obecny stan rzeczy (jeśli uważać drzewko życia za kartę-brame, osobiście wyjęłam z talii, również jak i "puste karty").

W wyniku widać polepszenie relacji, pogodzenie się, większą serdeczność. Może być też tak, że będzie wasza znajomość bardziej romantyczna :)

Powodzenia :)

Dzięki wielkie! Co prawda kłótni między nami nie było. Jednak zaszło lekkie ochłodzenie relacji, z racji tego że ostatnio nie widzieliśmy się i nie mieliśmy kontaktu. Dlatego ten giermek jest dla mnie zagadkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...