Skocz do zawartości

Rok 2021 Orwell (Willow)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy, to wszyscy - ten rok był specyficzny, ale poprzedni gorszy, także chyba idzie ku poprawie  :)

Oby :)

Mezatka, bezrobotna, 2 koty, próbuje w końcu ustalić termin obrony pracy dyplomowej, przede mną dom i pewne załatwianie urzędowe...

 

1. Klimaty: Rycerz Mieczy + 4 monet + 6 kielichów

Nerwowo, potem spokojnie, potem milo-relaksowo :D Mam nadzieję, że nie będę dalej siedzieć w 4 ścianach z tymi 4 monet i 6 kielichami, a tak chyba sporo czytania, uczenia się i rozmów, leniuchowania, pewnie jakaś znajomość powróci :)

2. Główne zdarzenia (dzięki, Lianna :bukiet3i:): 9 monet + 7 monet + Król Monet

Naprawi się sytuacja zawodowa, zatrudnię się na stale, Lord and Husband będzie zadowolony :D A może ciąża?

 

3. Dobre: Świat + Sprawiedliwość + 7 kielichów

Ostatnio wszędzie wyskakuję mi lub Świat lub Sprawiedliwość :) Szczerze nie wiem. O, to może dotyczyć mojego pobytu w Polsce! Właśnie zrozumiałam! :)

 

4. Lord and Husband (związek): 6 buław + Diabeł + 7 monet

Lub chodzi o bardzo namiętny seks (6 buław + Diabeł) codziennie (7 monet), lub o to, że jego kontrola i zazdrość (6 buław + Diabel) nieco się złagodzą (7 monet), on w każdym razie pracuje nad tym.

 

5. Stan psychiczny: Wieża + 6 monet + Koło

No super teraz... Znowu będę miała jakieś jazdy, załamania, Koło może zaznaczyć zmienność nastrojów. Z drugiej strony widać też pomóc (medyczną, koleżeńską), i Koło - jakby prawidłowo dobrane leki, metoda, może bardziej sprecyzowana diagnoza... Nie wiem.

 

6. Rodzina: Wieża + Król Mieczy + Świat

Bardzo nie fajnie to wygląda, chyba pogorszenie stanu zdrowotnego dziadka (jest Wagą - Król Mieczy) :( W Świecie może jednak będzie polepszenie?.. Też może być nagły kontakt z od kogoś z krewnych. Można różnie odczytać...

 

7. Otoczenie: Rycerz Kielichów + Śmierć + Kochankowie

Mam wrażenie, że znowu zajdą jakieś zmiany w otoczeniu. Rycerz Kielichów - to ja, zawsze wyruszam z sercem na dłoni, emocjonalnie się angażuje - coż, ulegnie to zmianą (Śmierć), pewnie będę komunikować się w sposób nadal serdeczny, ale na zasadzie szczerej komunikacji na równych warunkach dla wszystkich. Romansów nie chcę, kochanków też, mam alergię na te rzeczy.

 

8. Praca: As Monet + Królowa Mieczy + Rycerz Monet

Dostane w końcu i na stale. Pewnie znowu powiązana z j. obcymi, lub pracą z danymi (miecze).

 

9. Rozwój duchowy: Mag + 6 kielichów + Wieża 

Będę uczyć się nowych rzeczy, czytać, dyskutować na forum, 6 kielichów - to też taka powtórka, może jakieś tematy przeszłych wcieleń, lub coś związanego z korzeniami emocji, podświadomością. Sporo przyjemności :) Wieża - coś, co zniszczy te fundamenty, o które się opierałam. Z sumy Papież - no to wpłynie mocno na mój światopogląd, wartości, ideały.

10. Licencjat: Księżyc + Królowa Buław +Sąd 

Mimo, że będzie sporo niejasności, dam rady i zamknę ten rozdział! 

 

11. Mój kobiecy urok (narcyzm :dance:): 6 kielichów + Gwiazda + 9 kielichów

Wyładnieje i bardzo przytyje (powiedziała kobieta podjadając nutelle, póki nikt nie zauważył) :D Będę toczyć się kuleczką (Gwiazda jest sferyczna ;), tak na serio, to na pierwsze spojrzenie pomyślałam o ciąży.

