Skocz do zawartości

Co powinnam zrobić? Pan X


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszłam trochę się pożalić, trochę poczytać co karty radzą. 

Miewam czas, że nie sięgam do kart przez pół roku. Później przychodzi moment, że coś mnie frustruje i szukam wskazówki, w tym w tarocie. 

 

Nie mam problemu z poznawaniem facetów. Jednak po czasie mnie nudzą. Trudno mi się zakochać czy poczuć miętę. Jestem po nieudanym związki sprzed laty, chłop mnie bardzo zranił. Wiosną poznałam Pana X, który jako jedyny po 3 latach zawrócił mi w głowie. Mieszka w odległym mieście. Czuliśmy oboje, że to nie przypadek, że się spotkaliśmy. Było namiętnie i z iskrą, oglupiałam. Po czasie zaczęłam zachowywać się jak dziecko i go odtracac (zanim zrobi to pierwszy). Wielokrotnie zrywałam kontakt sprawdzają c czy mu zależy. W ostateczności po jakimś czasie powiedzial 'ok, nie wytrzymuje takich huśtawek nastroju'. Zerwalismy kontakt. 

Poplakalam, pojawiali się inni, ja znalazłam nową pracę.. No jakoś rozeszło się po kościach. Niby tak, ale minęło pół roku, a ja nagle znowu mam go w głowie. I to tak, że po nocy nie umiem spać, tylko myślę co zrobić żeby odnowić kontakt. Zapytałam go wprost o kawę, nie odpisał. Wiem, że nikogo nie ma, za to wiem, że z pewnością miał mnie swego czasu dość. Ludzie, ja nie umiem na niczym innym skupić uwagi, nie umiem normalnie w pracy funkcjonować i spać. Pierwszy raz czuję takie pragnienie pogadania z nim. 

 

Postawiłam tarota na kilka pytań. Pomożecie? 

 

Co powinnam zrobić żeby odnowić tę relacje? 

3 buław - rycerz kielichów - giermek mieczy

3 buław oznacza, ze juz w sumie zrobilam pierwszy krok i zasialam ziarno. Rycerz Kielichów radzi żeby dobrze przemyśleć ten drugi krok i tez nie podchodzic do tego zbyt emocjonalnie, bo znowu pokaże mu, ze sie nic nie zmienilo. giermek mieczy, że może warto postawić na oczyszczajaca rozmowe zeby wszystko wyjaśnić. 

 

Czy jestem w stanie go jeszcze jakoś do siebie przekonać do trzech miesięcy? 

Giermek denarow - 6 kielichów - krol kielichów 

Powinno sie udac ze względu na sentyment. 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, olejos napisał:

Co powinnam zrobić żeby odnowić tę relacje? 

3 buław - rycerz kielichów - giermek mieczy

 

Czy jestem w stanie go jeszcze jakoś do siebie przekonać do trzech miesięcy? 

Giermek denarow - 6 kielichów - krol kielichów 

 

1. Nie działać pochopnie. Trochę być może jeszcze poczekać i działać rozważnie. Ukazać swoje emocje, ale nie zalać nimi. Rycerz jest aktywny, ale w tej 3 buław widzę czekanie na właściwy moment. Giermek mieczy skojarzył mi się z listem, wiadomością, byciem gotowym do działania.

 

2. Tak jest na to pewna szansa. Ale tu potrzeba rozwagi. Zwizualizowania tego czego naprawdę chcesz. Przypomnieć dobre rzeczy, dobre emocje, uczucia, które Was łączyły.

To działanie systematyczne, bez zbytniego narzucania się. Być w zgodzie ze swoimi uczuciami, nie zalewaniem nimi i pozwoleniem drugiej osobie na wybór drogi zgodnie z jej uczuciami.

 

Pierwszy raz jak spojrzałam na te karty to przyszło mi do głowy, że tu potrzeba czasu, cierpliwości, determinacji i stałości. Pewne rzeczy powinny zostać pokazane, pewne powiedziane, ale druga osoba potrzebuje czasu by to wszystko przetrawić i stawić czoła swoim własnym emocjom.

