Skocz do zawartości

2021 olejosa


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

No to lecimy. :)

 

Praca:

Papież - Mag - As Denarów 

Łał, no pięknie. :) Dużo rozwoju, może szkoleń, wszystko po mojej myśli, może jakiś awans lub bardziej dochodowa praca. Na bank nauka, która się opłaci, dosłownie.  

 

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

Pojawi się jakiś Pan, ale chyba uczucie i tak się wypali albo będzie to związek na odległość, co miałoby sens, bo żyje tak jakby na dwa miasta. 

 

Zdrowie:

As mieczy - giermek buław - Rycerz mieczy

Hm, no mogą pojawić się jakieś problemy wymagające interwencji lekarza. Bardziej związane z jakimiś infekcjami sezonowymi. 

 

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

Zakończenie bardzo męczących spraw i wojen. Mam nadzieję, że nie inaczej. 

+ dodałam pytanie czy to wydarzenie będzie pozytywne : słońce.

Chyba nie trzeba nic dodawać. :)

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, olejos napisał:

Praca:

Papież - Mag - As Denarów 

 

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

 

Zdrowie:

As mieczy - giermek buław - Rycerz mieczy

 

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

+ dodałam pytanie czy to wydarzenie będzie pozytywne : słońce.

Praca. Rozwój. Doskonalenie. Nowe możliwości, ew. rozrost korzeni.

Rozwojowo. Szczególnie wewnętrznie się rozwiniesz. Dostrzeżesz nowe możliwości (albo nie takie nowe, ale do tej pory nie zauważane).

Miłość. Potencjał. Poszukiwanie Świętego Graala. Wyczekiwanie. Tęsknota.

Poszukiwanie miłości, jakiś potencjał, ale oprócz wyglądania za światełkiem i czekaniem na przejście na inny level na razie nic więcej nie widzę.

Zdrowie. Nie powinno być źle. Sporo sił, uważałabym na uszy, oczy i kończyny. To co związane jest z kontaktem ze światem zewnętrznym i ruchem.

Najważniejsze wydarzenie. Potencjał, na który czekałaś. Przyjdzie zmiana, która będzie pozytywna. Może być to związane z czymś co Cię pasjonuje. Może to też być jakiś awans.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, olejos napisał:

 

 

Praca:

Papież - Mag - As Denarów 

Rozwój i nauka czegoś nowego, może jakieś nowe stanowisko w pracy. Widać, że tutaj będzie bardzo pozytywnie :)

7 godzin temu, olejos napisał:

 

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

Widać tutaj Pana, ale to osoba która jak szybko się pojawia tak i szybko znika. Niestety ta znajomość odbije się na Tobie i wywoła złe emocje.

7 godzin temu, olejos napisał:

 

Zdrowie:

As mieczy - giermek buław - Rycerz mieczy

Na zdrowie nie wypowiadam się :)

7 godzin temu, olejos napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

Widać tutaj nowy pozytywny początek kończący coś co obecnie Cię męczy. Może nawiązując do pracy to nowa praca lub stanowisko :)

7 godzin temu, olejos napisał:

+ dodałam pytanie czy to wydarzenie będzie pozytywne : słońce.

 

 

Zdecydowanie pozytywne :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, olejos napisał:

Praca:

Papież - Mag - As Denarów 

Bardzo ładny rozkład.

Uważam,  że będziesz pracować lub już pracujesz w bardzo dobrej firmie, dającej duże możliwości rozwoju merytorycznego jak również finansowego.

Myślę, że awansujesz. Papież to specjalista,  Mag to możliwości a As Denarów to zyski.

Przepiękny rozkład  ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, olejos napisał:

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

Widać jakąś wartościową relację opartą na romansie, tak jak byście sobie z tym Panem kupowali nawzajem drogie prezenty. Niestety to się jednak zakończy.. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, olejos napisał:

Zdrowie:

As mieczy - giermek buław - Rycerz mieczy

Rycerz Mieczy to nerwy, więc zwróć szczególnie na to uwagę..