 

12. Niespodzianka: 4 monet + Cesarz + As Kielichów

Lord and husband będzie kochać bardziej :D :serce:

 

13. Uważać: 4 monet + Król Monet (As Buław) + Słońce

NFI. Mam nadzieję, że pewny stary znajomy z pod znaku ziemskiego nie zaoferuje się znowu kolegować (już było), to już było by zupełnie dziwne, zresztą definitywne "nie" ode mnie. I co chodzi z tą 4 monet? :D

 

14. Rada: paź monet + Kaplan + 6 buław

Poszerzać małymi krokami swoje horyzonty duchowe i edukacyjne

 

15. Lekcja: As Mieczy + 5 mieczy + Wieża 

Nawet jak ziemia płonie - mówić! Mówić! Willow wygada się że wszystkiego :/

 

Dziękuję za spojrzenie wszystkim :serce:

Wiem, że jest tego dużo, można odpowiadać na tylko te punkty, które wam podobają najbardziej :D

 

W każdym razie dziękuję z góry!:bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Willow napisał:

Klimaty: Rycerz Mieczy + 4 monet + 6 kielichów

Uważam,  że problemem mogą być pieniądze. Rycerz Mieczy z 4 Denarów zapowiada brak stabilizacji finansowej, tak jakbyś na skutek nagłych wydatków musiała zapożyczać kasę z oszczędności. 6 Pucharów zapowiada, że takie zawały będą się niestety powtarzać..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Willow napisał:

Główne zdarzenia (dzięki, Lianna :bukiet3i:): 9 monet + 7 monet + Król Monet

Naprawi się sytuacja zawodowa, zatrudnię się na stale, Lord and Husband będzie zadowolony :D A może ciąża?

 

3. Dobre: Świat + Sprawiedliwość + 7 kielichów

2) Wiesz co ..9 Den z 7 Den mówi o tym,  że będzie próbowała kapitalizować pieniędze po potencjalnym zawale finansowym, który widzę powyżej.

Będziesz budować pozycję zawodową. Ciąży tu absolutnie nie widzę.

 

3) Dobre 

Pozałatwiasz jakieś formalności, które mogą być związane z zagranicą. Może paszport, albo dowód osobisty. Chodzi tu o dokument, który uprawnia do podróżowanie.

Poza tym będziesz żyła w swoim świecie, będziesz szukała racjonalnych rozwiązań poprzez snucie marzeń.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Willow napisał:

Lord and Husband (związek): 6 buław + Diabeł + 7 monet

Oj będzie się działa. Widzę tu namiętność w czystej postaci, ów stan może trwać i trwać bo 7 Den to generalnie zastój ale tu akurat w pełni pożądany ;)

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Willow napisał:

5. Stan psychiczny: Wieża + 6 monet + Koło

No super teraz... Znowu będę miała jakieś jazdy, załamania, Koło może zaznaczyć zmienność nastrojów. Z drugiej strony widać też pomóc (medyczną, koleżeńską), i Koło - jakby prawidłowo dobrane leki, metoda, może bardziej sprecyzowana diagnoza... Nie wiem.

 

Ja sie dolacze ze po nowym roku Twoje problemy mina. Ktos Ci pomoze jezeli chodzi o stan psychiczny. Kolo jednak pokazuje cyklicznosc czyli ze historia sie powtorzy i problem znow powroci

 

 

3 godziny temu, Willow napisał:

Mój kobiecy urok (narcyzm :dance:): 6 kielichów + Gwiazda + 9 kielichów

Wyładnieje i bardzo przytyje (powiedziała kobieta podjadając nutelle, póki nikt nie zauważył) :D Będę toczyć się kuleczką (Gwiazda jest sferyczna ;), tak na serio, to na pierwsze spojrzenie pomyślałam o ciąży.

