Skocz do zawartości

GŁOSOWANIE: Konkurs bombki i ozdoby retro 2020. Po raz trzeci!


Ismer

Głosowanie w konkursie na fotobombkę 2020  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję na:

    • Grahanka
      4
    • Priestess
      2
    • mrófka
      1
    • Kremilek
      2
    • Ejbert
      3
    • Mizu Vaikin
      0
    • Frida
      8
    • Lunaria
      5
    • Wildwood
      3
    • Psotnik
      9

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Ismer zmienił tytuł na Konkurs bombki i ozdoby retro 2020. Po raz trzeci!
  • Administrator

Grahanko , wybrałaś same retro, to są naprawdę stare bombki! Babcia je pamięta :D 

 

I mam do was pytanie: to jest już trzeci konkurs, więc trochę doświadczenia mamy, w związku z tym może zrobić tak, by każdy miał swój temat osobno, ułatwi to wyborcom przeglądanie ofert ;) czyli będą one bardziej widoczne i nie trzeba będzie długo przewijać tematu, co bywa dość upierdliwe i przeszkadza w odbiorze. Takie propozycję otrzymałam, dla mnie jest to również wygodniejsze, lecz zanim coś zrobię, to chciałabym zasięgnąć waszej opinii. 

 

  • Lubię to! 2
  • O.K 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
15 godzin temu, Ismer napisał:

może zrobić tak, by każdy miał swój temat osobno

 

dobry pomysł :ok: myślę, że to duże ułatwienie przeglądania. Możemy jednak poczekać z wydzieleniem postów, bo nie wiadomo ilu rycerzy stanie w szranki ;) 

  • Lubię to! 1
  • O.K 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 25.12.2020 o 21:25, runoutofbreath napisał:

Ja niestety nie posiadam takich retro ozdób. Wiem, że można coś wyszukac w Google, ale to już chyba nie to samo :( 

 

 Ale... ale to jest konkurs, w którym, jeśli nie ma się własnych ozdób, można:

 

W dniu 20.12.2020 o 15:25, Ismer napisał:

Jako że nie wszyscy takie mają i nie wszyscy w takich gustują można te cudeńka wyszukać w internecie (pamiętając o prawach autorskich - mogą być zastrzeżone).

 

tylko trzeba się zmobilizować i polukać w necie ;p 

  • Lubię to! 3
  • O.K 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat
  • Administrator

Kochani, konkurs został zamknięty i teraz wybieramy Zwycięzcę  :)   W ankiecie na górze głosujemy na najlepszą fotobombę :D

 

Głosowanie trwa do niedzieli 10 stycznia.

 

Można głosować na jednego kandydata.

 

Nie głosujemy na własne zdjęcia ;) 

 

Nagrodą główną jest książka o tematyce do wyboru (przedstawię kilka tytułów po zakończeniu ankiety) lub prezent - niespodzianka.

Zwycięzca wybierze co chce otrzymać.

Drugie miejsce otrzyma wyróżnienie w postaci małego upominku.

 

W tym roku, gwoli ułatwienia przeglądania zdjęć, każdy uczestnik ma swój imiennie wydzielony temat, można oczywiście je komentować, ale głosujemy tutaj, w tym temacie.

W ankiecie konkursowicze są wymienieni w takiej kolejności, w jakiej zamieszczali posty.

 

Ponieważ można głosować tylko na jednego kandydata, a że zarówno eksponaty jak i pomysły są mega ciekawe, to namyślcie się, zanim oddacie głos na swego wybrańca. Ja już mam dylemat i będę zapewne po XXX razy oglądać foty, zanim się zdecyduję :D 

 

 

 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Ismer napisał:

Można głosować na jednego kandydata

Oj Ismer nie pomagasz :p 

cały mój misterny plan legł w gruzach... miałam juz pomysł na kogo zagłosować (na 2 osoby), a teraz nie mam pojęcia co zrobić... 