As Mieczy to komunikacja, głos a zatem gardło.

Tak poza tym bez tragedii. Paź Buław to witalność, aczkolwiek lepszy w tej kwestii będzie jednak lekarz ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, olejos napisał:

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

Zakończenie bardzo męczących spraw i wojen. Mam nadzieję, że nie inaczej. 

+ dodałam pytanie czy to wydarzenie będzie pozytywne : słońce.

Chyba nie trzeba nic dodawać. :)

Uważam,  że wdrożysz w życie nowy projekt, który z jednej strony będzie rozwojowy, rokujący ale z drugiej strony jego realizacja będzie na tyle odległa, że sama idea upadnie.

Poza tym gdzieś wyjedziesz w tym 2021, zatem pozytywnie, co też potwierdza słoneczko ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 15.12.2020 o 13:25, olejos napisał:

Praca:

Papież - Mag - As Denarów

To są karty nowej pracy. Papież generalnie oznacza nową propozycje pracy, Mag też jest kartą nowości, mag jest przedsiębiorczy i kreatywny, ma możliwość zacząć czegos nowego, a as denarów oznacza po prostu nowa pracę.

 

W dniu 15.12.2020 o 13:25, olejos napisał:

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

As denarów przy miłości mówi o darze losu, po prostu ktoś odpowiedni dla Ciebie, dopasowany, taki, którym możesz powiedzieć "bóg mi go zesłał", Rycerz Kielichów również zapowiada nową miłostkę, przy czym on jest dość niestały, a 8 kielichów jest kartą pożegnań, zatem poznasz nowego jego mościa, jak ze snu, ale będzie on tylko na chwilę.

 

W dniu 15.12.2020 o 13:25, olejos napisał:

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

As buław to jest nowy impuls do działa, to jest takie coś, kiedy nagle doświadczasz błysku i zaczynasz działać. 3 buław to spoglądanie w przyszłość, planowanie, oczekiwanie na coś, a Śmierć to wiadomo, koniec jednego i początek czegoś innego... natomiast karty nie precyzują co to ma być. dośc ogólnie się wypowiedziały, jako nowe przedsięwzięcie, z wizjami na przyszłość, które jednak się nie rozwinie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2020 o 13:25, olejos napisał:

No to lecimy. :)

 

Praca:

Papież - Mag - As Denarów 

Łał, no pięknie. :) Dużo rozwoju, może szkoleń, wszystko po mojej myśli, może jakiś awans lub bardziej dochodowa praca. Na bank nauka, która się opłaci, dosłownie.  

 

Miłość:

As Denarów - Rycerz Kielichów - 8 kielichów 

Pojawi się jakiś Pan, ale chyba uczucie i tak się wypali albo będzie to związek na odległość, co miałoby sens, bo żyje tak jakby na dwa miasta. 

 

Zdrowie:

As mieczy - giermek buław - Rycerz mieczy

Hm, no mogą pojawić się jakieś problemy wymagające interwencji lekarza. Bardziej związane z jakimiś infekcjami sezonowymi. 

 

Najważniejsze wydarzenie:

As buław - 3 buław - śmierć 

Zakończenie bardzo męczących spraw i wojen. Mam nadzieję, że nie inaczej. 

+ dodałam pytanie czy to wydarzenie będzie pozytywne : słońce.

Chyba nie trzeba nic dodawać. :)

Praca: 

stabilnie, nowe możliwości rozwój, szanse życ nie umierać - a w pracy pracować  

 

Miłość: 

 

jakby jakiś wracacz się pojawił, romeo na koniu,  szukał szans powrotu. Albo ktoś się pojawi, ale Tobie nie będzie po czasie nic błyszczeć, prócz rozterki odejść  czy zostać  

 

Zdrowie: 

 

kości dadzą znać, układ kostny reumatoidalne stany 

 

Wydarzenie naj: 

 

finalnie zamkiesz za sobą etap jakiegość burzliwego romansu,  przewartościujesz świadomość na inne levele 

 

I dobrze na tym wyjdzesz, SŁOŃCE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...