Byc moze odmlodniejesz (?) No i bedzoesz sobie troche proznowac.takze narcyzm jak najbardziej.

 

To jest to co mi sie tak w pierwszej kolejnosci skojarzylo. Jak mi cos jeszcze wpadnie fo glowy nowego to napisze.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Stan psychiczny: Wieża + 6 monet + Koło

No super teraz... Znowu będę miała jakieś jazdy, załamania, Koło może zaznaczyć zmienność nastrojów. Z drugiej strony widać też pomóc (medyczną, koleżeńską), i Koło - jakby prawidłowo dobrane leki, metoda, może bardziej sprecyzowana diagnoza... Nie wiem.

 

6. Rodzina: Wieża + Król Mieczy + Świat

5) Będziesz miała zaburzenia równowagi poprzez nieoczekiwane okoliczności. Wieża to nerwy, szok. Coś Cię będzie nagle zaskakiwało, co odbijać się będzie na psychice. 6 Den z Wieżą to dosłownie załamanie równowagi.

 

6) Rodzina

Uważam,  że możesz popaść w konflikt czy to z ojcem,  czy to może innym mężczyzną z rodziny. Docelowo widać,  że Wasze stosunki mooocno się poluzują.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Otoczenie: Rycerz Kielichów + Śmierć + Kochankowie

Mam wrażenie, że znowu zajdą jakieś zmiany w otoczeniu. Rycerz Kielichów - to ja, zawsze wyruszam z sercem na dłoni, emocjonalnie się angażuje - coż, ulegnie to zmianą (Śmierć), pewnie będę komunikować się w sposób nadal serdeczny, ale na zasadzie szczerej komunikacji na równych warunkach dla wszystkich. Romansów nie chcę, kochanków też, mam alergię na te rzeczy.

 

8. Praca: As Monet + Królowa Mieczy + Rycerz Monet

7) Otoczenie 

Widać życzliwość ze strony ludzi ale ona będzie bardziej kurtuazyjna, a to dlatego, że dalej masz Śmierć z Kochankami, a zatem Ci ludzie będą tak naprawdę podchodzili do Ciebie z rezerwą. Poza tym odnoszę wrażenie, że Ty jesteś za dobra. Ty potrafisz uchylić komuś nieba,  jesteś romantyczna ale też taka dobroczynna i ludzie będą to wykorzystywali i uczyli Cię zmiany postępowania. O tym mówi właśnie Śmierć,  czyli przejścia, doświadczanie  niezbyt przyjemnych sytuacji ze strony otoczenia i to Cię nauczy bycia powściągliwą.

 

8) W pracy widać rozkwit finansowy, stabilna posadka.

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Rozwój duchowy: Mag + 6 kielichów + Wieża 

 

10. Licencjat: Księżyc + Królowa Buław +Sąd 

Mimo, że będzie sporo niejasności, dam rady i zamknę ten rozdział! 

 

11. Mój kobiecy urok (narcyzm :dance:): 6 kielichów + Gwiazda + 9 kielichów

9) Rozwój duchowy 

Będziesz wykorzystywała potencjał duchowy, widać w Magu rozwój. 6 Pucharów z Wieżą mówi o zburzeniu dotychczasowych wzorców i stąd w Magu rozwój, wejście w inny wymiar wtajemniczenia.

 

10) LICENCJAT 

 

Księżyc mówi o Twoich wątpliwościach, tak jakbyś nie wierzyła do końca, że ukończysz te studia.

Natomiast to nieprawda bo Księżyc to przecież iluzja. Zdać, zdasz ten licencjat, bo Królowa Buław to pewność siebie, choć jednocześnie nie koncentrujesz się wyłącznie na tym.

Finalnie jednak widać  ukończenie .

 

11) Urok

 

Jak to kobieta będziesz stawiała na wygląd. ;)

Gwiazda z 9 Pucharów mówi o tym, że będzie na co oko zawiesić ;)

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Niespodzianka: 4 monet + Cesarz + As Kielichów

Lord and husband będzie kochać bardziej :D :serce:

 

13. Uważać: 4 monet + Król Monet (As Buław) + Słońce

12) Niespodzianka 

 

Szczerze to ja tu niespodzianki nie widzę. 4 Denarów to rutyna,  a więc wszystko to czego się spodziewasz. Nie ma tu elementu zaskoczenia. 

