Skocz do zawartości

2021 Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Mężatka, dwójka nastoletnich dzieci, pracuję na etacie-mam umowę do końca czerwca. Po pracy staram się rozwijać biznes.

 

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: sprawka - będę zdystansowana, nie będę ulegać emocjom. możliwe, że to będzie rok wyjaśnienia jakuchś zaległych spraw.
2. Pieniądze: świat+księżniczka buław - wydaje mi się, że nie będę narzekać. Za granicę nie wyjeżdżam, ale pomyślałam jakbym wpływy miała z zagranicy...
3. Dom: umiarkowanie - tu będzie spokojnie, będziemy szukać równowagi
4. Rozwijanie własnego biznesu: rycerz mieczy+8 denarów -oj będę zaciekle walczyć o ten biznes i włożę w niego dużo pracy
5. Praca na etacie: król pucharów +10 buław - król pucharów to ewidentnie wwypis-wymaluj mój szef! Flaki z olejem, zero konkretów i kolejne dorzucenie obowiązków
6. Życie zawodowe: królowa mieczy+gwiazda - królowa mieczy to może ja sama jako szefowa we własnej firmie...
7. Pływanie: 3 puchary - zaprzyjaźnię się z wodą:)
8. Partnerstwo, miłość: 6 mieczy+2 buław - relacje się poorawią, aczkolwiek będzie różnie, ale pierwszy raz od kilku lat nie ma tu kielichów, czyli alko... może uda nam się popracować nad związkiem
9. Zdrowie: śmierć+4denary - ewidentnie nieodwracalne zmiany w układzie kostnym
10. Odchudzanie, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: rycek denarów +król mieczy - teoretycznie rycerza denarów symbolizuje samodyscyplina, cierpliwość i konsekwencja, więc może będę regularna w tym wszystkim...  mieczowy to wzmacnia te cechy
11. relacje z dziećmi- 3 mieczy+głupiec - w moim przypadku 3 mieczy, bardzo często pokazuje mi dobrą komunikację, ale to mogą też być problemy, któregoś dziecka, które będę bardzo przeżywać

EDIT: musiałam dopytać o relację z dziećmi, bo jestem zaniepokojona tymi kartami...
Relacja z synem: królowa buław, as buław, słońce - tutaj nie mam zmartwień, widać, że dbam o nią, mamy podobną energetykę
Relacja z córką: 8 buław, 10mieczy+księżniczka mieczy, Mag - przy córci będzie gorzej... jestem na niej mocniej skupiona, bo mam z nią więcej obowiązków, co widać po 8 buław. W 10 mieczy będę się chyba zamartwiaćjej nauką... ale  w Magu nasze relacje mimo wszystko będą dobre.
12. najważniejsze pozytywne wydarzenie w roku- 7 pucharów +as pucharów +sąd - spełnię chyba jakieś swoje małe marzenie 
13. Podróże- 9 pucharów - no jakaś ta karta mało podróznicza jest...

Dziękuję!
 

Edytowane przez Iwka78
Dopisałam relacje z dziećmi
Odnośnik do komentarza


1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: sprawka - dużo tutaj rozsądku i chłodnej kalkulacji, działanie zgodne z zasadami i przepisami 
2. Pieniądze: świat+księżniczka buław - stabilnie, jakieś pieniądze mogą wpaść współpracy z firma z zagranicy lub z internetu, księżniczka buław skasuje na początki 
3. Dom: umiarkowanie - stabilnie, ale bez wzniosłych uczuć, trzeba uważać by nie zawiało chłodem przy tej sprawiedliwości 
4. Rozwijanie własnego biznesu: rycerz mieczy+8 denarów -oj będę zaciekle walczyć o ten biznes i włożę w niego dużo pracy - zgadzam się 
5. Praca na etacie: król pucharów +10 buław - tutaj widzę jakby szef obarczył Cię swoimi obowiązkami 
6. Życie zawodowe: królowa mieczy+gwiazda - dążenie do realizacji planów które prowadzą do wymarzonego celu.
7. Pływanie: 3 puchary - tutaj widać radość i lekkość 
8. Partnerstwo, miłość: 6 mieczy+2 buław - uciekanie od siebie 
9. Zdrowie: śmierć+4denary - dla mnie 4

monety to bardziej metabolizm lub żołądek 
10. Odchudzanie, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: rycek denarów +król mieczy - będziesz konsekwentnie trzymać się planu i wskazówkę lekarza - być może takie dostaniesz 
11. relacje z dziećmi- 3 mieczy+głupiec - będziesz się martwić lub poczujesz się zraniona  