:_mysli:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, olejos napisał:

Co powinnam zrobić żeby odnowić tę relacje? 

3 buław - rycerz kielichów - giermek mieczy

Po prostu do niego napisz. Paź Mieczy to osoba wścibska, poszukująca informacji, a więc skontaktuj się, ale w takim bardziej romantycznym tonie, bo sam w sobie Paź Mieczy jest wredny i perfidny. Tu poprzedza go Rycerz Pucharów a więc zaproponuj spotkanie, napisz trochę komplementów itd. Rycek Pucharów mówi, abyś postawiła na emocje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, olejos napisał:

Czy jestem w stanie go jeszcze jakoś do siebie przekonać do trzech miesięcy? 

Giermek denarow - 6 kielichów - krol kielichów 

Uważam,  że tak. Musisz jednak wykazać się emocjonalnością. 6 Pucharów to karta wspomnień,  więc jeśli dłużej się znacie to wyciągnij w wiadomości to co było i jego to ujmie. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Po prostu do niego napisz. Paź Mieczy to osoba wścibska, poszukująca informacji, a więc skontaktuj się, ale w takim bardziej romantycznym tonie, bo sam w sobie Paź Mieczy jest wredny i perfidny. Tu poprzedza go Rycerz Pucharów a więc zaproponuj spotkanie, napisz trochę komplementów itd. Rycek Pucharów mówi, abyś postawiła na emocje 

A paź mieczy? Może wskazywać na jego wredną i perfidną odpowiedź. Może faktycznie lepiej dać mu przemyśleć sytuację. Nie wiem cholera, boję się trochę jego odpowiedzi. :(

Odnośnik do komentarza
  • Co powinnam zrobić żeby odnowić tę relacje? 
     

3 buław - rycerz kielichów - giermek mieczy

 

A u mnie 3 buław raczej obrazuje spoglądanie na nowe, nie odwracanie się do tyłu, czyli co miało być pomiędzy Wami, to już nie wróci, ale pytasz co zrobić.

Musiałabyś pokazać, że zrozumiałaś, gdzie popełniałaś błędy i pokazać się od tej bardziej uczuciowej i wrażliwej strony. Z pewnością więcej pokory, samokrytyki i chęci wyjaśnienia trudnej sytuacji, ale kluczem może być tutaj szczera rozmowa o emocjach.

 

Czy jestem w stanie go jeszcze jakoś do siebie przekonać do trzech miesięcy? 

Giermek denarow - 6 kielichów - krol kielichów 

 

Myślę, że tak, aczkolwiek to będzie trochę powolny proces. Pan ma chyba sentyment do Ciebie, więc może chcieć dać Wam kolejną szansę.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, olejos napisał:

A paź mieczy? Może wskazywać na jego wredną i perfidną odpowiedź. Może faktycznie lepiej dać mu przemyśleć sytuację. Nie wiem cholera, boję się trochę jego odpowiedzi. :(

Ale kart zapytałaś o radę,  zatem karty mówią o tym co Ty masz zrobić,  a nie o tym co zrobi.

Może być różnie ale jak będzie tego oficjalnie nie wiemy,  bo Tarot odpowiedział Ci co Ty masz zrobić. Jeśli ciekawi Cię jego reakcja to dopytaj.

Natomiast tu karty skupiły się na Tobie. Paź Mieczy to nie tylko taka żmijka, ale to też karta kontaktu, a  z Rycerzem Pucharów ma to nieco inny wydźwięk,  dużo lżejszy.

Czytając obie te karty na raz - napisz mu coś romantycznego, może zaproponuj randkę czy po prostu zwyczajne spotkania, bo Rycerz Pucharów to karta romansu, randek. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie-tarotowo - rada ode mnie - uporać się z tymi schematami w głowie, które powodują, że sabotażujesz związki. Może terapia? To, że ożywisz Wasz związek nie znaczy,że znów nie będziesz fundować mu w przyszłości tego samego...A po co to komu? :D

 

A tarotowo - myślę, że śmiało powinnaś być po prostu aktywna (3 Buław), podziałać na jego emocjach(pucharowy), jednocześnie będąc wyważoną(mieczowy).