Wszystko będzie po staremu czyli miłość z  tym Twoim Lordem będzie się utrzymywać na jednym poziomie ;)

 

13)Uważaj na oszczędności, które są na jakiś wyższy cel np na nieruchomość. As Buław ze Słońcem sugeruje, że postanowicie  z Lordem spontanicznie podbierać na przyjemności  ;)

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Willow napisał:

Rada: paź monet + Kaplan + 6 buław

Poszerzać małymi krokami swoje horyzonty duchowe i edukacyjne

 

15. Lekcja: As Mieczy + 5 mieczy + Wieża 

14) Rada

 

Oszczędzaj środki. Rób przemyślane zakupy. Poza tym postaw na naukę, rozwój duchowy lub merytoryczny. Dąż do wyznaczonego celu. Ceń się, miej głowę zawsze podniesioną do góry. Siła w Tobie  ;)

 

15) Rozumiem,  że to Ty komuś udzielasz lekcji...

Myślę,  że ta współpraca się niestety urwie i to nagle..

 

Najlepszego w 2021 ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ziomal597 napisał:

2) Wiesz co ..9 Den z 7 Den mówi o tym,  że będzie próbowała kapitalizować pieniędze po potencjalnym zawale finansowym, który widzę powyżej.

Będziesz budować pozycję zawodową. Ciąży tu absolutnie nie widzę.

 

3) Dobre 

Pozałatwiasz jakieś formalności, które mogą być związane z zagranicą. Może paszport, albo dowód osobisty. Chodzi tu o dokument, który uprawnia do podróżowanie.

Poza tym będziesz żyła w swoim świecie, będziesz szukała racjonalnych rozwiązań poprzez snucie marzeń.

 

Dziękuję Ci bardzo za pomoc :) Wiesz, co... Gospodarować pieniężnmi za dobrze nie umiem, ale staram się :D Zresztą jest jeszcze dom w planach, także idę (szukam) do pracy, zeby wesprzeć i dodać do domowych oszczędności.

Myślę, że chodzi nie tyle o podróżach, ile o mój pobyt w Polsce, pochodzę z poza Polski ;)

11 godzin temu, Ziomal597 napisał:

5) Będziesz miała zaburzenia równowagi poprzez nieoczekiwane okoliczności. Wieża to nerwy, szok. Coś Cię będzie nagle zaskakiwało, co odbijać się będzie na psychice. 6 Den z Wieżą to dosłownie załamanie równowagi.

 

6) Rodzina

Uważam,  że możesz popaść w konflikt czy to z ojcem,  czy to może innym mężczyzną z rodziny. Docelowo widać,  że Wasze stosunki mooocno się poluzują.

 

Mam wrażenie, że mój stan psychiczny naturalne się pogarsza i dalej, tym, chociaż, czy ja wiem... Problem jest taki, że jak nie znasz nie bliżej lub nie obserwujesz mnie bezpośrednio, ale tylko w tematach na forum, tego za mocno nie widać. Lekarze widzą, a taki zwykły psycholog już nie koniecznie (chociaż by powinien), przenajmniej nie w kierunku samej choroby, tylko powodowanych przez to problemów, bo robię wrażenie, cytując kolegę dawnego kolegi "jest taka miła, poukładana, jak aniołek". Kiedy prosisz o współprace nad problemami, słyszysz - Pani pewnie ma depresję, gorszą samoocenę, bez sensu coś sobie zarzuca... :/

Z ojcem relacje są słabe, dogadać się jest z nim dla mnie ciężko, raz na jakiś czas podejmuje próby, i znowu coś się, powiedzmy, odwali, zresztą on na odległość komunikować się nie lubi przez swoje wizji. Człowiek bardzo inteligentny, dobry fotograf i artysta, ale są pewne komplikacje, uniemożliwiające normalną komunikację, plus bardzo lubi wszystko (i ludzi) szufladkować pod siebie, narzucać swoje zdanie, jest nieco despotyczny i konserwatywny. Po probach dzwonienia płaczę po kilka dni...

