Skocz do zawartości

2021 Panny Marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Weszłam w pierwszy rok numerologiczna, singielka, obejmuje nowe stanowisko pracy. 

 

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Dużo pracy. Widać nowe zadania, nową rolę i nowa umowę. Będę też budować nowy zespół. Tak ogólnie wydawaje mi się, że dość pozytywnie. 

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Nic nowego, zasiedzenie w domu pewnie kolejny lockdown :D

 

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

 

Hm. Chyba dobre, bo Rycerz jest energiczny. 

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Zrobię coś w okolicach oczu i tak rzeczywiście planuję. 

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Jakiś facet będzie mnie czarował, ale mi się to nie spodoba 

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

 

Zdecydowanie nabiorę większej pewności siebie i chyba jakieś nowe zainteresowanie, nowe hobby lub nowe źródło zarobki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Weszłam w pierwszy rok numerologiczna, singielka, obejmuje nowe stanowisko pracy. 

 

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

Byc moze teraz jestes czescia jakiegos zespolu i wspolpracujecoe dla dobra projektu i sie uzupelniscie w nowym roku bedziesz na jakims samodzielnym stanowisku.

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Tu sie zgodze. Nawet jakbys chciala cos zmienic to pojawia sie ograniczrnia na ktore nie masz wplywu

 

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów  jakies wahania emocjonalne mozesz miec. Szkoda ze jedna tylko karta

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Byc moze sie wstrzymasz z ta metamorfoza.

Edit: chociaz te 2 m to moze byc laser.

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 KK moze czarowac ale nie byc do konca szczery. Cos ukrywac.

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

Mag potrafi doskonale odbijac przyslowiowa pileczke :sark:Moze bedziesz umiala dzialac na 2 frontach co moze przyniesc jakies wyrzuty sumienia. W kazdym razie bedziesz sobie ze wszystkim dobrze radzic. 

 

 

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wildwood napisał:

 

Praca, to tutaj będę kierownikiem zespolu. Samodzielna praca w moim dziale opada. 

 

Metamorfoza, to laser nie. Chcę zrobić kwas hialuronowy w dolinę łez i jeszcze parę innych rzeczy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, panna.marta napisał:

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 mone

3 Denarów z Asem Mieczy wskazuje na podjęcie nowego wyzwania zawodowego. As Mieczy to przecięcie jednego i początek czegoś nowego.

Uważam, że zawodowo to będzie pracowity rok.  Będziesz musiała się wykazać. 8 Denarów to ciężka,  mozolna praca, która niestety zabiera więcej energii niż daje zyski.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, panna.marta napisał:

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Nic nowego, zasiedzenie w domu pewnie kolejny lockdown :D

 

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

Uczucia:

4 Denarów to martwica, brak jakichkolwiek zmian, to ograniczenia. Podobnie zresztą jak Diabeł,  który także pokazuje blokady.

Myślę,  że możesz wejść w jakiś romans w tym roku ale oparty wyłącznie na seksualności. 

Związku nie widać..

 

Zdrowie

 

Nie jestem lekarzem, więc nie pomogę  ;)

Natomiast Rycerz Pucharów to jakieś przewlekłości. Zwróć uwagę na schorzenia, które możesz już mieć typu kręgosłup, kolana, serce itp..

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, panna.marta napisał:

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Zrobię coś w okolicach oczu i tak rzeczywiście planuję. 

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

Metamorfoza:

 

2 Mieczy to dylemat, możesz nie być do końca tego pewna, natomiast Papież wskazuje na powodzenia w tej sprawie. To chyba ktoś Ci to wykona albo w czymś pomoże, bo Papież to fachowiec..

 

Pozytywne wydarzenia:

 

Zauroczysz się w jakimś Panu, ale 8 Mieczy jeszcze bardziej podkreśla platoniczność Gwiazdy. Uważam,  że nie wyznasz Pucharowemu swoich uczuć. 8 Mieczy to blokady, możesz nawet sama je tworzyć w głowie.

Skoro jednak jesteś już taka mądra i wiesz, że ktoś się może pojawić to przygotuj się i otwórz. Jeśli faktycznie będziesz zauroczona to nie duś w sobie tych emocji tylko je wyraź! ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, panna.marta napisał:

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

Napewno będą możliwości rozwoju. Mag z 2 Denarów to wręcz alternatywy, które mogą się pojawić, a więc może wpadniesz na pomysł założenia firmy i przez pewien czas będziesz łączyła działalność prywatną z tą etatową, albo po prostu pojawi się jakiś drugi etat, który w przyszłości się opłaci.

Generalnie karty są obiecujące, będziesz miała koła ratunkowe tylko niepotrzebnie te lęki, fanatyczne zadręczanie się ukazane w 9 Mieczy...

To będzie bezzasadne bo dalej masz przebojową Buławową, a więc działaj! ;)

 

Happy New Year Martusia ;)

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, panna.marta napisał:

Praca:

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Zdrowie:

Rycerz kielichów 

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Pozytywne wydarzenie:

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

Praca. Współpraca, współdziałanie. Nowe możliwości i pomysły. Dopracowywanie różnych rzeczy, doszkalanie, poszerzanie horyzontów.