Wiesz...coś na zasadzie " Hej, przechodzę właśnie koło [jakieś miejsce], pamiętasz, jak byliśmy tu razem i zdarzyło się coś tam,coś tam?"  Ożyw wspomnienia (6 Kielichów), niech sobie przypomni o Tobie...

Edytowane przez Roulette
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2020 o 22:28, Roulette napisał:

Nie-tarotowo - rada ode mnie - uporać się z tymi schematami w głowie, które powodują, że sabotażujesz związki. Może terapia? To, że ożywisz Wasz związek nie znaczy,że znów nie będziesz fundować mu w przyszłości tego samego...A po co to komu? :D

 

A tarotowo - myślę, że śmiało powinnaś być po prostu aktywna (3 Buław), podziałać na jego emocjach(pucharowy), jednocześnie będąc wyważoną(mieczowy).

Wiesz...coś na zasadzie " Hej, przechodzę właśnie koło [jakieś miejsce], pamiętasz, jak byliśmy tu razem i zdarzyło się coś tam,coś tam?"  Ożyw wspomnienia (6 Kielichów), niech sobie przypomni o Tobie...

Tak Roulete, bylam na terapii 2 lata, ale powrocilam do starych schematow. W przyszłym roku wracam do psychologa. 

 

Połączyłam wszystkie rady i napisalam do niego znowu. Jeśli nie odpisze to będzie mi przeogromnie smutno. W sumie już jest. Połączyłam wszystkie rady i po pierwsze od zapytania o kawę dalam mu kilka dni spokoju. A teraz napisalam mu po prostu ludzkie przeprosiny. On nie lubi podchodów, lubi wszystko wprost. 

 

Nie stawiam tarota na jego reakcję czy odpowiedź. Już nie łudzę nadziei, że to wróci nawet na koleżeńskie tory. 

Odnośnik do komentarza

1. A moim zdaniem poczekać, zwolnić, 3 buław dla mnie jest bierną, oczekująca - ma plan. Dlatego poprostu czekaj na razie, wszystko przeplanuj. Czekaj aż się odezwie (3 buław + paź), wtedy zareaguj miło, ciepło, okaż swoją radość (Rycerz Kielichów), ale tak łagodnie, z umiarem (3 buław i paź mieczy).

 

2. Jesteś w stanie to zrobić :)

Moze to być jakiś konkretny gest lub podarunek (paź), który by przypomniał mu o starych miłych czasach (6 kielichów). Jak najmniej Cię lubi (Król Kielichów). 

 

Troszkę rozumiem Cię z Twoimi jazdami, u mnie w stanach maniakalnych coś podobnego się włącza, nie dotyczy to tylko relacji miłosnych, ogólnie. Nie jest to przeplanowane, czy coś - samo idzie - bam-bam-bam! Nie nadążam za sobą :( Prawdopodobnie przez to, że miałam traumy z uspołecznieniem jako dziecko, teraz w takich stanach to wyłazi z podświadomości. 

Zazdroszczę Ci terapii, mi psycholodzy nie ufają, jak mówię, że tak mi odwala (i nie tylko) :/ Ostatnio prosiłam o przepracowanie, a tam... Ale Pani jest taka miła, Pani specjalnie źle o sobie mówi! No tak, tak...

 

Trzymam kciuki za naprawienie relacji :) Wierze, że będzie dobrze i się pohodzicie :) Musisz tylko jakoś się lepiej kontrolować, bo pewnie rozumiesz, że powtórka, to słabo...