Co do dziadka, jest w słabej kondycji że względu na wiek, leczenie konwencjonalne lub niekonwencjonalne pomaga chwilowo, niestety, bardzo się o niego martwię...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ziomal597 napisał:

12) Niespodzianka 

 

Szczerze to ja tu niespodzianki nie widzę. 4 Denarów to rutyna,  a więc wszystko to czego się spodziewasz. Nie ma tu elementu zaskoczenia. 

Wszystko będzie po staremu czyli miłość z  tym Twoim Lordem będzie się utrzymywać na jednym poziomie ;)

 

13)Uważaj na oszczędności, które są na jakiś wyższy cel np na nieruchomość. As Buław ze Słońcem sugeruje, że postanowicie  z Lordem spontanicznie podbierać na przyjemności  ;)

 

Haha, dzięki bardzo i oby tak było! Co do nieruchomości, no to strzał w siedno ;)

 

10 godzin temu, Ziomal597 napisał:

 

15) Rozumiem,  że to Ty komuś udzielasz lekcji...

Myślę,  że ta współpraca się niestety urwie i to nagle..

 

Najlepszego w 2021 ;)

 

Chodzilo mi o to, czego mnie ten rok nauczy...

Nie chce udzielać smutnych lekcji innym, no ale takie jest życie...

Dziękuję Ci jeszcze raz za taką olbrzymią i przynajmniej początkowo bardzo trafną interpretację! :medal:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wildwood napisał:

Ja sie dolacze ze po nowym roku Twoje problemy mina. Ktos Ci pomoze jezeli chodzi o stan psychiczny. Kolo jednak pokazuje cyklicznosc czyli ze historia sie powtorzy i problem znow powroci

 

 

Byc moze odmlodniejesz (?) No i bedzoesz sobie troche proznowac.takze narcyzm jak najbardziej.

 

To jest to co mi sie tak w pierwszej kolejnosci skojarzylo. Jak mi cos jeszcze wpadnie fo glowy nowego to napisze.

Z tym stanem psychicznym nie wiem o co chodzi, z jednej strony mnie hormony zaburzają dodatkowo, z drugiej nie chcę, żeby mnie dawali jakieś bardziej "znieczulające" stabilizatory, bo obecnie jestem na dość łagodnych (poza potem), no ale jak będzie źle, to nie ma wyjścia :/

Nie wiem, czy mi z tym urokiem nie wyszła zyczeniowka... :D

Dobrze, Kochana :)

Dziękuję Ci za pomoc :1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Willow napisał:

Haha, dzięki bardzo i oby tak było! Co do nieruchomości, no to strzał w siedno ;)

 

Chodzilo mi o to, czego mnie ten rok nauczy...

Nie chce udzielać smutnych lekcji innym, no ale takie jest życie...

Dziękuję Ci jeszcze raz za taką olbrzymią i przynajmniej początkowo bardzo trafną interpretację! :medal:

Nie ma sprawy  :)

Skoro pytanie dotyczyło lekcji życiowej no to karty As Mieczy, 5 Mieczy i Wieża mówią o tym, że wiele się nauczysz ale niestety poprzez niemiłe doświadczenia.

5 Mieczy to także karta wrogów. Uważam,  że powinnaś odciąć się od niektórych relacji, bo one ewidentnie Cię rujnują nerwowo o czym mówi Wieża. 

 

Trzymaj się ;)

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Nie ma sprawy  :)

Skoro pytanie dotyczyło lekcji życiowej no to karty As Mieczy, 5 Mieczy i Wieża mówią o tym, że wiele się nauczysz ale niestety poprzez niemiłe doświadczenia.

5 Mieczy to także karta wrogów. Uważam,  że powinnaś odciąć się od niektórych relacji, bo one ewidentnie Cię rujnują nerwowo o czym mówi Wieża. 