 

15 minut temu, Ismer napisał:

Ja już mam dylemat i będę zapewne po XXX razy oglądać foty, zanim się zdecyduję :D 

 

Witaj w klubie :piwo:

Pewnie wstrzymam sięz głosem do ostatniego dnia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Oj Ismer nie pomagasz :p 

cały mój misterny plan legł w gruzach... miałam juz pomysł na kogo zagłosować (na 2 osoby), a teraz nie mam pojęcia co zrobić... 

 

Wiem, wiem, sama sobie też utrudniłam...  to specjalnie, w ramach wizualnych ćwiczeń siłowych dla niezdecydowanych ;) ale za to są dwie nagrody ;p 

 

No ale jeśli inni będą mieli podobne rozterki co my, to można to odkręcić, byle szybko, póki nie rozkręci się głosowanie. To w takim razie kto chce działać na dwa głosy niech się wpisze albo zalajkuje. Poczekam do  do dzisiejszego popołudnia na opinie i do tego czasu zamknę ankietę.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@Ismer ale ankietka zamknięta.... Otworzyłam ją właśnie, żeby można było głosować... coś chyba poszło nie tak z datą zamknięcia, bo była ustawiona na koniec 10 stycznia, ale bez możliwości oddania głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Priestess patrz wyżej ;p

 

tymczasowo jest zamknięta, bo się ludzie mieli wypowiedzieć, czy chcą dać na dwa głosy, ale jak widzę mamy tylko dwie chętne temu osoby. No i co teraz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ismer napisał:

@Priestess patrz wyżej ;p

 

tymczasowo jest zamknięta, bo się ludzie mieli wypowiedzieć, czy chcą dać na dwa głosy, ale jak widzę mamy tylko dwie chętne temu osoby. No i co teraz?

 

 

Też chciałabym mieć opcje głosowania na dwie osoby :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
25 minut temu, Ismer napisał:

@Priestess patrz wyżej ;p

 

tymczasowo jest zamknięta, bo się ludzie mieli wypowiedzieć, czy chcą dać na dwa głosy, ale jak widzę mamy tylko dwie chętne temu osoby. No i co teraz?

 

 

aaaaa sorki :D ja jestem za głosowaniem na jedną osobę, a nawet i na dwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O.k, niech będzie, że można głosować na dwie osoby. Faktycznie, każda praca ma coś w sobie i trudno zdecydować się na jedną, jest 10 osób a fotek sporo, można przebierać, wybierać ;)

 

Już zmieniłam opcję. No to do ruszajmy do urn :D 

 

2 osoby, które już zagłosowały, są proszone o ponowne zagłosowanie - teraz mogą na dwie osoby :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
3 godziny temu, Ismer napisał:

O.k, niech będzie, że można głosować na dwie osoby. Faktycznie, każda praca ma coś w sobie i trudno zdecydować się na jedną, jest 10 osób a fotek sporo, można przebierać, wybierać ;)

 

Już zmieniłam opcję. No to do ruszajmy do urn :D 

 

2 osoby, które już zagłosowały, są proszone o ponowne zagłosowanie - teraz mogą na dwie osoby :) 

a ja nie mogę oddać głosu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddalam glos jako pierwsza. Mojego glosu nie ma. Nie moge ponownie zaglosowac. Ankieta wyglada jak juz zakonczona i rozstrzygnieta.

 

Ps: dziekuje  chociaz za jeden glos bo myslalam ze nawet jednego nie dostane. Po tym jak wyslalam odpowiedz zorientowalam sie ze jest nie na temat. Chodzilo o najladniejsze ozdoby a nie jakiekolwiek czy najglupszy opis.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Priestess napisał:

a ja nie mogę oddać głosu :(

 

o kurde, a co jest nie tak? jest jakaś informacja, dlaczego? widzę, że inni mogą głosować, więc musi być jakaś przyczyna, że Ty nie możesz i musimy to jak najszybciej rozwiązać.

