Skocz do zawartości

Kawa czy nie


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

W piątek będę w mieście u Pana, z którym byl romans na wiosnę. Nie rozmawiamy od dluzszego czasu. Zastanawiałam sie czy zaproponować mu kawę. 

 

Czy spotka sie ze mną na kawę? 

10 kielichów - król buław - 3 kielichów 

Wychodzi na to, ze nie powinno byc przeszkód 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, olejos napisał:

Hej, 

W piątek będę w mieście u Pana, z którym byl romans na wiosnę. Nie rozmawiamy od dluzszego czasu. Zastanawiałam sie czy zaproponować mu kawę. 

 

Czy spotka sie ze mną na kawę? 

10 kielichów - król buław - 3 kielichów 

Wychodzi na to, ze nie powinno byc przeszkód 

Stawiam na tak  - 3  kiele! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, olejos napisał:

Hej, 

W piątek będę w mieście u Pana, z którym byl romans na wiosnę. Nie rozmawiamy od dluzszego czasu. Zastanawiałam sie czy zaproponować mu kawę. 

 

Czy spotka sie ze mną na kawę? 

10 kielichów - król buław - 3 kielichów 

Wychodzi na to, ze nie powinno byc przeszkód 

Pan nie jest w związku (10 kielichów jako związek, 3 Kielichy - jako randka z kimś innym)? W tym przypadku się też zgodzi, trzeba powiedzieć.

Jak nie, to zgodzi się, widać spotkanie w 3 kielichach, jest chętny (Król Buław), 10 kielichów może oznaczać, że ma do Ciebie nawet uczucia, ewentualnie czuje będąc z Tobą harmonię, więź z bliską duszą.

I tak, i tak - się zgodzi ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
9 godzin temu, olejos napisał:

Czy spotka sie ze mną na kawę? 

10 kielichów - król buław - 3 kielichów 

Wychodzi na to, ze nie powinno byc przeszkód 

Tak, będzie spotkanie i flirt.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

O, te 3 kielichy mogą też zwiastować moją randkę z kimś innym - jest taka opcja, bardziej zdecydowany Pan. 10 kielichów może też pokazywać moją relację z innym Panem, z którym się spotykałam, teraz nieco wygasło. Ale myślę o tym Panu z wiosny przeokropnie ostatnimi czasy. 

Napisałam do niego, ale zero odzewu póki co. :(

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, olejos napisał:

Czy spotka sie ze mną na kawę? 

10 kielichów - król buław - 3 kielichów 

Tak, oczywiście. 10 Pucharów to karta spełnienia emocjonalnego, a 3 Pucharów to spotkanie.

Uważam, że się spotkacie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

O, te 3 kielichy mogą też zwiastować moją randkę z kimś innym - jest taka opcja, bardziej zdecydowany Pan. 10 kielichów może też pokazywać moją relację z innym Panem, z którym się spotykałam, teraz nieco wygasło. Ale myślę o tym Panu z wiosny przeokropnie ostatnimi czasy. 

Napisałam do niego, ale zero odzewu póki co. :(

Jeśli wyszedł w Królu Buław  -  on jest decydentem,  czyli nie tak od razu z odzewem. Odczekaj. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Zdałam pytanie kiedy sie odezwie. 

Król mieczy - trojka denarow - sąd ostateczny 

No, trochę sobie poczekam, bo trójka denarów to karta wyczekiwania. On się odciął co widać w królu mieczy, więc musi najpierw przemyśleć czy mu się opłaca. Jednak widać odpowiedź w sądzie ostatecznym. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

Zdałam pytanie kiedy sie odezwie. 

Król mieczy - trojka denarow - sąd ostateczny 

No, trochę sobie poczekam, bo trójka denarów to karta wyczekiwania. On się odciął co widać w królu mieczy, więc musi najpierw przemyśleć czy mu się opłaca. Jednak widać odpowiedź w sądzie ostatecznym. 

Kiedy? hm czas w tarocie jest cięzki do ustalenia jak wiesz.   O ile się odezwie, to wygląda na to, ze zeleży to od niego, od tego gdy pan sobie coś w głowie poukłada.  Czy wyście się nie pokłócili? bo Sad Ostateczny gdzieś mi mówi o oczyszczeniu sprawy w jego głowie, myślach. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, adamandium napisał:

Kiedy? hm czas w tarocie jest cięzki do ustalenia jak wiesz.   O ile się odezwie, to wygląda na to, ze zeleży to od niego, od tego gdy pan sobie coś w głowie poukłada.  Czy wyście się nie pokłócili? bo Sad Ostateczny gdzieś mi mówi o oczyszczeniu sprawy w jego głowie, myślach. 

Tak, bardzo się poklocilismy pod koniec maja, a później stwierdziliśmy, że zrywamy kontakt - od tamtej pory ze sobą nie rozmawialiśmy. Teraz ni z gruchy ni z pietruchy zapytałam o kawę. Daje mu czas. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...