Skocz do zawartości

Planety w koniukcji z asc.


Invera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy planety blisko ascedentu maja znaczenie? ja np , mam asc w pannie, mam jowisz 5 stopni nad ascedentem w znaku panny, slyszalam , ze ten kto ma planete wlasnie w koniukcji z ascedentem to ascedent nabiera cech wladcy danej planety, w moim przypadku to bedzie strzelec , czy merkury ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
46 minut temu, Invera napisał:

Witam, mam pytanie, czy planety blisko ascedentu maja znaczenie?

 mają

 

46 minut temu, Invera napisał:

slyszalam , ze ten kto ma planete wlasnie w koniukcji z ascedentem to ascedent nabiera cech wladcy danej planety, w moim przypadku to bedzie strzelec , czy merkury ? 

 

pytanie: gdzie jest Merkury?

 

Ascendent NIE nabiera cech [zapomniałaś dodać: znaku!] władcy danej planety, coś zresztą poknociłaś, planeta na ascendencie wnosi własną energię i poprzez nią modyfikuje cechy znaku ascendentu zgodnie ze swoją naturą.

 

więcej o ascendecie poczytaj tu: Ascendent

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Invera napisał:

merkury w strzelcu w 3 domu

 

czyli Merkury, oprócz tego co sam niesie w dziedzinie tego domu, jako włądający horoskopem wskazuje także na to gdzie głównie kierujesz swoje osobiste zainteresowania, a będąc w zn. Strzelca - sposób w jaki to robisz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam tego jowisza w koniukcji to tez on jest wazny? jest zle aspektowany- tak jak moj merkury.... co niesie taka konfiguracja?

5 godzin temu, Ejbert napisał:

 mają

 

 

pytanie: gdzie jest Merkury?

 

Ascendent NIE nabiera cech [zapomniałaś dodać: znaku!] władcy danej planety, coś zresztą poknociłaś, planeta na ascendencie wnosi własną energię i poprzez nią modyfikuje cechy znaku ascendentu zgodnie ze swoją naturą.

 

więcej o ascendecie poczytaj tu: Ascendent

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...