 

2 godziny temu, Wildwood napisał:

Ps: dziekuje  chociaz za jeden glos bo myslalam ze nawet jednego nie dostane. Po tym jak wyslalam odpowiedz zorientowalam sie ze jest nie na temat. Chodzilo o najladniejsze ozdoby a nie jakiekolwiek czy najglupszy opis.

 

Wildwood, co myślałaś to myślałaś, przecież chyba jasne jest, że każdy ocenia wg. siebie - jednemu podoba się to, drugiemu co innego; ale proszę Cię, nie obrażaj uczestników, nawet jeśli coś jest dla Ciebie głupie. Dla mnie na przykład dany opis nie jest głupi, a świadczy o inteligencji, bo nie sztuką jest dobrać byle co - sztuką jest dobrać opis, który sytuacyjnie pasuje do konkretnej bombki. Konkurs polega na zaprezentowaniu bombek, a jeśli ktoś che coś do nich dopisać - ma prawo. 

 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
3 minuty temu, Ismer napisał:

o kurde, a co jest nie tak? jest jakaś informacja, dlaczego? widzę, że inni mogą głosować, więc musi być jakaś przyczyna, że Ty nie możesz i musimy to jak najszybciej rozwiązać.

ankieta jest widoczna, ale jedynie jej wyniki widać, nie ma opcji oddania głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ismer napisał:

 

o kurde, a co jest nie tak? jest jakaś informacja, dlaczego? widzę, że inni mogą głosować, więc musi być jakaś przyczyna, że Ty nie możesz i musimy to jak najszybciej rozwiązać.

 

 

Wildwood, co myślałaś to myślałaś, przecież chyba jasne jest, że każdy ocenia wg. siebie - jednemu podoba się to, drugiemu co innego; ale proszę Cię, nie obrażaj uczestników, nawet jeśli coś jest dla Ciebie głupie. Dla mnie na przykład dany opis nie jest głupi, a świadczy o inteligencji, bo nie sztuką jest dobrać byle co - sztuką jest dobrać opis, który sytuacyjnie pasuje do konkretnej bombki. Konkurs polega na zaprezentowaniu bombek, a jeśli ktoś che coś do nich dopisać - ma prawo. 

 

No Ismer prosze Cie. Przeciez nie mialam intencji obrazania kogokolwiek. Jezeli komus pasuhe i rozumie moj glupiowaty humor to zrozumie moj PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Poczkej, poczkej,najpierw spróbujemy rozwiązać problem, a potem, jak się nie da nic zrobić, to użyjesz opcji głosowania jawnego :D 

Teraz powiedz co widzisz  (jakie opcje, może wrzuć screen) i co robisz, by zagłosować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Wildwood, rozumiem, ale napisałaś to tak, że można tego nie zrozumieć, zobacz jak to wygląda: 

2 godziny temu, Wildwood napisał:

Chodzilo o najladniejsze ozdoby a nie jakiekolwiek czy najglupszy opis.

 

komuś może być przykro, że jego opis ktoś inny ocenia jako głupi, prawda? a i "najładniejsze" też, jak wspomniałam, to pojęcie względne, bo jak mówi przysłowie "nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba". Mi się podobają wszystkie zamieszczone tu bombki i ozdoby, każda ma swój niepowtarzalny klimat, i dla mnie np. nie jest ważna jakość zdjęcia, a jego treść. I trudno jest mi zdecyudować się,komu dać głos. A do tego podłaźniczka zainspirowała mnie by coś skrobnąć o choinkach, bo tego chyba u nas nie ma, to super pomysł był, tak samo jak łańcuchy, których koszmar i ja pamiętam :D - nigdy nie miałam cierpliwości do ich wyrobu, a jak już coś skleciłam, to wyglądało to, powiedzmy, inaczej niż ozdoby wykonane przez inne dzieci. I oczywiście było odpowiednio oceniane, z litości na 3 z minusem  :sark: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ismer napisał:

@Wildwood, rozumiem, ale napisałaś to tak, że można tego nie zrozumieć, zobacz jak to wygląda: 

