Skocz do zawartości

Rozkład na znajomość dość świeżą


Roulette

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam sobie tego kolegę i zachowuje się On niejednoznacznie. Raz przysięgłabym, że mu się podobam, a innym razem (gdy się nie widzimy i jest kontakt w necie) jest nieinicjatywowy. Zawsze, gdy jesteśmy razem jednak, to wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że On jest zainteresowany. W zasadzie tylko to mnie interesuje...Sytuacja jest bardziej skomplikowana, ale nie chcę o tym wspominać. Chciałabym jedynie rozgryźć ten brak spójności. Dodam, że chciałabym tej relacji, chciałabym żebyśmy byli przyjaciółmi, bo jestem w obcym mieście a znajomych brak...Do tego jestem mocno wybredna, a z Nim mi "klika"

 

Zadałam więc parę pytań:

 

1.Skąd bierze się ta wyżej wspomniana zmienność u Niego? 

3 Buławy, Królowa Pucharów, Król Mieczy - tutaj wydaje mi się, że On widzi, że mi się podoba, jednak sam nie jest zainteresowany, stąd zachowanie dystansu, gdy nie jesteśmy w normalnej interakcji.

2. Jak wg Niego podchodzę do Niego ja? Słońce - uważa, że moje podejście do Niego jest ciepłe, serdeczne, przyjacielskie

3. Jak On podchodzi do mnie? Królowa Pucharów - i tu mam ZGRYZ. Czy On podchodzi do mnie tak, jak JA byłabym w typie Pucharów? czyt. myśli, że się zakochałam, czy KP przedstawia JEGO podejście do mnie,czyli podejście z uczuciem......hm?

4. Czego On od tej relacji chce - Król Pucharów - Trochę mi się tu wszystko rozjeżdża, bo Król Mieczy z pierwszego pytania nie za bardzo się komponuje z Pucharowym. Dobra, chce uczucia, ale biernie, platonicznego, niezrealizowanego?

5. Jego działania w moim kierunku na najbliższą przyszłość - 4 Mieczy - i to by się zgadzało, bo właśnie poza tym, jak się widzimy to on w tej 4 Mieczy nieruchomej właśnie jest. Brak inicjatywy, niechęć do kontaktu.

6.  Jego działania w moim kierunku w dalszej przyszłości - 9 Mieczy, Mag, Świat

Tutaj myślę sobie, że czeka mnie rozczarowanie, bo nie będzie z tego żadnej znajomości na dłuższą męte, gdyż Mag sobie pójdzie w świat, hehe.

Jednak będziemy mieli ze sobą do czynienia jeszcze dłuższy czas.

 

Jaka jest Wasza interpretacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak ktoś pomoże? 

 

Rozważam jeszcze, że przy pierwszym pytaniu może być konflikt uczuć vs rozsądku, jako że KPucharów się dubluje i przedstawia ona podejście jego do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

1.Skąd bierze się ta wyżej wspomniana zmienność u Niego? 

3 Buławy, Królowa Pucharów, Król Mieczy

Odnoszę wrażenie, że on kogoś może mieć np żonę,  bo jeśli pytasz Tarota o to, co jest przyczyną zmienności u niego i pojawia się kobieta to jest znak, że ktoś tam w życiu u niego jest.

Król mieczy to on odcinający się, ale nie tylko od tej kobiety ale też i od Ciebie - stąd ta zmienność.

Król Mieczy to człowiek,  który nie chce miłości, bo on zajmuje się życiem zawodowym. On się izoluje, jak ma humor to jest relacja,  a jak potrzebuje spokoju to się odcina i dlatego jest jak jest..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

Jak wg Niego podchodzę do Niego ja? Słońce

Wychodzisz do niego jako pełna ciepła kobieta, pełna miłości,  energii czy witalności. Starasz się przepięknie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

Jak On podchodzi do mnie? Królowa Pucharów

Z jednej strony on może mieć kontakt z byłą kobietą ale z drugiej strony widzi w Tobie potencjał na dobrą żonę, no ale jest to logiczne. Skoro wyżej wyszło Słońce w tym co wnosisz, dlatego też chce się odwdzięczyć i jest wobec Ciebie ciepły. 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

Czego On od tej relacji chce - Król Pucharów

On chce ciepła i miłości. To wiemy na pewno. Natomiast Król Mieczy to mężczyzna, która nie zawsze się odcina na amen. Generalnie on potrzebuje pobyć sam, bo po pierwsze jest to karta samotności z wyboru, a więc on chce odpocząć od wszystkiego i wszystkich, a po drugie Król Mieczy zawsze stawia na pierwszym miejscu sprawy zawodowe.