Uczucia. Na początku faktycznie zamknięcie, ale dalej pojawią się pozytywne emocje, ktoś może Cię pociągać co zburzy Twoją równowagę.

Zdrowie. Ok. Uważać jedynie na emocje by nie przyćmiły wszystkiego.

Metamorfoza. Zmiana, która nie będzie duża. :mysli: Wyrównanie czegoś. Coś zgodnie z Tym co jest w Tobie i jest Ci doradzane.

Pozytywne wydarzenie. Mam wrażenie, że ktoś ciekawy pojawi się na Twoim horyzoncie. Możliwość sięgnięcia po coś co jest dla Ciebie ważne.

Plony. Sporo się nauczysz. Pewne rzeczy będą się powtarzać byś zwróciła na nie uwagę. Nie wszystko będzie łatwe, ale na przyszłość będziesz pewniejsza siebie, swojej siły, swojej kobiecości.

 

Pomyślnego 2021 r. :kwiatek:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, panna.marta napisał:

Weszłam w pierwszy rok numerologiczna, singielka, obejmuje nowe stanowisko pracy. 

 

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Praca zespołowa, będziesz dużo wymagała od siebie i grupy

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Poskąpisz wylewania uczuć, przywiązanie do siedzenia w domu- może być to lockdown, nie sprzyja on kontaktom , ale tez może też Twoja duma może Cię trochę usidlać 

 

Zdrowie:

 

Nic poważnego nie będzie się działo, emocje z tą kartą bardziej mi się kojarzą, od czasu do czasu problemy na tym tle

 

 

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Zrobię coś w okolicach oczu i tak rzeczywiście planuję. Jak tak planujesz to to się uda

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Kontakt z jakimś panem, z daleka, zdalnie, może próbować Cię usidlić;) 

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

 

Wyrzucisz do kosza niepewność, otworzysz oczy na coś co było dotychczas  uśpione- moze na swoją atrakcyjność , dostrzeżesz siebie w nowym pozytywnym świetle i brak wątpliwości w tej kwestii. 

 

Szczęśliwego Roku!

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, panna.marta napisał:

Weszłam w pierwszy rok numerologiczna, singielka, obejmuje nowe stanowisko pracy. 

 

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Widać zdecydowanie dużo pracy, bo pokazują to 3 monety i 8 monet, ale też trochę nerwówki i jakiś kłótni

19 godzin temu, panna.marta napisał:

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Na początku zamkniecie w 4 ścianach i znudzenie, ale później jakby ktoś się pojawił i zburzył to co było i widać radość i może jakiś romans.

19 godzin temu, panna.marta napisał:

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

Nie znam sie na zdrowiu więc to zostawiam :)

 

19 godzin temu, panna.marta napisał:

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Może to być faktycznie coś związane z oczami (2 miecze) i widać, że ktoś z doświadczeniem i wiedzą będzie to wykonywać 

19 godzin temu, panna.marta napisał:

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Widać tutaj Pana, który będzie czarował mocno, jakieś plany się pojawią ale coś będzie Cię blokować i nie bardzo coś z tego wyjdzie

19 godzin temu, panna.marta napisał:

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

 

 

Pozbędziesz się czarnych myśli, staniesz się bardziej energiczna, czarująca. Zdecydowanie zmiana na plus :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Praca:

3 monety, as mieczy, 8 monet

Bardzo ładne karty:) będziesz zadowolona, rozwiniesz się, nowe obowiązki i dużo pracy  z satysfakcją 

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

Oj początek faktycznie będziesz zamknięta, ale później wyjdziesz poza swoją strefę, może to być jakiś niespodziewany seks

 

Zdrowie:

Rycerz kielichów 

kojarzy mi się z zatrzymaniem wody 

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

2 miecze, 6 monet, kapłan V

będziesz zadowolona z tego zabiegu

 

Pozytywne wydarzenie:

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

Jakiś facet będzie mnie czarował, ale mi się to nie spodoba - ty nie będziesz widzieć, że on jest tobą zainteresowany

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

Zobaczysz ile masz talentów i przestaniesz się tak zamartwiać, poczujesz się atrakcyjniejsza i pewna siebie:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Na pewno pracy Ci nie zabraknie, może podpisanie nowej umowy w Asie Mieczy.

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Początkowo chyba nic nie będzie się działo w sferze uczuć. Potem co najmniej flirt, albo seksy. W każdym razie Wieża zapowiada zmiany.

 

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

 

Może coś z hormonami? Ewentualnie uwaga na stan emocjonalny.

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

Uda się :)

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Jakiś facet będzie Tobą zauroczony, ale coś powstrzyma.

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

 

Wiele się nauczysz, staną przed Tobą jakieś opcje. Mimo lęków, obaw, staniesz się pewniejsza siebie, aktywna i przebojowa.