 

Trzymaj się ;)

 

Tak, są takie relacje, które obciążająco działają na moją psychikę, co więcej, często u mnie w kartach pojawiają się karty 7 mieczy i Diabeł. Jestem ostrożna. Wiem, że są ogólnie ludzie, którzy mnie nie lubią, no ale ja też potrafię czasem na rozrabiać...  

Będę uważać :)

Jeszcze raz dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza

Punkt 10- Licencjat: właśnie wywalili mnie z uczelni, bo chciałam wywalczyć możliwość nie płacić za przedłużenie terminu - i propotor, dziekan ignorowali moje maile :( No i teraz będę musiała walczyć, żeby wzięto mnie z powrotem - stąd chyba Królowa Buław i Sąd... Mam nadzieję, że w Sądzie również zaznaczylo się zaliczenie... :/

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

1. Klimaty: Rycerz Mieczy + 4 monet + 6 kielichów

Klimat kwarantanny :) mi się skojarzył, tego, że masz już dosyć siedzenia w domu.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia (dzięki, Lianna :bukiet3i:): 9 monet + 7 monet + Król Monet

może być i dzidzia

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

. Dobre: Świat + Sprawiedliwość + 7 kielichów

Pozałatwiasz jakieś sprawy wymagające podróży, w liczbie mnogiej te sprawy widzę.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

4. Lord and Husband (związek): 6 buław + Diabeł + 7 monet

Tyrana masz w domu, taka apodyktyczna osoba wg mnie i pracę nad zlikwidowaniem tej przypadłości widzę.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

5. Stan psychiczny: Wieża + 6 monet + Koło

A ja myślę, że wyjdziesz z dołka, jest wieża po niej 6 monet czyli pomoc od kogoś ale i ty jej komuś udzielisz a koło sie obróci i wyjdziesz z tego.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

6. Rodzina: Wieża + Król Mieczy + Świat

Zerwanie kontaktów z kimś, oddalenie i na poziomie mentalnym i realnym poprzez odległość.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

7. Otoczenie: Rycerz Kielichów + Śmierć + Kochankowie

Kompletna zmiana w kontaktach, relacjach z kimś. Myślę, że to chodzi o twojego Lord and Husband.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

8. Praca: As Monet + Królowa Mieczy + Rycerz Monet

Dostaniesz szansę na stałe  zatrudnienie.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

9. Rozwój duchowy: Mag + 6 kielichów + Wieża 

Te karty mi się komponują ładnie z tymi z zestawu na stan psychiczny. Będziesz szukała sposobów jak wyjść ze swojego dołka w sensie kombinowała jak koń z ciężkim wozem pod górkę byleby tylko na nią wejść.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

10. Licencjat: Księżyc + Królowa Buław +Sąd 

Zdasz mimo obaw i czarnowidztwa, że ci się nie powiedzie ale będziesz musiała o to zawalczyć w Królowej Buław.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

11. Mój kobiecy urok (narcyzm :dance:): 6 kielichów + Gwiazda + 9 kielichów

Będziesz o siebie dbała i będzie to widac z daleka :)

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

12. Niespodzianka: 4 monet + Cesarz + As Kielichów

Radosna niespodzianka , może dzidziuś ?

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

13. Uważać: 4 monet + Król Monet (As Buław) + Słońce

Na zbytnie przywiązanie do dóbr materialnych, lub sytuacji oraz popadanie w lekkomyślność i nie zaplanowane działania.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

14. Rada: paź monet + Kaplan + 6 buław

Przyjmij propozycję, ofertę, wydaje mi się, że to może chodzić o pracę i dobrze ja wykorzystaj.

W dniu 19.12.2020 o 20:13, Willow napisał:

15. Lekcja: As Mieczy + 5 mieczy + Wieża 

Nauczysz się że aby zacząć coś od początku (HB Głupiec), zmienić na lepsze, musisz najpierw zburzyć stare.

 

Powodzenia :)

Długa ta droga była do punktu 15 :)

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...