Relacja z synem: królowa buław, as buław, słońce - tutaj dużo energii i działania 
Relacja z córką: 8 buław, 10mieczy+księżniczka mieczy, Mag - trudny okres młodej dojrzewającej dziewczyny, może stać się pyskata i będzie ciężko wam się porozumieć 
12. najważniejsze pozytywne wydarzenie w roku- 7 pucharów +as pucharów +sąd - spełnienie marzenia  
13. Podróże- 9 pucharów - no j

Będzie ci dobrze ze sobą sama i chyba będziesz szukała bardziej chwil we własnych towarzystwie niż podróży 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
22 godziny temu, Iwka78 napisał:

 

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: sprawka -

Będziesz podchodzić do wszystkiego obiektywnie i rozsądnie, ze stoickim spokojem

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

2. Pieniądze: świat+księżniczka buław

Będą pieniądze dzięki firmie internetowej :wink:

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

3. Dom: umiarkowanie

Bez zmian, tak jak dotychczas, żadnych rewolucji 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

4. Rozwijanie własnego biznesu: rycerz mieczy+8 denarów

Najpierw nerwowo, może sporo chaotycznych działań, jakieś inwestowanie w reklamę, a potem stała, metodyczna praca i dłubaninka :koniczynka:

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

5. Praca na etacie: król pucharów +10 buław - król pucharów

Niezdecydowanie ze strony szefa, brak konkretnych działań i stałe dorzucanie obowiązków, które mocno Cię przytłoczą

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

6. Życie zawodowe: królowa mieczy+gwiazda

Ambitna; będziesz spełniała swoje plany i aspiracje

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

. Pływanie: 3 puchary

Polubisz się z wodą, ale jakbyś miała pływać tylko na wakacjach

1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

8. Partnerstwo, miłość: 6 mieczy+2 buław

Odseparowanie, będziesz mieć dylemat czy jesteście bardziej razem czy osobno. Może wypatrywanie uczuć 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

9. Zdrowie: śmierć+4denary

Zmiany w zachowaniu, skupienie się na swoim zdrowiu 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

10. Odchudzanie, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: rycek denarów +król mieczy

Powinno być dobrze :)) konsekwencja w trzymaniu się diety i planów treningowych poskutkuje szczuplejsza sylwetką :D

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

11. relacje z dziećmi- 3 mieczy+głupiec

Jakieś problemy z dziećmi, zadadza Ci cios w same serce

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Relacja z synem: królowa buław, as buław, słońce

Jesteś dla niego królową, a on Twoim oczkiem w głowie :))

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Relacja z córką: 8 buław, 10mieczy+księżniczka mieczy, Mag -

Hmmm może jakieś pyskówki z jej strony, masz przez nią zmartwienia, które czasem Cię dobijają. Może jej impulsywnosc bywa przeszkodą, będzie Cię drażnić, że zgrywa wszystkowiedzącą

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

12. najważniejsze pozytywne wydarzenie w roku- 7 pucharów +as pucharów +sąd

Drobnostki, które będą budować ciepłą atmosferę w domku

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

13. Podróże- 9 pucharów

Tu raczej siedzenie na tyłku albo podróże bardzo niedalekie. Zagranicznych wyjazdów brak...