 

Dobrego 2021! :koniczynka::koniak:

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Weszłam w pierwszy rok numerologiczna, singielka, obejmuje nowe stanowisko pracy. 

 

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

 

Dobra współpraca, podnoszenie swoich kwalifikacji, ale także możliwość zdobyci nowej wiedzy. Bardzo dobre karty na pracę.

 

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

 

Nie będziesz zbyt aktywna, bo 4 monet wprost mówi o zasiedzeniu. U mnie zawsze pokazuje okres, kiedy raczej jestem w przysłowiowych "czterech ścianach". Ja myślę, że będziesz obsesyjnie myślała o stworzeniu relacji, ale na ten moment los lub raczej obecna sytuacja burzy nadzieję na trwały związek.

 

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

 

Hm. Chyba dobre, bo Rycerz jest energiczny. 

 

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

 

A ja myślę, że się wstrzymasz. Uznasz, że ta zachcianka będzie wyciągnięciem od Ciebie pieniędzy.

 

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

 

Możliwe, że się ktoś pojawi, ale mężczyzna będzie albo mieszkał za granicą lub z jakiś przyczyn Wasza znajomość pozostanie jedynie odległym marzeniem. Możliwe, że trochę będziesz się bała wejść w ten układ.

 

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw 

 

Sporo działania, zdobywanie nowych kwalifikacji, ale także ze zmienną płynnością finansową, co może trochę przysporzyć stresu. Jednak powinnaś doskonale sobie poradzić z każdą trudniejszą sytuacją, bo Buławowa to kobieta czynu. Będziesz energiczna i pewna siebie, warto zastanowić się, jak dobrze zainwestować zarobione pieniądze w przyszłych latach.

 

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Praca:

 

3 monety, as mieczy, 8 monet

W pracy... sporo pracy :) najpierw współpraca i tworzenie wspólnego projektu, może karty wskazują, że na początku będą potrzebne konsultacje z kimś na podobnym stanowisku, ale później widać, że będziesz całkowicie samodzielna. Popadniesz w rutynę, generalnie bez niespodzianek :)

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Uczucia :

4 monet, 10 kielichów, diabeł XV, dołożone wieża XVI 

Spędzanie czasu ze sobą i swoimi najbliższymi, w wąskim gronie. Widać, że będzie Cię to męczyć i będziesz potrzebowała odmiany 

 

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Zdrowie:

 

Rycerz kielichów 

Trzeba będzie zwrócić uwagę w kierunku gospodarki hormonalnej, bo za tym mogą iść jakieś zaburzenia nastroju

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Metamorfoza którą planuje na wiosnę:

 

2 miecze, 6 monet, kapłan V

Wydaje mi się, że te zmiany będą bardzo subtelne,  nie rzucające się w oczy (2 Mieczy), ale warte swojej ceny (6 Denarów), karty wskazują że idziesz do dobrego fachowca (Kapłan)

 

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Pozytywne wydarzenie:

 

Król kielichow, gwiazda XVII, 8 mieczy

Jakiś Pan się w Tobie zauroczy, ale związek z nim okaże się nie osiagalny, może będzie dzielić Was duża odległość 

W dniu 14.12.2020 o 22:44, panna.marta napisał:

Jakie plony przyniesie ten rok na kolejne lata? 

 

Mag I, 2 monety, 9 mieczy i dolozone królowa bulaw

Uzyskasz większą wiedzę i umiejętności na nowych stanowiskach pracy, będziesz bardziej multizadaniowa, nauczysz się walczyć ze stresem i nerwowymi sytuacjami. Będziesz bardziej pewna siebie 

 

Kochana wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku 2021! :koniak::piwo::koniczynka::1s_z:

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Lunaria napisał:

W pracy... sporo pracy :) najpierw współpraca i tworzenie wspólnego projektu, może karty wskazują, że na początku będą potrzebne konsultacje z kimś na podobnym stanowisku, ale później widać, że będziesz całkowicie samodzielna. Popadniesz w rutynę, generalnie bez niespodzianek :)

Spędzanie czasu ze sobą i swoimi najbliższymi, w wąskim gronie. Widać, że będzie Cię to męczyć i będziesz potrzebowała odmiany 

 

Trzeba będzie zwrócić uwagę w kierunku gospodarki hormonalnej, bo za tym mogą iść jakieś zaburzenia nastroju

Wydaje mi się, że te zmiany będą bardzo subtelne,  nie rzucające się w oczy (2 Mieczy), ale warte swojej ceny (6 Denarów), karty wskazują że idziesz do dobrego fachowca (Kapłan)

 

Jakiś Pan się w Tobie zauroczy, ale związek z nim okaże się nie osiagalny, może będzie dzielić Was duża odległość 

Uzyskasz większą wiedzę i umiejętności na nowych stanowiskach pracy, będziesz bardziej multizadaniowa, nauczysz się walczyć ze stresem i nerwowymi sytuacjami. Będziesz bardziej pewna siebie 

 

Kochana wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku 2021! :koniak::piwo::koniczynka::1s_z:

Dziękuję bardzo :*

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...