Dlatego on jest chłodny,  niedostępny, izolujący się, bo taka jest jego natura,  aczkolwiek w obliczu tego Króla Pucharów on może gdzieś w głębi duży chcieć miłości, ale tego po nim nie widać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

Jego działania w moim kierunku na najbliższą przyszłość - 4 Mieczy

Tak jak napisałem powyżej, on nic nie zrobi,  bo skupia się na pracy i on po prostu nie chce. To pragnienie miłości jest , ale bardzo głęboko. On przede wszystkim pragnie spokoju, o czym mówi 4 Mieczy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

Jego działania w moim kierunku w dalszej przyszłości - 9 Mieczy, Mag, Świat

To się niestety rozjedzie. Mag ze światem to oddalanie się od Ciebie, na skutek innych zajęć.

Mag to nowe możliwości. Uważam,  że on dostanie jakąś propozycje pracy albo zajmie się nowym projektem i tylko to będzie mu zaprzątało głowę.

Świat to też karta internetu, więc może się zdarzyć, że do Ciebie napisze ale to będzie bardziej kurtuazyjne, o czym mówi Mag.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Odnoszę wrażenie, że on kogoś może mieć np żonę,  bo jeśli pytasz Tarota o to, co jest przyczyną zmienności u niego i pojawia się kobieta to jest znak, że ktoś tam w życiu u niego jest.

Król mieczy to on odcinający się, ale nie tylko od tej kobiety ale też i od Ciebie - stąd ta zmienność.

Król Mieczy to człowiek,  który nie chce miłości, bo on zajmuje się życiem zawodowym. On się izoluje, jak ma humor to jest relacja,  a jak potrzebuje spokoju to się odcina i dlatego jest jak jest..

Żony nie ma na 100%, kobiety też nie. Być może to jakaś była dziewczyna, albo ktoś "na oku", jeśli już celujemy w inne osoby. (Zresztą, przy 3 Buław)Kiedyś pytałam,czy ma kogoś na oku, wyszła 8 Monet w pytaniu...Zinterpretowałam to wówczas jako to, że jest zbyt zajęty pracą..

Edytowane przez Roulette
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ziomal597 napisał:

Wychodzisz do niego jako pełna ciepła kobieta, pełna miłości,  energii czy witalności. Starasz się przepięknie 

Jestem naturalna.... :D nie staram się na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ziomal597 napisał:

To się niestety rozjedzie. Mag ze światem to oddalanie się od Ciebie, na skutek innych zajęć.

Mag to nowe możliwości. Uważam,  że on dostanie jakąś propozycje pracy albo zajmie się nowym projektem i tylko to będzie mu zaprzątało głowę.

Świat to też karta internetu, więc może się zdarzyć, że do Ciebie napisze ale to będzie bardziej kurtuazyjne, o czym mówi Mag.

Dziękuję za interpretację :) też odczytałam to jako pójście w siną dal. Natomiast karty sprzyjają pytającemu,a Świat to pozytywna karta, więc nie sądzę, bym to przepłakała.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

1.Skąd bierze się ta wyżej wspomniana zmienność u Niego? 

3 Buławy, Królowa Pucharów, Król Mieczy

Lubi poobserwowac sobie jak działa na kobiety, albo obawia się, że rozbudzi w Tobie uczucia a tego nie chce

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

2. Jak wg Niego podchodzę do Niego ja? Słońce

Bardzo ciepło, przyjaźnie. Uważa, że to on jest w centrum zainteresowania 

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

3. Jak On podchodzi do mnie? Królowa Pucharów

Jak do kobiety, która trzeba się opiekować, dbać o nią

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

4. Czego On od tej relacji chce - Król Pucharów

Może wyskoczenia od czasu do czasu na piwo/drinka

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

5. Jego działania w moim kierunku na najbliższą przyszłość - 4 Miecz

Żadne, izoluje się 

W dniu 17.12.2020 o 21:44, Roulette napisał:

6.  Jego działania w moim kierunku w dalszej przyszłości - 9 Mieczy, Mag, Świat

Wasze drogi rozejdą się on pogna gdzieś dalej ewentualnie będzie jakiś kontakt, ale tylko wirtualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Karty ogólnie sa mega czytelne. W skrócie. On jest Toba zauroczony i oczekuje relacji partnerskiej, damsko-męskiej. Natomiast uwaza, ze traktujesz go bardziej jako kolege niz jako potencjalnego faceta, dlatego sie nie angażuje i nie zaryzukuje bliższego kontaktu.

 

Karta Słońca oznacza taka przyjacielska, zabawa atmosferę a facetowi chodzi o cos pełniejszego niz przyjaźń. Z Krolowa pucharow oprócz przyjaźni się także sypia, a on po Tobie tego nie widzi, bys chciała uczynić go Królem Pucharow, czyli obdarzyć uczuciem. 

 

Wy sie po prostu rozwijacie z oczekiwaniami, Ty chcesz go (wg niego) władować do friendzone a on glupi nie jest (krol mieczy) i ani mysli robic cokolwiek 4 mieczy, wiedząc, że nie będzie tego co on chce czyli Króla Pucharow...

 

Moze warto okazać mu troche wiecej zainteresowania by poczul sie jak facet przy Tobie ?

Edytowane przez Arbogast
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...