 

Wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku 2021!:koniak::1s_n:

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Osobowość, sposób życia i odbioru wydarzeń: sprawka - Będziesz zdystansowana, ale też uczciwa i sprawiedliwa.
2. Pieniądze: świat+księżniczka buław - Powinno być ok w tej dziedzinie, nawet bardzo dobrze. W Paziu widać kontakty z klientami z daleka.
3. Dom: umiarkowanie - Spokojnie, stabilnie, bez większych akcji i "atrakcji" ;)
4. Rozwijanie własnego biznesu: rycerz mieczy+8 denarów - Włożysz dużo pracy w swój biznes, będzie trochę nerwów i szarpaniny.
5. Praca na etacie: król pucharów +10 buław - Ciężko będzie, będzie Ci przytłaczać praca, zwłaszcza szef.
6. Życie zawodowe: królowa mieczy+gwiazda - Staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie i da Ci to spełnienie ;)
7. Pływanie: 3 puchary - Da Ci wiele radości, będziesz czerpać z tego przyjemność :)
8. Partnerstwo, miłość: 6 mieczy+2 buław - 6 Mieczy to karta brama, będziecie dużo rozmawiać. Moim zdaniem będzie lepiej. 2 Buław to takie trochę przyglądanie się sobie, obserwacja.
9. Zdrowie: śmierć+4denary - Nie wiem, może ruszy się metabolizm?
10. Odchudzanie, efekty, jak będę wyglądać czuć i wyglądać: rycek denarów +król mieczy - Będziesz systematycznie i wytrwale pracować i będą efekty. Schudniesz :) Mieczowy może tez pokazywać takie rozsądne podejście do tematu.
11. relacje z dziećmi- 3 mieczy+głupiec -  Mnie się wydaje, że coś się będzie martwić.

EDIT: musiałam dopytać o relację z dziećmi, bo jestem zaniepokojona tymi kartami...
Relacja z synem: królowa buław, as buław, słońce - Bardzo pozytywnie, fajna energia, widać że fajnie się dogadujecie.
Relacja z córką: 8 buław, 10mieczy+księżniczka mieczy, Mag - Może jakieś problemy w komunikacji? Może Ona się na moment odetnie, albo zamknie w sobie, ale potem wróci wszystko do normy.
12. najważniejsze pozytywne wydarzenie w roku- 7 pucharów +as pucharów +sąd - Może się uda coś zrealizować, o czymś marzyłaś, a może mieć to związek z uczuciami/rodziną? Albo powróci dobra atmosfera w domu, takie ciepełko? :)
13. Podróże- 9 pucharów - Jeśli już, to sama gdzieś ruszysz :)

 

Wszystkiego cudownego w 2021 ! :koniczynka::serce1:


 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

1. Sprawiedliwość - ta karta mówi, o trzeźwym spojrzeniu na życie, jesteś realistką, pragmatyczną. Czarne jest czarne, białe jest białe. Liczą się fakty nie opinie. Dość jednoznacznie postrzegasz świat, nie ma w nim miejsca na błędy, czy niedopatrzenia.

2. Świat i księżniczka buław - mówi to dobrobycie finansowym, ale też o dużych ruchach pieniądza u Ciebie, dużo wpłynie i dużo wypłynie.

3. Umiarkowanie oznacza bez zmian, czyli sytuacja domowa taka jak do tej pory, nie istotnych zmian, karty niczego nie zaznaczają w tym obszarze.

4. Rycerz mieczy i 8 denarów - będzie nerwowo i dynamicznie, to też tłumaczy ten duży przepływ pieniądza powyżej, duże obroty i spore koszty, ale biznes budowany metodycznie, choć z nerwami i tak siłowo, czasem wręcz na chama.

5. Król pucharów i 10 buław - myśle, że stagnacja i brak wyzwań w tej pracy na etacie zaczną Cię męczysz, pucharowy to leń jakich mało jeśli o robote idzie

6. Królowa mieczy i Gwiazda - mieczowa to poziom ekspercki jeśli chodzi o zawód, gwiazda to dążenie do tego

7. 3 puchary - Ty w tej wodzie czujesz się jak ryba w wodzie, przy tej karcie widać olbrzymią frajdę z tego i łatwość w pływaniu.

8. 6 mieczy i 2 buław - to relacja na odległość, 6 mieczy mówi o dystansie, a 2 buław o partnerstwie

9 Zdrowie

10. Rycerz denarow i król mieczy - rycerz denarowy jest sumienny, ale strasznie powolny, jemu się nigdzie nie spieszy, czyli redukcja powolna, krol mieczy to lekarz czyli wskazanie na jakaś poradą specjalistyczna

11. 3 mieczy i Głupiec - bardziej widać jakieś zgryzoty z tymi dzieciakami i to o jakieś pierdoły

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...