 

komuś może być przykro, że jego opis ktoś inny ocenia jako głupi, prawda? a i "najładniejsze" też, jak wspomniałam, to pojęcie względne, bo jak mówi przysłowie "nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba". Mi się podobają wszystkie zamieszczone tu bombki i ozdoby, każda ma swój niepowtarzalny klimat, i dla mnie np. nie jest ważna jakość zdjęcia, a jego treść. I trudno jest mi zdecyudować się,komu dać głos. A do tego podłaźniczka zainspirowała mnie by coś skrobnąć o choinkach, bo tego chyba u nas nie ma, to super pomysł był, tak samo jak łańcuchy, których koszmar i ja pamiętam :D - nigdy nie miałam cierpliwości do ich wyrobu, a jak już coś skleciłam, to wyglądało to, powiedzmy, inaczej niż ozdoby wykonane przez inne dzieci. I oczywiście było odpowiednio oceniane, z litości na 3 z minusem  :sark: 

Aleale ja o swoim wpisie napisalam ze glupkowaty. Myslala ze chodzi Ci o to ze ja oceniajac swoj wpis jako glupi obrazam osobe co na mnie oddala glos. :sark:

Musialam sprawdzic co to jest ta podlazniczka. U mnie czegos takiego sie nie robilo.

 

No ale Ty wyrwalas z kontekstu jedno zdanie.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O.K nie rozlewajmy tego mleka dalej.

Podłaźniczki się nie robiło, bo to, można rzec, że przedchoinkowy zwyczaj, trwał co prawda jeszcze w XX w, ale raczej na wsi, u starszych gospodarzy. Ja jej na żywo nie widziałam, ale moja krewna widziała i przy okazji wylazło, że ja jestem w tym temacie daleko za Murzynami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
52 minuty temu, Ismer napisał:

Poczkej, poczkej,najpierw spróbujemy rozwiązać problem, a potem, jak się nie da nic zrobić, to użyjesz opcji głosowania jawnego :D 

Teraz powiedz co widzisz  (jakie opcje, może wrzuć screen) i co robisz, by zagłosować? 

Screena zrobiłam z komórki, bo łatwiej i szybciej dodać, ale na kompie wygląda to tak samo. Na dole mam opcję moderacyjną "zamknij ankietę", a na górze jak widać.

Screenshot_20210105-000025.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

a u mnie wygląda to tak (później usunę screena):

 

Ankieta.jpg

 

u Ciebie tej opcji "oddaj głos" nie widać, czy jej nie masz rzeczywiście, czy dlatego, że obcięty jest zrzut? - bo ja u siebie widzę, że dojechałaś w nim tylko do Ejberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Teraz, Ismer napisał:

a u mnie wygląda to tak (później usunę screena):

 

Ankieta.jpg

 

u Cibie tej opcji "oddaj głos" nie widać, czy jej nie masz rzeczywiście, czy dlatego, że obcięty jest zrzut? - bo ja u siebie widzę, że dojechałaś w nim tylko do Ejberta

nie ma tej opcji. Była wcześniej, przy pierwszym głosowaniu. Ten sam problem ma @Wildwood która też głosowała w poprzedniej ankiecie i teraz też nie może. Mimo, że naszych głosów nie widać na liście, to ankieta jest dla nas niedostępna, jak gdyby głos został już oddany. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Priestess napisał:

nie ma tej opcji. Była wcześniej, przy pierwszym głosowaniu. Ten sam problem ma @Wildwood która też głosowała w poprzedniej ankiecie i teraz też nie może. Mimo, że naszych głosów nie widać na liście, to ankieta jest dla nas niedostępna, jak gdyby głos został już oddany. 