 

Trzymam kciuki i powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Willow napisał:

1. A moim zdaniem poczekać, zwolnić, 3 buław dla mnie jest bierną, oczekująca - ma plan. Dlatego poprostu czekaj na razie, wszystko przeplanuj. Czekaj aż się odezwie (3 buław + paź), wtedy zareaguj miło, ciepło, okaż swoją radość (Rycerz Kielichów), ale tak łagodnie, z umiarem (3 buław i paź mieczy).

 

2. Jesteś w stanie to zrobić :)

Moze to być jakiś konkretny gest lub podarunek (paź), który by przypomniał mu o starych miłych czasach (6 kielichów). Jak najmniej Cię lubi (Król Kielichów). 

 

Troszkę rozumiem Cię z Twoimi jazdami, u mnie w stanach maniakalnych coś podobnego się włącza, nie dotyczy to tylko relacji miłosnych, ogólnie. Nie jest to przeplanowane, czy coś - samo idzie - bam-bam-bam! Nie nadążam za sobą :( Prawdopodobnie przez to, że miałam traumy z uspołecznieniem jako dziecko, teraz w takich stanach to wyłazi z podświadomości. 

Zazdroszczę Ci terapii, mi psycholodzy nie ufają, jak mówię, że tak mi odwala (i nie tylko) :/ Ostatnio prosiłam o przepracowanie, a tam... Ale Pani jest taka miła, Pani specjalnie źle o sobie mówi! No tak, tak...

 

Trzymam kciuki za naprawienie relacji :) Wierze, że będzie dobrze i się pohodzicie :) Musisz tylko jakoś się lepiej kontrolować, bo pewnie rozumiesz, że powtórka, to słabo...

 

Trzymam kciuki i powodzenia życzę :)

Dziękuję Willow. Rozumiem Cię, ja też jestem milusia, a jak wpadam w furię to jest tragedia, nie da się mnie powstrzymać. Jest mi przykro, bo to naprawdę wartościowy facet, już nawet nie mówiąc w kwestii romansu czy sprawach uczuciowych. Niczego nie żałuję tak w tym roku jak zerwanej tej znajomości. Jednak nie dziwię mu się, że nie odpisuje. Też bym nie wytrzymała takich jazd. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

3 buław to karta mówiąca: przystań na chwilę, popatrz na horyzont, tam już coś widać, ale nie rób nic, bo cokolwiek nie zrobisz, nie będzie to miało żadnego wpływu, tutaj już czekasz i planujesz co dalej. Trochę podobnie jak przy 7 denarów, ale tam po prostu czekasz aż coś dojrzeje. Tutaj spoglądasz i nie wiesz czy coś z tego będzie....

Rycerz pucharów - kiedy pojawi się kontakt, idź za tym, nie odtrącaj, daj się ponieść emocjom, tym pozytywnym rzecz jasna. Zadbaj też o odpowiedni nastrój, Rycerze przynoszą nastrój, a nastrój rycerza pucharów jest przyjazny, zapraszający, paź mieczy z kolei mówi: zrób rozeznanie sytuacji, zbierz informacje. Czyli tak konkretnie, przypominaj się co jakiś czas subtelnie, typu: życzenia na nowy rok, na urodziny, coś tam na FB zalajkuj itp

 

Jesteś w stanie go przyciągnąć, ale wymaga to działań odwołujących się do dobrych wspomnień.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. 

Ja juz stracilam wiarę. Poznaliśmy się na portalu internetowym. Po tym jak nie odpisywał usunęłam konto i chcialam zacząć na nowo od tego roku. 

Wczoraj zalozylam nowe, z innymi danymi i zdjeciem bez twarzy. Napisał. Nie wiedział, ze to ja, ale nastrój flirtu byl ten sam jak sie poznalismy. Po chwili rozmowy wtracilam slowko, ktore zdradzilo, ze ja to ja - celowo. Zyczylam mu milej nocy. 

Milczal. 

Po godzinie napisał, że jestem wytrwała. 

 

Nie wiem co będzie dalej, ale może to o to chodziło i coś ruszy. Może to mu przypomni, ze da sie ze mna normalnie porozmawiać i nadal moze byc milo przecież. 

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...