Skocz do zawartości

Finanse na pół roku


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiając karty na 2021 zapomniałam zapytać o finanse. 

Zatem jak będą wyglądaly moje sprawy finansowe w ciągu 6 miesięcy tak mniej więcej do końca czerwca :

 

Słońce XIX, król pucharów, królowa monet

 

Bardzo ładne karty chociaż zastanawiam się nad królem kielichow. Może czasem po prostu będę się o to martwić, ake chyba niepotrzebnie. 

 

Rada: 9 buław. Wychodzi na to, żeby czasem coś sobie odpuścić o nie rwać się. Nie być rozrzutnym. 

Odnośnik do komentarza

Panna.marta to będzie okres finansowo bardzo sprzyjający Tobie, jednocześnie odczytuję też tak, że to nie będzie miało większego znaczenia dla Ciebie. tak jakby to nie było Ci potrzebne 

Rada sugeruje wstrzemięźliwość ale nie tylko co do wydawania środków ale co do całej sytuacji.

Ciekawe karty 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Jak będą wyglądaly moje sprawy finansowe w ciągu 6 miesięcy tak mniej więcej do końca czerwca :

 

Słońce XIX, król pucharów, królowa monet

Przy Słońcu to można powiedzieć, że finanse będą bajeczne :) nie masz się o co martwić, bardzo sprzyjający okres będziesz mogła wspomóc i kogoś z rodziny (Król Kielichów) i na Twoje zachcianki też nie zabraknie (Królowa Denarów) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Zatem jak będą wyglądaly moje sprawy finansowe w ciągu 6 miesięcy tak mniej więcej do końca czerwca :

 

Słońce XIX, król pucharów, królowa monet

Bardzo dobrze :) Ze Słońcem możesz zapomnieć o zmartwieniach, będziesz mieć dobrze i radośnie, radość i zadowolenie również widać w Królu Monet, może trochę wydatków przyjemnych, może związanych z sztuką/randkami, w Królowej Twoja satysfakcja stanem materialnym - może zainwestujesz w wygląd, dom :)

2 godziny temu, panna.marta napisał:

Rada: 9 buław.

Zwyczajnie uważaj na wydatki, wstrzymaj się w takich przypadkach :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, panna.marta napisał:

Słońce XIX, król pucharów, królowa monet

Generalnie bardzo dobrze. Król Pucharów sugeruje, że będziesz wydawała kasę na wszelkie zachcianki, ale mimo to zródełko będzie odnawialne.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...