 

Aha, to znaczy, że po zresetowaniu ankiety. oddanego przed resetem, głosu nie widać, system go nie liczy, ale, qźwa, zapamiętał, przez kogo głos był oddany. Tak nie powinno być :kwas: 

No trudno, nic się już z tym nie da zrobić, więc Ty i Wilwood zostaniecie dopisane do podsumy punktów. Może być korespondencyjnie ;) 

Jak chcecie kochane, możecie tutaj w wątku jawnie albo na PW do mnie niejawnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Ismer napisał:

 

Aha, to znaczy, że po zresetowaniu ankiety. oddanego przed resetem, głosu nie widać, system go nie liczy, ale, qźwa, zapamiętał, przez kogo głos był oddany. Tak nie powinno być :kwas: 

No trudno, nic się już z tym nie da zrobić, więc Ty i Wilwood zostaniecie dopisane do podsumy punktów. Może być korespondencyjnie ;) 

Jak chcecie kochane, możecie tutaj w wątku jawnie albo na PW do mnie niejawnie :) 

to ja głosuję na Lunarię i Psotnika :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ismer napisał:

O.k, niech będzie, że można głosować na dwie osoby. Faktycznie, każda praca ma coś w sobie i trudno zdecydować się na jedną, jest 10 osób a fotek sporo, można przebierać, wybierać ;)

 

Już zmieniłam opcję. No to do ruszajmy do urn :D 

 

2 osoby, które już zagłosowały, są proszone o ponowne zagłosowanie - teraz mogą na dwie osoby :) 

Też chciałabym zagłosować, ale nie widzę prac - fotek :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ismer napisał:

O.K nie rozlewajmy tego mleka dalej.

Podłaźniczki się nie robiło, bo to, można rzec, że przedchoinkowy zwyczaj, trwał co prawda jeszcze w XX w, ale raczej na wsi, u starszych gospodarzy. Ja jej na żywo nie widziałam, ale moja krewna widziała i przy okazji wylazło, że ja jestem w tym temacie daleko za Murzynami :D 

 

Do dzisiaj robią je na Podlasiu i chyba Kurpiach. Kto nie widział niech przypomni sobie film "Chłopi" albo wpisze w przeglądarkę.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ismer napisał:

 

Aha, to znaczy, że po zresetowaniu ankiety. oddanego przed resetem, głosu nie widać, system go nie liczy, ale, qźwa, zapamiętał, przez kogo głos był oddany. Tak nie powinno być :kwas: 

No trudno, nic się już z tym nie da zrobić, więc Ty i Wilwood zostaniecie dopisane do podsumy punktów. Może być korespondencyjnie ;) 

Jak chcecie kochane, możecie tutaj w wątku jawnie albo na PW do mnie niejawnie :) 

Głosuję na  Wilwood . Też kiedyś, wieki temu robiłam ozdoby choinkowe z bibułki. Wychodziły gwiazdy i gwiazdki z pasków papieru. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Elie-1 napisał:

Głosuję na  Wilwood . Też kiedyś, wieki temu robiłam ozdoby choinkowe z bibułki. Wychodziły gwiazdy i gwiazdki z pasków papieru. 

 

Elie, Ty możesz zagłosować normalnie, w ankiecie. Dla Priestess i Wilwood jest wyjątek, bo one oddały głosy przed resetem, a potem okazało się, że system ich nie wpuścił. Pozostali userzy głosują za pomocą ankiety. W ten sposób jest przejrzyście i nie ma pomyłek przy podliczaniu głosów. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ismer napisał:

 

Elie, Ty możesz zagłosować normalnie, w ankiecie. Dla Priestess i Wilwood jest wyjątek, bo one oddały głosy przed resetem, a potem okazało się, że system ich nie wpuścił. Pozostali userzy głosują za pomocą ankiety. W ten sposób jest przejrzyście i nie ma pomyłek przy podliczaniu głosów. 

