Skocz do zawartości

Zdrowie psychiczne


adamandium

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

  

jak w tytule postu. 

Znajoma poprosiła mnie o rozkład kart dla jej ex partnera. 

Który ponoć chce wrócić do niej lecz dziewczyna ma obawy co do jego prawdomównoći. 

 

Nic dobrego nie dzieje się u pana. Pomieszanie z poplątaniem i jak widać trzymanie się przeszłości. 

Dalej toksyczne emocje wręcz sięgające pod despotyzm. To samo w myślach, ta sama taśma, mimo chęci uwolnienia się.

W sercu wrze, co potwierdzają karty rozkładów na zdrowie psychiczne jak i zero pracy nad sobą, bo jej nie widać.  

Jest gorzej niż było. Ten sam toksyk, jak ona sama mówi, po mojej interpretacji.   

 

Jak Wy widzicie tego typka ? 

Dzięki z góry ...

131671346_1467389050131433_537768664636285191_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie poradził sobie jeszcze z rozstaniem z poprzednią kobietą, albo ona go wyjątkowo skrzywdziła i ciągle wraca do tego tematu, wręcz neurotycznie - odwr królowa buław i odwr 6 kielichow. 

 

W sercu z jednej strony widzi nową perspektywę, szanse na coś nowego i fajnego, coś co by go cieszyło i wyrwało z marazmu. 

 

Czy pracuje nad sobą. Ja tutaj znowu zdecydowanie widzę, że nie potrafi pogodzić się z przeszłością, nie potrafi racjonalnie ogarnąć sprawy i ruszyć do przodu. Ma jakąś blokadę psychiczną z którą nie daje sobie rady. 

 

Co się dzieje w jego głowie. Tutaj myślę, że sytuacja w której mógłby stworzyć nowy związek jest dla niego przytłaczająca, z jednej strony bardzo by chciał ale z drugiej go to przeraża. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Kostroma napisał:

Myślę, że nie poradził sobie jeszcze z rozstaniem z poprzednią kobietą, albo ona go wyjątkowo skrzywdziła i ciągle wraca do tego tematu, wręcz neurotycznie - odwr królowa buław i odwr 6 kielichow. 

 

W sercu z jednej strony widzi nową perspektywę, szanse na coś nowego i fajnego, coś co by go cieszyło i wyrwało z marazmu. 

 

Czy pracuje nad sobą. Ja tutaj znowu zdecydowanie widzę, że nie potrafi pogodzić się z przeszłością, nie potrafi racjonalnie ogarnąć sprawy i ruszyć do przodu. Ma jakąś blokadę psychiczną z którą nie daje sobie rady. 

 

Co się dzieje w jego głowie. Tutaj myślę, że sytuacja w której mógłby stworzyć nowy związek jest dla niego przytłaczająca, z jednej strony bardzo by chciał ale z drugiej go to przeraża. 

Celnie napisałaś, wobec tego co relacjonuje mi dziewczyna  -  on ma - miał poważne problemy zaburzonej neurologii, stąd wątpliwa jego psychika, niestabilna i poblokowana totalnie, ponoć włącznie z nerwicą lękową.   

Karty "jak na złość" idealnie to wyrzuciły  w poszczególnych pytaniach. 

 

Także, nic z reanimacji ich związku nie wyjdzie, bo dzieje się ta sama taśma. W 10 mieczy - w znaczeniu jest to wracanie to starych schematów i powtarzanie tego samego.  

 

Dziękuję bardzo za pomoc.  

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...