Ja Tu u Was się gubię. Z nickami tym bardziej. Chciałam oddać głos na tą babeczkę co Wróży - 

Willow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Elie-1 napisał:

Ja Tu u Was się gubię. Z nickami tym bardziej. Chciałam oddać głos na tą babeczkę co Wróży - 

Willow

Dziękuję Ci bardzo :) Ale nie brałam udziału w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Elie-1 napisał:

Ja Tu u Was się gubię. Z nickami tym bardziej. Chciałam oddać głos na tą babeczkę co Wróży - 

 Elie, na spokojnie obejrzyj sobie foty, zdecyduj, które Ci się podobają i zagłosuj w ankiecie. Ja mam problem z wyborem, codziennie je oglądam i codziennie mam rozterki :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Makrela zmienił tytuł na GŁOSOWANIE: Konkurs bombki i ozdoby retro 2020. Po raz trzeci!

nie wiem, ale wg. kalendarza 10 stycznia kończy się jutro o północy, to raczej do jutra. Zresztą Ejbert napisał, że jutro nie stawiamy kart kto zwycięży, bo już jest cisza wyborcza :D a to znaczy, że jutro można jeszcze głosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Willow napisał:

A do 10 stycznia, znaczy że ostatni dzień jest dziś czy jutro? :)

 

Głosowanie kończy się jutro o 23:59

 

58 minut temu, Willow napisał:

Trzeba było prosić o możliwość głosowania na więcej osób :D Ciężko mi idzie z zdecyzja :P

 

Ja już się namyśliłam, teoretycznie, bo to się jednak może jeszcze do jutra zmienić :D 

 

wiem, że ciężko, ale coś zdecydować trzeba i to jest, jak wyżej wspomniałam, ćwiczenie na zdecydowanie ;p ale najtrudniej chyba mają obsady Wagi i Bliźniaków no i może jeszcze zn. wodnych, szczególnie Raków i Ryb :sark: 

  • Lubię to! 2
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, konkurs został rozstrzygnięty. Wygrały: Psotnik i Frida :koniak: gratulacje! 

 

Zgodnie z wyżej wymienionymi dyspozycjami korespondencyjnymi po jednym głosie dodaję Ejbertowi i Psotnikowi, co i tak nie zmienia wyniku. 

 

Psotnika proszę o wybór nagrody (wybrana książka lub upominek) a obie dziewczyny proszę o podanie adresów do wysyłki. Nagrody wyślę zaraz po otrzymaniu adresu, dostaniecie wiadomość o dacie wysyłki, ale za pracę poczty nie odpowiadam. Gdyby się doręczenie bardzo przedłużało to nie czekajcie w nieskończoność a szybko informujcie :) 

 

Lista książek na nagrodę:

1. A. Pease: Język ciała, jak czytać myśli ludzi z ich gestów

2. S.K King: Bądź mistrzem ukrytego ja 
3. G. Craig: Podręcznik EFT, radykalne usuwanie każdej dolegliwości

4 .W. Sanżerewski:  Poradnik chiromanty
5. J. Vernette: Przewodnik po zjawiskach nadnaturalnych
6. G i A. Sieradzcy: Horoskopy z czterech stron świata
7. E. Fajdysz: Kosmos mistyczny

8. A. Luke: Sztuka pisania czyli ty i twój charakter

9. I. Domagalska: Astronumerologia dla każdego

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Super, ogromne gratulacje :oklaski::koniak::piwo:

Chciałabym bardzo gorąco podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój cenny głos. Jestem Wam szalenie wdzięczna :thanks:

  • Lubię to! 3
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria Dziękuję i cieszę się, że Twoje poszukiwania zostały docenione. Podłaźniczka jest czymś, o czym naprawdę prawie nikt już nie pamięta. A jaka inspiracja do wykazania się inwencją twórczą. No i te koty - pomysł super na choinkę u sufitu :yes:

 

I ja dziękuje wszystkim, którzy docenili moje poszukiwania. Dzięki Wam po raz pierwszy w życiu udało mi się coś wygrać :)  bo tak to nie mam szczęścia. Chociaż może ma to inne podłoże, bo do gier nie mam szczęścia, ale konkurs to co innego, bo tu trzeba coś zrobić, postarać się, a w grach to raczej jest to łut szczęścia a nie wysiłek :mysli:

 

Pomysł opisów powstał jak znalazłam w sieci fotę bombek mikołajów z bałwanami, to się samo jakoś tak kojarzy... :D a potem poszło !

  • Lubię to! 3
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ismer odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...